• Dudu9
    489
    Svi igrači imaju šansu pokazati se na treningu, da su dobri igrali bi kako je Vidovic odmah upao u prvih 11 a ostali nemogu ni 10min
  • Jaro
    5.9k
    njega sam zaboravio da postoji... OK, Sosa i Kaneko ce koatat rentu, al Perkovic i Bernabeu ce fino kostat za sporazumni... Da je nasmrkani u klubu bio bih 100% siguran zasto su dovedeni, ovako mogu samo sumnjati. S tim da je osim njih bio u istoj prici i onaj neki Lokpmotiva-Kustosija decko...
  • Droljo
    5.5k
    Svi treneri pričaju, znaju sve i onda kad dođu u dinamo, useru se u gaće i ništa ne mijenjaju, nikakve inovacije, ništa. Možeš deset imena stavit u šešir (trenera koji su nas vodili + par ovih o kojima se priča) i izvlačiti nasumično ist kurac bi bio. Kruno, bišćan, jakir ili tomić.. u par deka i svi s gaćama punih dreka.
  • Nino Bule
    11.7k
    Danas menalo zavšava svoju karijeru u dinamu, on na postavljenu obranu i u malom prostoru ne bi mogao mene predriblat, nadam se da ce kaneko dobit pola sata
  • jp23
    2.2k
    Jel prijenos na areni sport 1 kod nas (HR) ili ću morat tražit YT stream?
  • superhik
    10.5k
    na Areni je
  • Droljo
    5.5k
    Jel prijenos na areni sport 1jp23

    Je
  • seljak86
    2.4k
    Jebala ih poljudska ljepotica više
  • Droljo
    5.5k
    Prijenos možete pratiti na sljedećim programima:

    Screenshot-2023-10-05-17-54-45-292-edit-com-android-chrome.jpg
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    ali sam svjestan da je u klubu svima u glavi 500 tisuća eura koje će dobiti ako se uzmu 3 boda.Maksim Maksimirski

    Pa nije tu samo 500 tisuca, kao sto si reko tu su i 3 boda odnosno prakticki osiguran prolazak grupe...

    Sastav ocekivan, francuz i Sosa ce vjerojatno igrati protiv Istre za vikend
  • Orc123
    5.5k
    Znaci jel netko gledao utakmicu protiv Ponikvi?na toj utakmici Menalo izgledao kao junior, Kaneko bio najbolji na terenu! Nek mi netko objasni kako ce onda danas Menalo protiv ovih? U sustavu dinama je 4 godine i nek mi nabrpji netko 5 njegovih zapazenih utakmica? Kaneko valjda trebao sam preokrenuti tekmu na poljudu na kojoj su svi bili losi! Znci nekome poput Menala, Marina, Kuleta das kredita 4 godine, a nekome 30 minuta da bi ga prozvao mackom u vreci! Za stoperski par necu ni komentirati jer na racun njih smo ispali iz EL i svaku tekmu nam iskreiraju bar 2 stopostotne sanse za protivnika ali za to su odgovorni naravno stoperu loji sjede na klupi....inace svi govore da je jedino mjerilo teren, samo kod nas je drugacije kod nas ne mozes doci do terena , pa je sad mjerilo da su oni krivi sto ne dobe priliku....
  • badjibadara
    1.7k
    Znaci jel netko gledao utakmicu protiv Ponikvi?na toj utakmici Menalo izgledao kao junior, Kaneko bio najbolji na terenu!Orc123

    Ne mozes se ravnati tekmom protiv Ponikvi.

    Vjerujem da trener ipak ima bolji uvid u stanje momcadi od dezurne ekipe, kao i da postoji razlog zasto igraju ti koji igraju.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Malo mi Jakir ide na kurac iskren da vam budem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.