• Bruh
    901
    ak država uđe pozdravit se s dinamom... magično će nestat svi novci i skočit ćemo na par tisuća zaposlenih
  • boem
    309
    Nisam stigao pročitati statut do kraja, ali me zanima jedna stvar. Postoji li kakav mehanizam da se onemogući nekome da prije izbora učlani xy ljudi u klub i time prevlada?
  • Istočnjak
    93
    Sve je ovdje jasno, nema više muljanja iz kluba, Rubikon je prijeđen.
    Važeći zakon za udruge kaže da njima članovi upravljaju neposredno ili putem izabranih predstavnika.
    Stari statut to nije osiguravao i da smo pravna država već ga je gradski ured za udruge morao srušiti.
    Boysi su kao jedina organizirana skupina navijača Dinama zapravo klubu izašli u susret angažmanom oko povećanja članstva i slanjem kvalitetnih predstavnika u radnu skupinu za izradu novoga statuta.
    Kompromis nas članova i navijača je ogroman, jer nam niti ovaj novi prijedlog statuta ne garantira zakonsko pravo da upravljamo udrugom GNK Dinamo neposredno ili putem izabranih predstavnika.
    Problem gospodina Barišića je što se on ponaša kao faraon koji ne shvaća, kao ni većina njih u klubu, da udruga građana nije monarhija već je demokracija.
    Ako im je do faraonskog načina vladanja neka lijepo odu u zemlju gdje (kažu da) ima piramida, recimo u Egipat ili bar Bosnu, u Visoko ili Međugorje, a Dinamo neka ostave onima koji ga vole bez interesa.
  • masacusec
    3.1k
    Ovo kaj hoće mumija i njegova žgadija jest nastavak apsolutističke vladavine!
  • Jaro
    5.7k
    Koliko sam ja shvatio, moras biti clan u godini prije izborne da bi imao pravo glasa.
  • superhik
    10.4k
    Postoji li kakav mehanizam da se onemogući nekome da prije izbora učlani xy ljudi u klub i time prevlada?boem

    Mora biti član najmanje godinu dana
  • Endeavour
    419
    Potpuno sam uvjeren da će novi statut biti izglasan do kraja godine.
  • Do kraja2023
    131
    Jel se zna gdje ce se odrzat skupstina?
  • Crusades1986
    9.8k
    Mislim da je mumija rekao na stadionu
  • The Undertaker
    4.1k
    Koliko sam ja shvatio, moraš biti član u godini izbora i u godini prije. U skladu s tim, kad bi izbori bili ove godine, svi koji su se učlanili ove godine a nisu bili članovi i lani ne bi mogli sudjelovati na izborima. Koliko je lani bilo punoljetnih članova?
  • superhik
    10.4k
    u 10. mjesecu prošle godine broj članova bio je oko 10.000, ali nigdje nije naveden broj punoljetnih. Pokušati ću naći podatak
  • Bosna86
    11.6k
    Zna li se koliko novca daju 3 glavna sponzora?
  • superhik
    10.4k
    Lijevi redak 2022. godina, desni 2021.

    gnk.png
  • miro
    3.2k
    Jesu ovi iznosi u kunama?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nažalost da. Da su u eurima ne bi morali ovoliko štediti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.