• Efes Pilsen
    7k
    mislim povijesno :lol: tako je uvijek bilo.. mislim ode Dudu, a razjebani dovede Balabana.. da mislim da se moze i mora bolje, naravno. Da cemo to docekat tako skoro mislim da necemo i da je zato ovo nasa realnost. Mix potencijala i sumnjivih stranaca.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Nema znanja,veza,vizije,predanosti
  • Jurki
    9.2k
    nema više tattekovih preplaćivanja i rikverc metode, ali odjednom svejedno nema novaca ni pojačanjaSan Lorenzo

    Ne smijemo zaboraviti da su isti ljudi u klubu koji su bili svih ovih godina i kojima je bas to bil modus operandi.. rikverci i provizije.
    Za zakljucak da nije bilo provizija treba pricekati financ. izvjesce pa se onda moze konacni sud donesti.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Jedino kaj mi je nejasno, Ademi je otišao jer misli da ne može dovoljno dat Dinamu i da nije više ta razina, a na kraju se ipak vraća. Mislim, drago mi je, al mi je ovo nelogično.
  • i more je plavo
    891
    Sad ocekujem "dobrodoslicu" Akiju.

    - njegovo vrijeme je proslo
    - stalno je ozljeđen
    - previse love smo dali
    - bolje da smo ulozili u Akwakakatombu

    .....i slicno
  • marcio amoroso
    33.1k
    Jedino kaj mi je nejasno, Ademi je otišao jer misli da ne može dovoljno dat Dinamu i da nije više ta razina, a na kraju se ipak vraća. Mislim, drago mi je, al mi je ovo nelogično.Keyser Soze

    Onome Dinamu koji je bio tada nije mogao pomoći.
    Ovome sada itekako može.
  • Captain America
    14.6k
    Javljaju SN da je Ademi ponovono nas!Crni86

    SN su i doznale da je Iago tu.

    Dok ne vidim Akija u zapisniku, ne vjerujem s obzirom i da slikanje s dresom i odrađeni treninzi ove godine nisu bili potvrda transfera.

    Ademi je otišao jer misli da ne može dovoljno dat Dinamu i da nije više ta razina, a na kraju se ipak vraća.Keyser Soze

    Nije očekivao da će se klub vratit u rane 2000ite.
  • Juznjak
    3.1k

    Netko je već napisao dobro objašnjenje prije par dana. Otišao je misleći da će se Dinamo dignut 2 razine iznad nego što je bio, a Dinamo se zapravo od njegovog odlaska spustio razinu ispod. Ja sam prilikom njegovog odlaska bio mišljenja da nam on i igrački pomaže, a nemjerljivo je koliko pomaže psihički svima oko sebe.
  • Mihaljević
    8.4k
    Jedino kaj mi je nejasno, Ademi je otišao jer misli da ne može dovoljno dat DinamuKeyser Soze
    Dobro je floskulu dao... Zna se zbog čega se ide u Kinu... Pa i na ekipi se vidilo da smo iz pete brzine otišli u rikverc...
  • Crni86
    1.3k
    ko to izjavi, ne prati dinamoo i ne zna sta aki donosi dinamu. Moje misljenje je da je on cijelo vrijeme zapravo bio taj x faktor ekipe.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Ademi se vjerojatno jucer uslikao u dresu nadajuci se da ce se transfer dogodit :lol:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Akwakakatombui more je plavo

    gledao sam par tekmi i igračina je. Ovaj izgleda fizicki strasno a ima tek 18g.....steta da mi rakve nw prepoznamo jos kad su u africi...sad se lijepo vidi iz peimjwra Danaca kako se moze i za sta sluzi skauting....Takve igrace ja zelim da se iz vana dovode! Mlade i potentne, samo tako mozemo rast ko klub!
    Na tom peincipu smo uzeli Stojkovica, kbg ozlijedio se ali bit ce super kad se vrati. Ovo ti je ulaganje u buducnost, ovaj mali ce biti zvijer, garantiram!
  • i more je plavo
    891


    Jakir voli fajtere, a Ademi to svakako je.

    Takve igrace je i Bjelica volio, vojska koja pokusava ostati u fokusu i gristi 90 minuta.
    Dilaver nigdje nije bio dobar ko kod Bjelice, a on je bas fajter, i njega je Jakir volio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.