• Hipo
    406
    Odluke protiv razuma.
    Tema nije za hnl, to već imamo.

    Sramotan TREĆI penal za fener nakon VAR.
    Upravo se igra Fener-gaziantep.

    Var soba je nepotrebno zvala suca da pogleda situaciju.
    Uskoro bi situacija mogla biti na stranici sportkluba ali i na youtube i sl.

    Var & suci zajedno u turskoj stalno donose sramotne odluke.
  • jp23
    2.2k
    A tek kod engleza, razumijem da su im suci očajni, al uspjeli su VAR prikazat kao nešta najgore ikad
  • Stihl
    3k
    Pa po meni taj VAR i je sranje. Ubili su nogometnu igru s tim sranjima
  • xavier
    11k
    Pa po meni taj VAR i je sranje. Ubili su nogometnu igru s tim sranjimaStihl

    Ne vidim kako to može biti "sranje", ali dobro, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Da se razumijemo, neke stvari oko toga kad se VAR gleda ili ne gleda su pogrešno postavljenje, ali svakako pomaže pri donošenju odluka.
  • Stihl
    3k

    Ma stvar je u tome kaj nisam ljubitelj tehnologije i zivcira me ovaj moderan svijet, gdje sve ide u kurac. Ali to je sad vec neka druga tema...
  • Infinity
    14.9k
    Nije problem VAR, VAR je ekstra, problem su ljudi koji se koriste istim.
  • reziser
    5.8k
    govorim stalno i govorit ću
    iza VARA stoje ljudi, njihov faktor
    VAR pomaže ali je daleko od savršenog
    nema savršenog, uvijek će postojati ljudski faktor!
  • xavier
    11k


    Dobro, ljudski faktor kod procjene prekršaja ne možeš ukinuti, a postoje situacije gdje se i dva vrhunska suca neće složiti oko nečeg. No to ne mijenja činjenicu da je VAR odlična stvar.
  • reziser
    5.8k

    ne kažem da nije odlična
    dobra je
    ali nije savršena
    ni kod VARA se u nekim jako sumnjivom situacijama vrhunski suci neće složiti
  • Infinity
    14.9k
    VAR je dobar pomocni alat kojim se treba sluziti i kojim se treba znati sluziti. Ako sudac donese pogresnu odluku nakon gledanja VAR-a sta onda ocekivati od njega bez VAR-a?

    Greske ce i dalje postojati, ali ce ih biti manje.
  • xavier
    11k
    ni kod VARA se u nekim jako sumnjivom situacijama vrhunski suci neće složitireziser

    Naravno, ali to nije argument protiv VAR-a, dapače.

    Kako tek donijeti odluku kad ne vide snimku? Želim reći da nema niti jednog segmenta gdje VAR "odmaže".
  • reziser
    5.8k
    nisam ja protiv VARA, nikad to rekao
    var pomaže, ali opet su ljudi(suci) iza ekreana i njihov dojam
    Ako sudac donese pogresnu odluku nakon gledanja VAR-a sta onda ocekivati od njega bez VAR-a?Infinity

    pogrešnu odluku..po kome? tebi, meni?
  • Infinity
    14.9k
    pogrešnu odluku..po kome? tebi, meni?reziser

    Po pravilniku.
  • reziser
    5.8k

    mislim da su suci tu ipak mjerodavniji i bolje upoznati s "pravilnikom"
  • reziser
    5.8k
    da ja tu sam sebe zaključim, VAR je dobar, nije savršen, i dalje će suci odlučivati o tom da li će se VAR uključiti ili ne, i koju će odluku donijeti nakon gledanja VARA.
  • xavier
    11k


    Nisi i dalje rekao niti jedan argument protiv VAR-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.