• Eduardo
    16.8k
    Ovo je prvi u nizu (nadamo se) video kvizova na našem kanalu. Za početak, ništa teško. Vraćamo se tek sezonu unatrag da vidimo koliko ste detaljno ispratili proteklu, povijesnu sezonu.

    U slučaju da feedback bude pozitivan i zadovoljavajući, kviz će ići dalje i dublje u povijest našeg kluba.

    Ovo je ujedno i mini iznenađenje koje smo pripremili kao uvod pred početak Dinamo - Prediction nagradne igre.

  • deda
    26.3k
    Majstor si Eduardo, svak čast. Tri sam fulao
  • Eduardo
    16.8k
    Majstor si Eduardo, svak čast. Tri sam fulaodeda

    Hvala, šefe, ali polovicu posla odradio je @Cavalera
  • Infinity
    14.9k
    Zanimljiv kviz. Cetiri sam 'pao'.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja sam samo jednog pao. Kviz je top :up:
  • deda
    26.3k
    Ma ja nisam ni pao, nego mi je mozak spor. :lol:

    Godine jebiga
  • Mr Anderson
    4.9k
    9:2, makar ono za Plzen se nikako ne mogu sjetiti.
  • markoli
    1.6k
    Vrhunski :100:
  • 000
    941
    Ma ja nisam ni pao, nego mi je mozak spor.deda

    :lol: Pa usporiš YT video na prihvatljivu razinu da bude koliko toliko sve u stvarnom vremenu. Video ide, nema prevare, nema laži...
  • deda
    26.3k
    A to je varanje samog sebe :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Dobar kviz, čini mi se da sam bio toliko uzbuđen zbog europskih pobjeda, da nisam znao samo ova dva vezana za strijelce protiv Fenerbahcea i Plzena :D
  • markoli
    1.6k
    Ono kad bi stao i razmislio onda bi se sjetio vjerojatno za 15-20 sekundi, a ovak sam htio na brzinu iz glave i fulao sam prvi gol protiv Fenera i drugi gol protiv Viktorije, iako sam naravno bio na obje tekme i točno se sjećam tih golova kao da ih sada gledam. Mora biti uzbuđenje, nema druge :nerd:
  • Eduardo
    16.8k
    Meni brat kaže:jesi ti radio kviz? koji ti je, neka pitanja jedva pročitati stignem. Nema se vremena za razmisliti :wink:
  • markoli
    1.6k
    Ma dobro na yt stisneš pauzu i sve pet. :grin:
  • Eduardo
    16.8k
    Realno bih i ja tako :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.