• Eduardo
    17.2k
    Već je kraj osmog mjeseca, znamo - kasnimo! - , a htjeli bi dok je još toplo obući tu majicu. Svi znamo da jedan 'zonaš', 'dinamovac' prije svega ne bi trebao izići pred ljude u bilo čemu osim u prikladnoj majici koja odiše simbolima voljenog nam kluba! Stoga smo ovaj put odlučili dati šansu svima koji žele podijeliti s nama svoje dizajnersko umijeće.

    Ovom natječaju mogu pristupiti svi koji znaju koristiti neki od programa za crtanje i obradu slika, a usto su još kreativni i svoju kreaciju znaju pretočiti u oku primamljiv uradak.

    SMJERNICE ZA IZRADU MAJICA;
    • veličina otiska je max 25x25cm (peporučamo 2000×2000 piksela u SVG formatu)
    • za pripremu bi bilo najbolje predati dizajn u SVG, PNG ili PDF formatu (najviše preferiramo SVG)
    • dizajn prilagodite plavim majicama (približno boje dinama)
    • zonadinamo logo ili natpis u bilo kojem obliku bi trebao biti sastavni dio dizajna
    • izbjegavajte uvredljive stvari i QR kodove, sve ostalo je dopušteno
    • ako će biti moguće, bit će i ženskih i dječjih majica u ponudi pa bi dizajn trebao biti prikladan i za takve majice
    • sve ostalo je umjetnička sloboda

    • natječaj kreće danas, a završava 10.09.2023. u ponoć
    • po završenom natječaju administracija zone će odabrati tri najbolja dizajna koja će ići u izradu
    • informocije o narudžbama i plaćanju objavimo kad dođe vrijeme za to

    • članovi čiji dizajn pobjedi tj. oni čiji dizajn majice odaberemo za tisak dobit će jedan primjerak majice basplatno

    Vašu ideju kako bi ZonaDinamo majica trebala izgledati pošaljite na mail adresu;
  • Eduardo
    17.2k
    REFRESH!
  • bongo
    618
    Imam samo pitanje, a mislim da bi moglo biti korisno u ostalima.

    Je li nužno da je natpis ili logo "Zona Dinamo" bude u sklopu samog dizajna ili primjerice može biti i negdje sa strane (tipa rukav ili leđa)?
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Postoji li vektorizirana verzija loga?
  • Eduardo
    17.2k
    Je li nužno da je natpis ili logo "Zona Dinamo" bude u sklopu samog dizajna ili primjerice može biti i negdje sa strane (tipa rukav ili leđa)?bongo

    Može na leđa :up:
    Postoji li vektorizirana verzija loga?puxigadjurdja

    Nažalost ne.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Poslano. :cool:
  • Droljo
    4.7k
    Jel možete i tu zalijepiti prijedloge da malo vidimo kak šta zgleda?
  • Infinity
    15.2k
    Kolega je zaboravio naglasiti.

    Nemojte koristiti obiljezja BBB. BBB rade svoje majice i ako imate neke ideje onda se mozda mozete obratiti njima.
  • Ludovic IX
    5.1k
    majkijev novčanik, logo zone i natpis.. "i ti možeš bit kao majki...Zona dinamo"..crtat neznam, još sam gori u grafičkom dizajnu.. ideja imam, majicu ću kupit, tak da slobodno pitajte za ideju
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Da znaš da ću to pokušat napravit u sljedećih par dana hahah
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Nažalost ne.Eduardo

    šteta. Pokušat ćemo bez.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Ja bi predložio majicu gdje na djale piše Despodov, a može i ojeda, naši mokri snovi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.