• markoli
    1.7k
    Samo da se nadovežem. Godišnji trošak tog skupljeg paketa (nije samo hosting već praktički pretplata na uslugu foruma) na kojeg ćemo morati preći je 840 EUR godišnje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.4k
    Da, pa da 1€ nas 500 ili koliko nas ima uplatimo isto okej.

    Velim ako bi se islo tipa na 5/10€ na godinu i ako bi godisnja cifra bila znacajna onda bi se mogao organizirat neki rostilj pa da zona pokriva dio( najam ili klopa ). Ili na kraju godine dati u dobrotvorne svrhe.

    Bacam nasumicne prijedloge, govorim sve u svoje ime

    Vjerujem sa admini znaju bolje a i sve bi se vodilo transparentno tako da vjerujem bi dosta ljudi dobrovoljno uplatilo
  • Droljo
    5.2k

    Koliko nas ima?
    Ak sam dobro izračunao ima nas oko 1500. Po euro svako i eto. Rešeno
  • markoli
    1.7k
    To je broj registriranih, ali aktivnih korisnika (u smislu da su ulogirani u zadnja 3 tjedna) oko 400-injak.
  • Droljo
    5.2k
    ok. Onda po 2 eura.
  • markoli
    1.7k
    Budemo smislili varijantu koju smatramo da je korektna, pa ćemo javiti. Sve će biti transparentno.
  • Zdravko Maček
    121
    Možda prodaja neke sitnice od foruma po simboličnoj cijeni (naljepnica, magnet, zastavica...)
    Ili za par eura godišnje dobiješ status da uopće možeš upload media - time pokriješ aktivne a možda obeshrabriš i kojeg spamera
  • ksapi
    2.2k
    Pa nek uplati tko koliko zeli, nece se svih 400 odazvat nikako. 5-10 svako i mirni smo
  • miro
    3.2k
    Podržavam, čak možda razmisliti i o više nivoa "pokroviteljstva" uz neke prigodne stvari (majice, šalove...)
    Možda s klubom nekaj probat dogovorit, s Futsal Dinamom itd itd
    Siguran sam da se već o dosta toga razmišljalo, znam da se spominjalo kako je podcast skup, ali evo sad postoji i Dinamo Plus, pa ne znam, isplati se probat istražit par opcija
  • KlasicZg
    520
    Klub ima jos jednu sansu priblizite se navijacima s mogucom suradnjom sa Zonom. To bi bila win win situacija i za Zonu i za klub
  • Bosna86
    11.6k
    To se neće dogoditi… Zona sigurno neće od kluba uzimati pare, pogotovo ne neku smijuriju od 900 eura… Ako se ne skupi lova od forumaša, moderatura će pokriti ostatak i tjt
  • xavier
    11.1k
    Nije pravi put ulaziti u kombinacije s klubom. Da se razumijemo, klub se napokon nakon dugo godina približava navijačima i postaje "normalan", ali Zona jednostavno mora biti neovisna od kluba.

    @Zdravko Maček idealna bi bila prodaja nekih prigodnih sitnica, jedino se bojim da to prilično komplicira logistiku jer je puno jednostavnije primiti uplate po recimo 2 eura nego organizirati slanje tih sitnica svakom pojedinom forumašu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.4k
    Ne znam da li postoji opcija da se neka tema pina na vrh.

    Pa kad god se odlucite za neku akciju donacija otvorite temu i pinajte da ubacimo koji eur
  • Mrvica
    3.4k
    Pratim definitivno. Davno sam napisao da bi rado sudjelovao u tome da pomognemo ekipi u održavanju foruma što se tiče financijske strane. Ne treba što se mene tiče nikakav suvenir ili bilo šta, dovoljno je da možemo svaki dan visit po forumu i prepirat se :lol: Šalim se!
    Zona je postala nešto što se svakodnevno lista uz jutarnju kavu, popodnevnu i večernjeg pivkana. Došao je trenutak kad se ne bi mogao naviknuti bez foruma, tako da sam definitivno za to da pomognemo koliko toliko da se nadležnima olakša. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.