• Droljo
    5.8k
    Isusbog pa ljeto je, nema utakmica, malo zajebancije. Bude to stalo dok krene dinamo..
  • Nino Bule
    11.9k
    Imate teme za zajebanciju stvarno ne vidim razlog da širite pizdarije po drugim temama
  • Ludovic IX
    5.9k
    Moj prijedlog je da mora postojati tema gdje se slobodno može reći da ako netko radi bilo sto protiv kluba, da se to jasno smije reći.

    Kad netko izbaci klub davljenjem delegata, kad netko pokrade klub, to se mora reći. Kad netko ode 1500km samo sa razlogom da se potuče jer na stadion ne smije, i onda dinamo kao klub bude osramocen, to se isto mora i smije reći. Nemojmo bit sad idioti i mi i reći da je to normalno.

    To što su osrqmotili sebe i što im sad roditelji plaću doma jer ne znaju što je sa njihovom djecom 1500 km od kuće je nažalost njihov problem. Ali to što su osramotili klub je nas problem i ovakve rečenice da će oni bit još više involvirwni u klub i tribinu ne pridonosi boljitku kluba.

    Moramo imati teme i gdje sw smije reći nešto i protiv onih koji rade protiv kluba a ne prezivaju se mamic
  • ksapi
    2.2k


    oni rade protiv kluba? ti si stari stvarno otišao predaleko.
    da nema tih dečkiju mamić bi i dalje bio u klubu, zato molim te da prestaneš s tim popovanjem s visoka, pričaš kao da si zadužio klub ne znam čime, a ustvari si obični kokičar sa zapada kojem se 'navijački život' svodi na forum i dvije tekme mjesečno. dečki koji su u grčkoj žive navijački život 24/7 i svi su dali klubu više nego ti.
  • Infinity
    15.4k
    Koliko puta treba ponoviti da se prestane vrijedjati?
  • vjeko1701
    6k
    Zadnji puta sam lobirao za crespa da ga se zadrži na forumu, ovaj put molim da ga se trajno makne.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Kad će jednom svi shvatiti da je jedino dinamo bitan. Ni ja, ni ti , ni bbb. Mi smo tu zbog dinama a ne dinamo zbog nas.

    Ako radimo i najmanju štetu, nije dobro. Zašto mamic nije bio heroj kad je mlatio delegata jer je "iz ljubavi" prema dinamu htio uvjerit ga da su suci zajebali dinamo
  • Ludovic IX
    5.9k
    očito su nas tu premjestiti. Evo, ja molim da mi netko sa druge strane kaže kakva sw to podrška išla pružiti klubu jer na utakmicu nisu mogli? Kakva je to podrška sw išla davat ako sw znalo da se nalaze sa ovim navijačima pao-a i da se po društvenim mrežama već pričalo o tome i da se dolazi sa nozevima. Kakva sw to podrška išla davat klubu ako si svjesno išao sa jednim grcima protiv drugih a znaš da oni koriste nozev3 a da može bit mrtvih i na jednoj i na drugoj strani. Jel će dinamo bolji biti ako sw ovi dolje prebiju?

    Ako netko može argimentirano ovo odgovoriti nekom tko ima 44 godine ( baš danas napunio) I tko voli dinamo samo zeru manje neg svoju djecu. Nekom tko ima stotine utakmica u nogama..

    Ja razumijem da ultrasi imaju recimo svoju ligu di se gleda tko je jači i tko je strašniji ali onda reci da se boris za grupu a ne za dinamo. Dinamo nema ništa pozitivno od toga.

    Mene jedino muči to skrivsnje iza ljubavi prema dinamu. Mene ne muči to što su oni išli dolje. Mogli su bit i navijači Moslavine i moji frendovi i njima bi rekao da nisu pametni što to rade. Ja sw nadam da će bit otkriveno da su jedini sa nozevima bili grci i da će naši proći sa manjim prekršajnim kaznama i sl.

    Ja vjerujem da većina od tih dolje zna nabrojati prvih 11 dinama ali isto vjerujem da su dolje i ljudi koje dinamo zanima jedino i samo kroz ultras priču.

    P.s. ovo sam govorio i kad nije bilo mrtvih, kad su samo nastradali trgovi i trgovine,kafići.
  • serbus
    3.7k


    Dole su Bogovi stali su tamo na crtu gdje mi možemo samo srat što bi bilo kad bi bilo. Ti isti ljudi sele bolnice, grade Petrinju ali i žive jedan život koji nije za svakoga i teško ga je razumjeti ali ja ih respektiram da baš zbog njih ne gledam prešetavanja xy grupa po Zagrebu , da nemogu proći dve stanice a da ne vidim neki naš lijepi grafit.

    To što neki birokrat kaže da nema tekme nek se jebe , da je bilo dopušteno vjerojatno Grci tak i tak nebi došli. Nas bi bilo puno više pa vjerojatnost je puno veća da ne bi nitko ni nastradao ozbiljnije jer bi i osiguranje bilo spremnije. Ako je tko kriv onda su uefa birokrati koji od nogometa žele napraviti eurosong pa bi birali tko može tko ne igrati.

    Vjerojatno će uspjeti u tome da nestanemo kao nogometni dinosaurusi ali ja guštam u svakoj sekundi sjevera pa dok traje traje. Zajedno sa njegovim lošim i dobrim danima.
  • Infinity
    15.4k
    Buduci da imamo problema s memorijom i da to jos nije rijeseno, te je ucitavanje slika direktno na forum blokirano, ovo su upute KAKO UCITATI SLIKE:

    1. Preko kompjutera je moguce uz pomoc osme ikonice. Sve sto je potrebno je u istu zalijepiti link. Nije da nisam vidio da neki pokusavaju, ali lijepe link s google pretrazivanja ili lijepe link slike koja je ucitana na neki image hosting, ali je kopiran link ucitavanja, a ne link slike.

    Kada na googleu nadjete sliku potrebno ju je otvarati sve dok slika ne ostane sama. Najlakse je kliknuti na sliku i ici na 'otvori sliku u novoj kartici'. Tu dobijate link same slike.

    Kada sliku ucitate na ibb recimo, vidim da tu idete najcesce, nakon sto ju ucitate i imate malu ikonicu, potrebno je kliknuti tu malu ikonicu. Nakon toga dobijete veliku sliku, ali i nju morate na desni klik i 'otvori sliku u novoj kartici' ili 'kopiraj adresu slike'.

    2. Preko mobitela klikom na ikonicu za slike ne dobijete nista. Preko mobitela je potrebno rucno unijeti kod [img][/img] . Izmedju zalijepiti link. Link je potrebno dobiti kao i u slucaju kad pisete preko kompjutera, gore je objasnjeno na koji nacin se izvuce link same slike.

    Nema potrebe da se netko javlja i pita zasto u 2023. objasnjavam kako se dobija link same slike, jer vec danima gledam ljude koji pokusavaju postaviti sliku, ali bez uspjeha.

    Klinknite na OVAJ LINK. To je tema za testiranje, te tu mozete do mile volje pokusavati kako se postavi slika, ali i sve ostalo sto vas zanima.

    Kome i dalje nije jasno neka se javi u inbox.
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Imam pitanje odnosno prijedlog da se napiše statistički podaci o Zoni Dinamo?

    Kao na primjer:
    1.Zna li se koliko ima članova na ovom forumu od početka/ovoj godini?
    2.Koliki je porast u odnosu na prošlu godinu?
    3.Koje teme su najzastupljenije?
    4. Tko su najbolji komentari kojih se sjećate?
    5. Koji članovi su najaktivniji sa najviše komentara?
    ...
    ...
    ...
    ...


    Bilo bi mi fora znat takve podatke i da se može pratit rast Zone kroz mjesece i godinu.

    Hvala unaprijed.
  • striko
    1.2k
    5. Koji članovi su najaktivniji sa najviše komentara?

    To već imaš. Na mjesečnoj bazi a i ukupno.
  • Neki tip
    19.6k
    To već imaš. Na mjesečnoj bazi a i ukupno.striko

    Na mjesečnoj bazi se ne broje komentari. To što se vidi na mjesečnoj bazi i ukupno su "lajkovi", a broj komentara svakog forumaša (samo ukupno) se vidi ako klikneš na profil svakog od forumaša.
  • Kepec
    5.1k

    1. Imaš popis članova kada stisneš members i broj stranica na koliko je ispisano to pa možeš izračunati, ali ne znam je li negdje baš piše točan broj.

    2. To nisam siguran da negdje ima.

    3. Stisneš forum i onda na desne tri točkice stisneš i imaš most viewed i trending teme. Pokaže ti koje se najviše gledaju, odnosno čitaju i koje su trenutno u trendingu.

    4. Za to postoji posebna tema: https://www.zonadinamo.com/discussion/235/da-se-ne-zaboravi-best-of-the-best-by-forumasi
    Meni osobno jedna od dražih tema, ako mi koji biser ili pametan tekst promakne. Posebice Majkijeva priča s novčanikom.

    5. Stisneš gore lijevo tri crtice i tamo members. Imaš popis forumaša po imenima, po broju lajkova, po datumu kada su se forumaši pridružili forumu, popis moderatora i popis tko je trenutno "online". A na tvoje pitanje je upravo odgovorio Neki Tip. Kada stisneš na nekog forumaša piše ti prva stvar posts.
    Lp
  • Kepec
    5.1k
    Kada smo već na ovoj temi, htio bi pohvaliti forum zbog upravo svih tih stvari i mogućnosti gledanja statistike drugih kolega s foruma, lakog pretraživanja tema i općenito snalaženja na forumu.
    Jako dobro napravljeno i osmišljeno vizualno, a kvalitete pisanja (koja se tu i tamo pogubi, ali po meni neprimjetno) to sve samo nadopunjuju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.