• Krizy
    37.9k
    Broj registriranih članova na ZonaDinamo po godinama:

    2018. (od 28.9.) - 48
    2019. - 541
    2020. - 226
    2021. - 183
    2022. - 301
    2023. (do 17.8.) - 309
  • Nolifer
    6.9k
    Zaš se neki stalno deru kad boldaju imena igrača? Ne kužim to stil pisanja il kaj?
  • Eduardo
    17.8k
    to se zove naglašavanje, a postoji razlika između naglašavanja nečega i deranja. To se jasno vidi i osjeti u konverzaciji.

    Ti si opet brzinski izašao iz hibernacije?
  • Nolifer
    6.9k


    Nisam. Idalje sam u hibernaciji. Samo pitam, jer takvog sam dojma da se stalno neko dere kad se tako piše. Jer bolje da sam u mirovini, nego da sudjelujem u nekim nebitnim svađama, sarkazmima i negativi.. Ili da vas gnjavim sa banom. Jednostavno je to. Sam sam primjetio to da neki stalno rade.
  • Eduardo
    17.8k
    Primljeno na znanje.
  • Cosey
    450
    Jel ima mogućnost da blokiram ili tomu slično neke korisnike?
    Neki nickovi pišu konstantno nešto što ne želim čitati, da se blago izrazim.
  • Neki tip
    19.6k
    Nema smisla uzastopce nekome (ovog puta konkretno meni) brisati postove koji apsolutno ni po čemu sadržajem ne krše pravila foruma.

    Ako smatrate da sarkazmom trolam inače konstruktivnu raspravu, a očito smatrate kad mi brišete 2 posta zaredom, onda je rješenje jednostavno.

    Banirajte me sukladno težini prekršaja i bok.
  • Neki tip
    19.6k
    Prebacujem tu da ne spamam tamo.

    stvarno znaš biti naporan lik.Eduardo

    Stvarno znam.

    Lijepo sam ti napisao da se na tvoj komentar nadovezala čitava stranica drugih. Skupa sa svim drugima uklonjen je i tvoj jer je pitanje gdje bi to sve stalo. Drugi je obrisan da se ne ponovi isto.Eduardo

    Ok.

    Skužili smo da ti ide sarkazam i kvalitetno trolanje puno bolje nego što mnogim forumašima idu obični konstruktivni upisi, ali ne moraš to ponavljati i dokazivati svako malo.Eduardo

    Pa ne pišem to niti tako da bih nekome nešto dokazivao.

    Hvala Bogu, imam izazova za dokazivanje, a kad mi ih usfali, postavim si ih i rješavam koram po korak.

    Prebaci me katkad na sarkazam kad rasprava ne pomaže, već se ponavljaju već tisuću puta napisani isti komentari na koje je konstruktivno i argumentirano odgovoreno, no kao da nije.

    Tad sarkazmom ukazujem na apsurd.

    Nema nijednog jedinog u moderaturi koji ne bi znao da to jest jedan od načina na koji šalješ neku poruku.

    Ako sam prešao granicu, dakle ako način slanja te poruke ocjenjujete trolanjem, kog me vraga onda jednostavno ne banirate? Tako bih barem znao granicu i ako je svojevoljno ili slučajno prijeđem, znam što slijedi. I to je posve ok.

    Zamisli grijeha, 2 moja posta su potrošila 2 stranice među 1800 briljatnih.

    Stani na loptu na trenutak, nećemo se natezati oko nekoliko komentara za koje si i sam svjestan da su napisani s namjerom da izazovu reakciju. Možda tema nije sveta, ali nema smisla da na taj način dodatno zagađuješ istu.Eduardo

    Pa naravno da su napisani s namjerom da izazovu reakciju. Nego s kojom namjerom bi trebali biti postovi pisani? Da bismo ih preskakali?

    Sve 5, razumijem smisao tvoje poruke, neću zagađivati temu više.
  • Patak
    2.3k
    Ja bi zamolio moderatore za malo razumijevanja za @Neki tip. Njegov sarkazam je kvalitetan, evo npr. ja sam mu taman kad je shvatio da su mu komentari pobrisani poslužio sa budalaštinom "3x jeftinija momčad AEKa", da lijepo poentira na tome sarkazmom. A i forumašice vole dobar sarkazam, njegov ili onaj od @SAS1987 to će se još utvrditi.
  • SAS1987
    13.7k
    A i forumašice vole dobar sarkazam, njegov ili onaj od SAS1987 to će se još utvrditi.Patak

    Utvrditi će se dvobojem mačevima :strong:
  • Markelo
    2.5k
    Radi sarkazma je trebao već odavno robijat, no onda je sam počeo bježat u "ćuzu" pa ga više ni prdekanom nisi mogao plašit
  • Oriens
    115
    A i forumašice vole dobar sarkazam, njegov ili onaj od SAS1987 to će se još utvrditi.Patak

    A zašto birati? Zašto se ograničiti na jednoga ili drugoga kad obojica obavljaju odličan posao u navedenom području.
  • Majki2111
    2.7k
    Kaos komunikacija na forumu. Dajte strožje malo to korigirajte. Dečko na glavnoj temi caps lockom se javlja, transferi totalno neuredni.

    Dajte ljudi na forumu ste, slažem se da dozu chata može imat i jesam za to, ali postoje granice ukusa. Zna se kaj je forum.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Dajte strožje malo to korigirajteMajki2111

    Također, kaos i pravopisa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.