• OsamŠest
    2.6k
    Napravite Zona aplikaciju :smile:
  • austrijanac
    2.7k


    Ima programa vec koji cijelu web stranicu prebace samo u aplikaciju. Top stvar. I solidna ideja.
  • Patak
    2.2k
    Ma ima to, radili smo aplikaciju za jedan međunarodni simpozij koji smo organizirali ali na kraju ako imaš ažuriranu web stranicu sa svim informacijama aplikacija ti ne donosi nešto posebno a moraš ju i instalirati. Web prilagođen mobilnim uređajima ti je sasvim dovoljan.
  • OsamŠest
    2.6k

    Meni je aplikacija uvijek nekak preglednija i praktičnija, iako je zapravo sasvim isto. Šminka.. :grin:
  • Eduardo
    17.6k
    Od aplikacije neće biti ništa. Forum je prilagođen mobilnim uređajima i izgleda sasvim dobro i praktično.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Prijedlog - prilikom registracije stavit kviz o dinamovoj povijesti i nema registracije ako nemaš bar 50%..neznam jel se samo meni čini, ali imam osjećaj da nismo svi dinamovci ovdje da sw ne izrazim jače
  • Somport
    556
    nismo svi dinamovci ovdjeLudovic IX

    Da olako citiram moderaturu:

    Gosti (navijači drugih klubova) se trebaju ponašati u skladu s pravilima foruma, kao i svi ostali. Ukoliko se ne poštuju pravila foruma, slijedi kazna.


    Što se tiče dinamovštine i ne-dinamovštine, kao netko tko do prije 7 godina nije pojmio niti Dinamo a kamoli njegovu povijest/kulturu/sve ostalo, ne bih bio presretan kada bih trebao odgovarati na pitanja o klubu koji je tek relativno nedavno ušao u moj život. Da ne nastavim o ljudima koji su tek sada otkrili taj osjećaj. Ne možemo siliti ljude da poznaju povijest ako ju nikada nisu imali priliku naučiti, a u ovo doba s novim medijima i načinima upoznavanja, Zona je idealan prostor za dovesti neiskusne ljude u samu srž Dinama.

    Razumijem frustraciju, ali treba biti realan.
  • Eduardo
    17.6k
    OBAVIJEST ZA FORUMAŠE;
    • dosegli smo ograničenje prostora za pohranu podataka na trenutnoj tarifi koju mjesečno plaćamo za forum (više se videozapisi i slike ne mogu postavljati direktno na forum) tako da tražimo malo strpljenja da vidimo koje su nam druge opcije.
  • ZgBlue
    487
    @Tom Hanks ako imaš materijala za najbolju temu na forumu, šalji privatno!! :halo:
  • Droljo
    5k

    Skupit pare za više mjesta
  • vjeko1701
    5.9k
    Generalno bi forumu pomoglo da ljudi čim više koriste vanjske servere prilikom uploada materijala, posebno slika.

    Možda da se negdje na vidljivo mjesto stave upute za takve stvari?
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Da aktivni korisnice uplate 5€/10€ za godisnje clanstvo na zoni i da se to odrzava, mislim da bi bilo fer i korektno. Govorim u svoje ime

    Takoder admini nisu placeni i nemaju financijske koristi, nema smisla da sami snose trosak placanja servera itd

    Ponavljam, govorim u svoje ime
  • Juznjak
    3k

    Od mene isto + ako mi kao obični članovi možemo na neki način financijski pomoći Zoni i tako je održavati kvalitetnom ili činiti još kvalitetnijom.
  • ksapi
    2.1k


    Potpis, mozemo uplacivati na dedin IBAN kao i za plave prijatelje. Mislim da bi se skupilo tu dovoljno love za sve potrebe.
  • Droljo
    5k
    I 1 (jedan) euro po glavi bi bio dovoljan...
    Pa nije hosting apartman na visu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.