• marcio amoroso
    33.5k
    Je u međuprostoru obrane i veze ce biti mjesta za petka i baturinu, ako odigraju na razini mogo bi nam aek pasatNino Bule

    Ja kao naš problem vidim lošu igru Ljubičića pod presingom. Mislim da će Bišćan spustiti Baturinu par metara, a Ljubičića podignuti skoro na mjesto desetke u fazi posjeda.
  • Papastrumf
    10.4k

    Pa piše točno iznad tebe koliko donosi koji scenarij.
    Prolazak AEK-a donosi minimalno 11.6 mil €, bez obzira što se dalje događalo.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Meni ne piše. Morao sam otvoriti Twitter da vidim. 11,6 je također ozbiljan novac, ali su razlike baš enormne.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Da, sam ulazak u playoff donosi 5mil eura.... Tako da....
  • emilperska
    3.7k
    Odgođena utakmica protiv Lokse..
  • mokoxax468
    386
    Odgođena utakmica s Lokomotivom
  • NitkoBitan
    13.3k
    Pametna odgoda s obzirom na to da je AEK tezi protivnik od vecine onih koje ocekujemo u play offu :ok:

    Ocekivao sam da cemo odgodit domacu tekmu sa Rijekom izmedu play off utakmica ali to bi mogla odgodit sama Rijeka.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Bezveze odgoda Lokse osim ako se nije razgovaralo s Rijekom da oni odgode protiv nas.
  • emilperska
    3.7k
    Mislim da će Rijeka (pod uvjetom da prođe danas) odgoditi ili Goricu ili Loksu, da neće čekati nas. Pretanak kadar imaju za 2 tekme tjedno..
  • Infinity
    15.4k
    Rijeku ceka laksi protivnik u trecem pretkolu, a u potencijalnom play offu gotovo sigurno protivnik koji je na papiru jaci od njih. Sumnjam da ce odgadjati zbog ritma ribari - Gorica - ribari, kad ih gotovo sigurno ceka 'Villa' - Dinamo - 'Villa'. Bila bi glupost da odgode Goricu zbog utakmice s predstavnikom Farskih otoka ili Velsa.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Jesi vidio potencijalne protivnike u Play Offu i usporedio ih sa Aekom? Razmisli jos jednom
  • NitkoBitan
    13.3k
    AEK izasao sa cijenama ulaznica za tekmu protiv nas. Najjeftinija karta za ultras tribinu im je kao nasa za zapad dolje :sweat:

    Nije bas da nas nesto sisaju u zivotnom standardu.
  • nwankwo646
    342
    Odgodili Lokomotivu, sramota.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Sramota si ti i tvoj komentar. Nama ce tekme protiv AEKa biti vrlo vjerojatno teze nego one u play offu. Trebaju nam maksimalno odmorni i fokusirani igraci.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Najbolje da ne rade nista jer sta god naprave sramota. Strucni stozer je analizirao i odlucio. Oni koji nemaju love za otic na obje utakmice sad mogu ustedit i otic samo na jednu. Izvrstan potez kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.