• nwankwo646
    342
    Pa jel nemamo 25 igrača?? Plus, opet se ide na -3. Sramota.
  • Klenx
    4.1k
    Zašto bi bila sramota? Dvomeč s AEKom je i financijski i rezultatski tekma sezone.
    Osobno sam protiv odgoda, ali skroz razumljivo zašto su to napravili.
  • emilperska
    3.2k

    Po meni je do širine kadra, a ne do protivnika. Kosovare su u gostima jedva dobili, ali ne sumnjam da će proći. Ribare će isto proći, ali zbog putovanja i svega ne očekujem da će to biti prelagano i fkt mislim da će jednu od tih tekmi odgoditi ili da su solidne šanse za to. Vidjeli smo kako sad na Poljudu izgledaju nakon samo jedne utakmice protiv 3. ekipe Kosova. Mi se žalimo na širinu kadra, ali oni fkt imaju jako jako tanak kadar za 2 utakmice tjedno taman da je svih 6 utakmica s Kosovarima.
  • Ali
    1.9k
    Zakaj bi bila sramota? Sramota je savez što je započeo prvenstvo tako da nisu razmišljali o drugim natjecanjima.

    Inače, Rile, Livi, Mišić, Ljubo... će imati u 24 dana ove sezone cca 600 minuta .
    Idealno za pucanje mišića , a onda dodaj da su Baturina, Ivanusec , Petko i Livi praktički bez odmora od prošlog ljeta u pogonu ...
  • nwankwo646
    342
    Pa nek igraju rezerve, svi su više plaćeni od ovih iz Lokomotive koji su ionako i komi. Ovaj vikend idemo na prvo misto, a onda ga opet prepuštamo, psihološki bi bilo bitno da držimo prvo misto makar s utakmicom više.
  • superhik
    10.4k
    Odgodili Lokomotivu, sramota.nwankwo646

    Komentar o odgodi Lokomotive nije za temu o HNL-u nego za, logično, temu vezanu za klub pa je tu i premješten.
  • Krizy
    36.5k
    Raspadamo se
  • Dinamosaur
    977
    Sramota je savez što je započeo prvenstvo tako da nisu razmišljali o drugim natjecanjima.Ali

    Ne vjerujem da savez radi kontra klubova, upravo suprotno. Dok god mi moramo proci nekoliko pretkola - bolje da dodemo u formu za najbitnije utakmice kvalifikacija. A ako ti ritam ne pase u nekom trenu - opet su ti dali da imas pravo na tu odgodu.
    Eto ti primjer bas AEK kojem ce ovo bit prva tekma dok mi vec znamo koji bi sastav mogao izaci i kakav je tko.
    Puno mi je bolja nasa pozicija nego da sad idemo igrati "najbitniju" tekmu EU sezone a odigrali npr samo nekoliko prijateljskih
  • Jurki
    8.8k
    Utakmica s aekom je velikog rezultatskog ali i financijskog znacaja.
    Imamo pravo odgoditi utakmicu i ne vidim razloga zakaj ju nebi odgodili.
    Imali smo puno reprezentativaca koji nisu prosli cijele pripreme, o odmoru da ne govorim. Ritam ce biti ubitacan. Bodove ne smijemo prosipati u prvenstvu i ova pauza bu super dosla.
  • SAS1987
    13.5k
    AEK izasao sa cijenama ulaznica za tekmu protiv nas. Najjeftinija karta za ultras tribinu im je kao nasa za zapad dolje :sweat:NitkoBitan

    Igraju protiv kluba uspješnog na europskoj sceni :cool:
  • DrawTube
    3k
    Pa cijene karata za moderan stadion. Takve bi bile i ma novom Maksimiru valjda
  • Neki tip
    19.4k
    Igraju protiv kluba uspješnog na europskoj sceni :cool:SAS1987

    Istina, pa i kod nas se nabiju cijene kad dolazi Real.

    Dinamo je tzv "Real Madrid kvalifikacija", nek plate ako žele gledat ovakvu momčad, k tome na lijepom stadionu. :cool:
  • Dinamosaur
    977
    A od kud znamo da to nece i nasi napravit na uzvratu ili play offu?!?
  • blue heart 72
    1.4k
    Ima ljudi koji nemaju drugog posla nego da stalno nekaj kritiziraju. Ne sjećam se baš da se toliko kritiziralo dok su klubom drmali oni prije. Kaj se odgoda tiče, ja sam uvijek protiv njih. Po meni igraj sa time što imaš, rotiraj, ne rotiraj tvoja stvar. Pošto nam Pravilnik dopušta odgode i ja bi odgodio ovu tekmu protiv Lokse, jer je ova tekma protiv AEK-a kak se ono u žargonu kaže najvažnija tekma sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.