• marcio amoroso
    33.1k
    Dobro jutro svimaGražvydas Mikulėnas

    Osim tovarima
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Haha, trenutno sam okruzen njima. Stigao jucer na Korculu. Mrzim gledati tekme na "neprijateljskom" podrucju
  • markoli
    1.7k
    Tak sam gledao rukomet za 3. mjesto SP 2017. protiv Slovenije, naravno u Sloveniji. Ide sve dobro, vodimo +8 valjda 12-13 minuta do kraja i onda raspad sistema, Janezi se vraćaju, euforija u lokalu, na kraju spušimo, svi skaču po stolicama, stolovima, a ja bi najradije bombu bacio haha
  • emilperska
    3.4k

    Rekao sam ti da ce Rijeka odgodit Goricu ili Loksu. Pretanak kadar imaju.
  • scooniepenn
    2k
    Ovo je 10 minuta zivota koje ne mogu vratiti, frajer je zesci jazavac. Potpuni nogometni anonimus koji tu prica mitove na temelju svog igranja za AEK u 2.
    i 3. ligi. Zemljo otvori se
  • Patak
    2.3k
    Kad krenemo gorit će nebo i zemlja! - Pauk.
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Mislim da se sad da zaključit da u slučaju eventualnog ispadanja od grka će se zakočiti neki procesi u klubu, nenogometni. Počet će se pripremom za smjenu trenera i paničnim traženjem novog smokvinog lista iza kojeg se vodeća siva eminencija može sakriti. Tako stvari funkcioniraju.

    Ako se tolika histerija stvorila na ovom mjestu gdje bi ipak trebali ljudi biti malo odmjereniji i racionalniji nego po komentarima na tim društvenim mrežama i portalima, onda je to loše. Razumljivo bi bilo da je to afektu nakon kiksa i poraza u derbiju koji je sigurno utjecao na cijelu klimu, ali divljanje je počelo još u šestom mjesecu.

    Uz sve to se stvara taj fenomen da kad dođe xy likova i piše nebuloze iz svoje pakosti i/ili nerazumijevanja i sve loše prišarafljuje "novima", ovi drugi kad reagiraju na to ispadaju nekakvi šimićevci i opet imaš nekakve blokove, tabore... a recimo matematika kaže da Šimić, koji možda i nije taj, u odlučivanju ima 1 glas protiv 4 ostala. E sad možemo mi pričati o tome dal stvari uopće trebaju funkcionirati na taj način ili ne, al neki ljudi imaju previše iskustva da ne bi vidjeli u kojem to sve smjeru ide.

    Ako ćemo racionalno sagledati stvari...ovo je sezona tranzicije u kojoj netom nakon odlaska dvojice možda i najbitnijih igrača ove generacije otišla na početku godine i usred polusezone, još najmanje dvojica takvih su na odlasku. Otići će po svemu sudeći još dvojica, možda i trojica i događa se jasno remont ekipe kao i u svakom klubu Dinamovog profila. Jedna generacija je došla do zenita i radi se nova selekcija. Bilo bi jednostavnije da nisu svih 6 na odlasku u samo pola sezone nego da ih se postupno mijenjalo al tako je kako je.
    Dinamo nije Bayern da jednog top igrača zamijeni drugim, Dinamo svoje top igrače mora stvoriti da bi ih zamijenio. Osciliranje je tu neizbježno. Kasnilo se s novim igračima pa se selekcija odvija usred najvažnijeg dijela sezone što je očito do likvidnosti i odluke da se ne ide u neke velike investicije dok se za to ne osigura budžet. Tek ćemo vidjeti kako će se to odradit. Negdje za mjesec dana minimum.

    Što se tiče samog terena... ako maknemo sa strane superkup koji je bez obzira na trofej ipak revijalna utakmica, imamo poraz u derbiju takav kakav je bio, imamo šetnju na Drosini i sinoćnji kiks u utakmici kakvu je svatko od nas odgledao na Maksimiru sto puta zadnjih deset godina. Loš ulazak i bolikurčinu pojedinaca, pa u drugom poluvremenu brdo promašaja. Neke od takvih utakmica su završavale 5-0, neke golom u zadnjoj minuti (baš protiv Gorice npr), a neke 0-0... i eto takva je i ova od sinoć.
    Imali smo i rutinski prolaz Astane usput.

    Ako je nekome dovoljno da u 3 utakmice racionalno, ne u afektu, donosi zaključke o igri i rezultatu... moguće da se sve završi totalnom havarijom al nije moguće da netko to zna na uzorku od ove 3 utakmice.
  • nwankwo646
    342
    Zanima me po kojoj logici su, kad već žele to, odgodili Lokomotivu a ne Goricu. Gorica je između dva gostovanja, a prije najtežeg u Ateni...
  • Jaro
    5.9k
    Loksa je trebala biti izmedju 2 AEKa, a Gorica ipak nakon izleta u Kazakhstan...
    I dalje je dvomec s AEKom najbitniji dio sezone (ma koliko mi tu trubili nesto drugo) jer se u te 2 utakmice moze rijesiti 25-50% proracuna...
    Iskreno, nadam se da ce u HNSu donijeti odluku o ukidanju tih odgoda...
  • nwankwo646
    342
    Da, ali prva utakmica u Ateni će biti najteža, ako već treba odmor onda treba prije prve utakmice a ne prije Maximira.
  • xavier
    11.2k


    Da smo odgodili Goricu i odigrali ovakvu utakmicu protiv Lokomotive, onda bi ovdje pitao kojom logikom smo odgodili Goricu, a ne Lokomotivu.

    Ako se već išlo na odgodu, onda je valjda logičnije između dvije teže utakmice nego nakon lagane protiv Astane.
  • nwankwo646
    342
    eto je lagana na umjetnoj travi i s 20h putovanja... Od dvi utakmice s AEKom teža je ona na gostovanju... Mi se odmaramo za lakšu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.