• marcio amoroso
    32.5k
    Je u međuprostoru obrane i veze ce biti mjesta za petka i baturinu, ako odigraju na razini mogo bi nam aek pasatNino Bule

    Ja kao naš problem vidim lošu igru Ljubičića pod presingom. Mislim da će Bišćan spustiti Baturinu par metara, a Ljubičića podignuti skoro na mjesto desetke u fazi posjeda.
  • Papastrumf
    9.9k

    Pa piše točno iznad tebe koliko donosi koji scenarij.
    Prolazak AEK-a donosi minimalno 11.6 mil €, bez obzira što se dalje događalo.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Meni ne piše. Morao sam otvoriti Twitter da vidim. 11,6 je također ozbiljan novac, ali su razlike baš enormne.
  • Ivdzo11
    3k
    Da, sam ulazak u playoff donosi 5mil eura.... Tako da....
  • emilperska
    3.2k
    Odgođena utakmica protiv Lokse..
  • mokoxax468
    377
    Odgođena utakmica s Lokomotivom
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pametna odgoda s obzirom na to da je AEK tezi protivnik od vecine onih koje ocekujemo u play offu :ok:

    Ocekivao sam da cemo odgodit domacu tekmu sa Rijekom izmedu play off utakmica ali to bi mogla odgodit sama Rijeka.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bezveze odgoda Lokse osim ako se nije razgovaralo s Rijekom da oni odgode protiv nas.
  • emilperska
    3.2k
    Mislim da će Rijeka (pod uvjetom da prođe danas) odgoditi ili Goricu ili Loksu, da neće čekati nas. Pretanak kadar imaju za 2 tekme tjedno..
  • Infinity
    15.3k
    Rijeku ceka laksi protivnik u trecem pretkolu, a u potencijalnom play offu gotovo sigurno protivnik koji je na papiru jaci od njih. Sumnjam da ce odgadjati zbog ritma ribari - Gorica - ribari, kad ih gotovo sigurno ceka 'Villa' - Dinamo - 'Villa'. Bila bi glupost da odgode Goricu zbog utakmice s predstavnikom Farskih otoka ili Velsa.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Jesi vidio potencijalne protivnike u Play Offu i usporedio ih sa Aekom? Razmisli jos jednom
  • NitkoBitan
    12.3k
    AEK izasao sa cijenama ulaznica za tekmu protiv nas. Najjeftinija karta za ultras tribinu im je kao nasa za zapad dolje :sweat:

    Nije bas da nas nesto sisaju u zivotnom standardu.
  • nwankwo646
    342
    Odgodili Lokomotivu, sramota.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sramota si ti i tvoj komentar. Nama ce tekme protiv AEKa biti vrlo vjerojatno teze nego one u play offu. Trebaju nam maksimalno odmorni i fokusirani igraci.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Najbolje da ne rade nista jer sta god naprave sramota. Strucni stozer je analizirao i odlucio. Oni koji nemaju love za otic na obje utakmice sad mogu ustedit i otic samo na jednu. Izvrstan potez kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.