• Krizy
    35.5k
    Kulenović bi mogao u Rijeku?
    Trenutno im je Obregon prvi izbor..
  • San Lorenzo
    11k
    A možda je ovo samo poruka Loksi da smanje apetite s StojkovićemHrc-Vg

    Čak ni ne mislim da su Lokomotivini apetiti preveliki, onih 6 milijuna za obojicu je više-manje realan novac.
  • Hrc-Vg
    199
    Meni je 3 milje za nekog iz HNL-a tko nije odigrao ni jednu europsku tekmu puno previše.
  • Dinamosaur
    945
    Ako je istina da se krenulo licitirati za J. Šutala onda je prioritet kupnja stopera.
    Pitanje je i kad ce Bosko poceti sa ozbiljnim nogometom, tu smo onda slabi za europu.
  • Bosna86
    11.6k
    Ne vidim razloga da se ne dovedu sva trojica… Da se samo jedan od njih probije, to je igrač od 10+ milja… Sa jednim si pokrio trošak sve trojice… Mala je sansa da sva trojica budu flop
  • mali M
    3.3k
    Je li se isto tako misli da Petković nije kvalitetan za Ligu prvaka ili se traži napadač jer je Petković na izlaznim vratima?Juznjak

    neznam u kojem kontekstu misliš, ali ako dovodimo napadača ne znači odma da Petko odlazi.. radi se o tome da ako se Petko ozljedi ili nemože (a znamo da nemože) držat tempo srijeda subota cijelu sezonu treba približno kvalitetan napadač da ga mjenja.. Kule i Drmo to nisu....
  • Eduardo
    17.3k
    Ima nekakav članak o plaćama naših pojačanja, uštedama na 14 igrača i nekom kiksu sportskog sektora na jutarnji.hr, ali nisam pretplaćen na njih pa mi ne otvara cijeli članak. Piše Tomislav Juranović.Joey Barton

    jc70bkaxa7nwobgy.jpg

    oy4a4jr5yaxe72xe.jpg
    ycvwh5qud7banfpx.jpg
  • Orc123
    5k
    Dinamo cw sigurno dovest napadaca do kraja prijelaznog roka bez obzira na to ako Petko ne ode ....nisu glupi, znaju da je realna mogucnost da sljedece sezone ostanemo bez ijednog napadaca. Drma ako ne prije odlazi sljedece god, a za petka je veca mogucnost da ne potpise novi ugovor nego da potpise....4 napadaca su nam propala do sad, znaci da se taj napadac zeli neovisno o Petku jer nam je potreba. Petko sam ne moze iznjeti sezonu, a Drmic i Emreli se ne vide kao rjesenja ....siguran sam da ce se dovoditi neki agilniji napadac do kraja prijelaznog roka...a to da cemo dovesti svu trojicu i Stojka, Kacu i Vidovica je nerealno.....ne mozes ih sve odjednom razvijati, a mozda ne bi bilo ni za jednog od te trojice mjesta u prvih 11.
  • Nino Bule
    11.3k


    Tko je cetvrti propali napadac, bakrar propo, frigan jednostavno puno trazili al dobro eto racunaj ko propo i satriano, ne znam ko nam je cetvrti ?
  • Orc123
    5k

    Racunao sam i Freya...to samo ko primjer da smo radili na napadacima jer ga ocito trebamo....
    Da i Vipotnika sam zaboravio....
    Siguran sam da ce jedan sletiti do kraja roka....
  • vjeko1701
    5.9k
    a to da cemo dovesti svu trojicu i Stojka, Kacu i Vidovica je nerealno.....ne mozes ih sve odjednom razvijati,Orc123

    Ne vidim zašto, do kraja tasnfer roka se vidi tko može odmah u krug prvih 11 a ko ne može, siguran sam da bi se lako dogovoila posudba unutar HNL-a, možda i sama Lokomotiva. (a za igračima vape i Varaždin i Istra...itd.)
  • Nino Bule
    11.3k


    Pa kako je frey propao kad uprava nije dala ni da se posalje ponuda
  • mali M
    3.3k
    ne mozes ih sve odjednom razvijati,Orc123

    da Orče radi se otme da ako netko sjedne ko saliven u prvu ti ga nemoraš razvijati.. razvijaš one koje moraš po malo dozirati i privikavaš ih na veću razinu nogometa. Zašto mali Stojke recimo nebi sjeo u prvu i tako počeo igrati da nemoraš više razmišljati.. to je sklop u glavi, nešto kao i Gvardiol.. Kad dođu u prvu momčad tj. prvih 11, nema više razvijanja..
  • mali M
    3.3k
    Pa kako je frey propao kad uprava nije dala ni da se posalje ponudaNino Bule

    ma ne trudi se.. Bakrar je trebao biti back up i mislim da se samo "probalo" a.p.p. Frigana mislim da smo htjeli i to je propalo, a za Vipotnika bi čak rekao da se nismo ni previše trudili ni cjenjaki.. poslali prvu ponudu oni odbili i čekali veću ponudu koji Dinamo nikad nije poslao i doviđenja.. radi se senzacije o "propadanju" transfera a već je tu rečeno nekoliko puta, kad bi navijači znali na koliko adresa klub pošalje upite kad traži igrače, ispali bi nesposobni svi klubovi svijeta...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.