• Crusades1986
    9.6k


    Naravno, zato na Poljudu uvijek imamo bijele hlačice i štucne, ali Globan piše da zbog rukava nećemo moći dolje nositi prvi dres kao do sad.

    Koliko znam, svega jednom ili dva puta smo dolje igrali u gostujućoj garnituri. Ono 2007. u narančastoj.
  • Noel
    4k
    Moj dojam... Domaći top topčina osobno najbolji nakon dugo godina. Gostujući čak oke bolji od najava ovdje na forumu. Ali svejedno ta roza nema veze sa Dinamom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Slovan ima isti dres kao mi. Razlika je samo u nijansi plave. Mene osobno to ne dira i briga me što nemamo unikatne dresove.marcio amoroso

    jučer sam naletio na njihovu tekmu s luksemburžanima.
    meni je najjače što imaju adidasov dres, a reklama na prsima je ogromni natpis NIKE :lol:
    još trebaju dovesti ovog lika https://www.transfermarkt.com/puma/profil/spieler/425028 staviti mu prezime na dres i imaju vrhunsko trolanje...
  • Dinamosaur
    945
    Trenutno je 5 dana do kraja aukcije (16.7.) a prva petorka su:

    1. Livakovic 541 euro
    2. Baturina 491
    3. J. Šutalo 350
    4. Ivanušec 326
    5. Petković 266
    Dinamosaur

    Da vidimo kako ide aukcija dresova sa superkupa prije zadnjeg dana.
    1 dan 7h do kraja aukcije.( 21.7.)
    Svi dresovi noseni i potpisani.
    Poredak prvih 5 se izmjenio i ide:

    1. Baturina 766 (trenutno najjaci ponudac iz: Njemacka)
    2. Livakovic 616 (Hrvatska)
    3. Petkovic 417 ( Švicarska)
    4. Ivanusec 401 (Austrija )
    5. J. Sutalo 375 ( Hrvatska )

    Mali Baturina ode vise od Brazilca koji dolazi u Barcu nagodinu- Vitor Roque* (Ath PR dres otisao za 676 nosen ali nepotpisan)
    Transfer od 40mil dogovoren za 7. 2024g.

    *po igri, kretnjama, brzini, golovima- on je najslicniji sto sam vidio pravom Ronaldu :wink: :sparkle:

    https://www.matchwornshirt.com/
  • masacusec
    3k
    Ova nova gostujuća garnitura je teški kriminal!
  • Eduardo
    17.3k
    Font je baš odličan.
    56tdijjhcc8jy7q3.jpg
    p5wyt4zkbpiedu2n.jpg
  • marcio amoroso
    32k

    Vrh, baš sam i ja mislio napisati.
  • Ivek3009
    55
    Jako dobra kombinacija s bijelom, mislim da je uzivo jos bolji
  • NORTE
    9k
    izdvojio bih jednu dobru stvar.

    Bijela boja na rukavima znači da nakon jako dugo vremena više nećemo gledati onaj horor za oči na Poljudu gdje bijelo-plavo-plavi igraju protiv plavo-bijelo-bijelih
    — @tgloban

    Šta je njemu tu dobro da dinamo neće igrati u plavom dresu na Poljudu? :roll: Nekome horor, nekome ponos vidjet plavi dres i bijele hlačice - dinamove boje.

    Index je odmah nakon njegovog tweeta slavodobitno zaključio da će dinamo na Poljudu igrati u rozom dresu.
    Slabo prate pa ne znaju da za 3 tjedna dinamo predstavlja i 3.dres, za koji se nadam da će bit lijep i da dinamo konačno i trajno vraća povijesni crno-žuti dres.

    Inače novi adidasov plavi dres je odličan i uskoro dodajem 2-3 dinamova dresa u svoju kolekciju.

    Jedva čekam nove Castoreove dresove bez bijelih rukava da na Poljudu opet pobjeđujemo u dinamovoj plavoj boji.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    cijena novog dresa je poprilično paprena...
    da bi dobio dres u varijanti koja je približna onoj u kojoj se igraju utakmice, treba izdvojiti 110 eura.

    to je debelo previše, pogotovo kad se u obzir uzme naš standard....
    dres borussije dortmund u punoj varijanti dođe 103 eura.... meni baš nije normalno da borussia dortmund ima jeftinije dresove od dinama.
  • Dinamosaur
    945
    Dres Baturine otišao u Hong Kong za 2.601 euro. Bome svjetska brojka, da ti pamet stane
  • Bosskovitz
    7.3k


    Rekao bih da je to iz neutralne, ne navijačke perspektive, jer generalno nije baš najlakše pratiti derbi na Poljudu kad igraju bijelo-plavi protiv plavo-bijelih. Iskreno, meni su najbolje izgledali stari derbiji na Maksimiru kad je Hajduk dolazio u kompletno bijeloj opremi, a mi bili kompletno plavi, ali od Macrona to je povijest.

    Slazem se s tobom, draze mi je da igramo u plavim dresovima, ali godinama smo znali imati hlače i štucne koje je klub nabavljao samo za gostovanja na Poljudu… i to mi je možda malo previše pažnje posvećene jednom klubu i jednoj utakmici, pa makar to bio i derbi.
  • xavier
    11.1k
    ali godinama smo znali imati hlače i štucne koje je klub nabavljao samo za gostovanja na Poljudu… i to mi je možda malo previše pažnje posvećene jednom klubu i jednoj utakmici, pa makar to bio i derbi.Bosskovitz

    Nije previše pažnje. Uvijek me živcirala ta "nepostojeća" garnitura s bijelim donjim dijelom koji u tom trenutku nije postojao kao dio bilo koje garniture.

    Drugi je par rukava što po meni uopće nije problem da oba kluba imaju donji dio iste boje. Celtic i Rangers uredno igraju jedni protiv drugih u bijelim donjim dijelovima.
  • Bruh
    888
    da nije to ona hong kongška ustaša
  • Dinamosaur
    945
    cini mi se da je taj pacijent bio zestoki hajdukovac, kinez hajduk ustasa, nigdje veze
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.