• Nolifer
    6.7k
    Jel prvi dres sličan kao Bayernov prvi? A drugi naš dres sa kim dijelimo??
  • Infinity
    15.2k
    Sta je reci? Bayernu vlasnik kluba nije napravio unikatan dres? Skandal! Treba ih natjerati da prodaju dionice i mijenjati dobavljaca opreme.
  • Nolifer
    6.7k


    Ma krivo u startu..Nego me čisto zanima sa kime je još u igri naš drugi dres..Niš loše ne mislim
  • marcio amoroso
    32.4k
    Slovan ima isti dres kao mi. Razlika je samo u nijansi plave. Mene osobno to ne dira i briga me što nemamo unikatne dresove.
  • Infinity
    15.2k
    Ma nisam zbog tebe napisao, nego zato sto su mnogi optereceni nekim unikatom. I onda se pojavi Bayern koji je jednim dijelom u vlasnistvu tog adidasa i ima dres isti kao mi. Nisam do sad uopce znao kakav im je dres.
  • blackbully
    4.4k
    Ovo je forum, a ne whatsapp. I obzirom da je javan neka se pazi na iznošenje raznih informacija.Tundra

    Doslovno svaku informaciju koju je napisao je bila točna. Od garniture dresova do satnice predstavljanja i izlaska 3. dresa u kolovozu. Tako da pričaš gluposti.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    i to bez iznosenja slika ili po klub bitnih detalja, a s obzirom kolika se prica izrodila iz dresova tih par informacija je bilo tocno ono sto je ovom topiku trebalo.
    @Fantom :clap:
  • Bruh
    901
    Nadam se da će castore šivat grb... nisam neki ljubitelj naljepnica iako mi je domaći dres super
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Prvi dres je dobar

    Drugog ću kupiti svojoj 10-godišnjoj rodici, maloj ružičastoj princezi.
  • Droljo
    5k
    Ma nisam zbog tebe napisao, nego zato sto su mnogi optereceni nekim unikatom. I onda se pojavi Bayern koji je jednim dijelom u vlasnistvu tog adidasa i ima dres isti kao mi. Nisam do sad uopce znao kakav im je dres.Infinity
    Opće je poznato da postolarova žena hoda bosa..

    Drugog ću kupiti svojoj 10-godišnjoj rodici, maloj ružičastoj princezi
    — Maksim Maksimirski

    Bravo. I ja ću svojoj princezi uzeti jednoga!
  • Crusades1986
    9.8k

    Ne smijemo imat niti jedan dio dresa u boji suparnika (domaćina) da bi mogli imati mi svoj domaći dres na toj utakmici?
  • Riot
    1.7k
    Tko ima muda na sjever u rozom dresu?? :point: :death:
  • Salva
    2.3k
    Kako sve ekipa dolazi na sjever, druga garnitura dresa je najmanji problem… :eyes:
  • Džudžan86
    242
    Prvi dres mi je savrsenstvo, cak bih rekao najbolji otkad znam za sebe, drugi na prvu neobican, ali fora te mislim da ce kod njeznijeg spola biti hit (dns sam ga pokazao dvjema kolegicama koje su bile odusevljene)
  • Mr Anderson
    5.4k

    Mislim da nije problem ako je dres plavi s bijelim rukavima, ali ne smiju gaćice i štucne biti u istoj boji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.