• xavier
    11.1k
    pa nasi mu moraju izdat vizu, ne njihovi...Jaro

    Upravo to.

    A rekao bih da bi se svi oni koji misle da je kod nas sve najgore i koriste onu poznatu "samo kod nas" frazu, jako šokirali kad bi malo prošli po zemljama Juzne Amerike, Afrike i Azije i shvatili da kod nas zapravo i nije uopće tako loše te da ima puno više ljudi kojima je lošije nego nama od onih kojima je bolje.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Rekao bih da je upravo ovo odgovor na pitanje zašto ga još nema. S obzirom su nam insajderi rekli da tražimo još jednog Japanca, logično je da Kaneko pričeka tog drugog pa da njih dvojica onda podijele trošak benzina do Zagreba. Ipak tu ima kilometara...xavier

    Pobjeda.
  • scooniepenn
    1.8k

    :rofl: :rofl: :rofl: kolega uzeli ste mi baš misao. Pazi ti to, Ajax je 2 razine jači klub od Fenera, čak igra i u jačoj ligi tako da stvarno ne razumijem ovo objašnjenje kad je čovjek napravio ozbiljan iskorak odlaskom tamo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ajax ipak igra u Ligi 5 :cool:
  • Rizvo
    22
    Istra je ranije ove sezone dovela na posudbu Maura Perkovića iz Dinama...

    Na index-u...dal je to točno?
  • Ali
    1.9k
    8q8pqbuta3ppgqvc.jpg

    Jel klub ima neku pravnu službu pa da barem uzmu neku lovu redakciji SN za ovakve tekstove ?
    Feynord zna da Dinamo spreman prihvatiti 8,5 bez bonusa ??
  • mali M
    3.4k
    A rekao bih da bi se svi oni koji misle da je kod nas sve najgore i koriste onu poznatu "samo kod nas" frazu, jako šokirali kad bi malo prošli po zemljama Juzne Amerike, Afrike i Azije i shvatili da kod nas zapravo i nije uopće tako loše te da ima puno više ljudi kojima je lošije nego nama od onih kojima je bolje.xavier

    vozio sam svojevremeno jednog brazilca sa aerodroma. zaustavila me murija zbog prebrze vožnje, ništa strašno, ali je frajer dobrih minutu mahao sa mojom prometnom i zujao naokolo čekajući da mu "pomognem u razmišljanju". nisam dao kao i uvijek, ali nebitno sad za priču. uglavnom brazilac ga je odma skužio mada ništa nije razumio šta govorimo i na kraju smo umirali od smjeha natječući se koja država ima goru korupciju. bili smo si al pari, al imao je jake primjere samo mu nisam htio priznat :lol:
  • mali M
    3.4k
    slobodno neka ga targetiraju... 35mil će nam dobro doć
  • Dinamosaur
    945
    ma nema smisla sad uopce razmisljat o prodaji. Napisat im iz zajebancije ako imaju 60mil neka dodu na razgovor :smile:
  • Kaktus Car
    341

    Dobro doći za što?! Zbog čega?! Dinamo je nogometni klub!
  • mali M
    3.4k
    joj daj Kaktus... bio sam ironičan, šta se loviš odma...
  • Common Sense
    510
    Dok rečeš keks, Bjelica bu sakog igrača iz HNL-a dopeljal u taj svoj tim.
  • scooniepenn
    1.8k
    Gledam sad da je Basel prodao Zekija Amdounija za 18.6 milja u Burnley, a mi bi kao trebali pristati na 8.5. milja za Ivanušeca. Neka ih naši steraju u tri majčine. Pun mi je k više tog potcjenjivanja naših reprezentativaca.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Kad bi se prestali brinuti oko toga dal ćemo prodati koga i koga ćemo dovesti, bilo bi nam svima lakše.

    Ja ne vjerujem ni da je livakovic prodan iako bih rekao čak da je klub taj koji forsira jer ako nema novog ugovora na vidiku, 10 milja dinamu nije malo da bi ih bacio u vjetar iduće ljeto. Sumnjam da livi baš tako jako želi u tursku.

    Petko je druga priča, ja bi rekao da se njemu niti nejde u neke turske, i da će on potpisat do kraja karijere kod nas.

    Ovo sa ivanusecom mi nema smisla. Ima ugovor do 26-e i ako ga pridamo za cifru s kojom i da cijelu uložimo ne možemo naći takvog igrača, to mi nema smisla. Nit je rukavina zamjena, nit stojkovic nit kacavenda.

    Ali bit će što će bit. Meni je transfer rok dosad za ocjenu 5 jer prodali nismo nikoga a neki igrače dolaze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.