• Tundra
    511
    KK Dinamo nikad nije prije, sada ili u budućnosti imao cilj biti "nova Cibona", "zamjena za Cibonu", "nadomjestak Ciboni" i slično. KK Dinamo je KK Dinamo, ima svoj put i nema potrebe da se stalno tu potenciraju usporedbe, priče ili kak to nazvati.Pop corn

    Dobro sročeno, ne znam zašto je nekima to teško shvatiti. Kako u nogometu postoje Dinamo i Lokomotiva tako u košarci postoje Dinamo i Cibona.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kako u nogometu postoje Dinamo i Lokomotiva tako u košarci postoje Dinamo i Cibona.Tundra

    Nisi mogo goru usporedbu naci
  • seljak86
    2.3k
    Stvar je u tome što i KKDZ i Cibona pretendiraju na istu ili barem jako blisku bazu navijača i tu dolazi do "sukoba".
  • Jaro
    5.4k
    Ja bih rekao da kokosarima koji se evo vec desetljecima skupljaju oko kluba nekoc znanog kao Cibona smeta bilo kakva naznaka konkurencije u gradu, pogotovo ako je poslozena na "alternativni" nacin, bilo privatno kao Cedevita ili ovako kao Dinamo. Em su dokaz da ne mora politika voditi klub, pa nema posljedicno ni muljanja s javnom lovom, em su dokazbda se moze i zdravo i jeftinije funkcionirati. Zbog same price oko KK Dinamo, nadam se da ce se bilo kakva povezanost s "Cibonom" svesti na minimum...
  • Bruh
    888
    ahaa vidiš to bi imalo smisla da navijači te iste cibone ne mrze upravu i kako je složen klub. Ako se ne varam u još jednom popularnijem sportu u Zagrebu se ista stvar događala eto ubij me ako se mogu sjetit kojem...
  • Jaro
    5.4k
    kokosari = ekipa koja upravlja iliti parazitira na klubu. Navijace nisam ni spomenuo. Takodjer, ne mislim da navijacima Cibone smeta KK Dinamo ili bilo kakva konkurencija.
  • Bruh
    888
    krivo sam shvatio sry ; )
  • Revan
    55
    Mozda Pop corn vec zna i smije reci, hoce biti prodaja za Veneziju unaprijed?
  • Pop corn
    4.8k
    Mozda Pop corn vec zna i smije reci, hoce biti prodaja za Veneziju unaprijed?Revan

    Venecija je vani tekma. :grin:
    w5zzkrlvuqxr2ncb.jpg


    Za PAO pretprodaja krenula jako fino, bit će to lijepa večer u Draženovom domu.
  • Revan
    55
    svjestan sam da je vani :-)
  • Pop corn
    4.8k
    svjestan sam da je vani :-)Revan

    Pitat ćemo Reyer Veneziu :smile:
  • Pop corn
    4.8k
    ghkkyw8147vyhu04.jpg

    ℹ️ Roko Lukić, MVP završnice prošlogodišnjeg juniorskog prvenstva Hrvatske novi je igrač Dinama

    U momčad Dinama dolazi iz KK Zadar s kojim je prošle sezone osvojio juniorski naslov prvaka Hrvatske. Lukić je u Šibeniku juniore Zadra vodio do titule s 20 poena i 11 skokova u finalu protiv Cibone, dok je Cedevitu u polufinalu “počastio” s 24 poena i zasluženo uzeo titulu najboljeg igrača

    Osim za Zadar, Roko Lukić je prije dva ljeta igrao i za U16 reprezentaciju na Europskom prvenstvu u Bugarskoj. U igri ga karakterizira kvalitetan šut, ali sam će reći da voli jako prodore i poene iz njih

    U Dinamu će biti odmah priključen seniorskoj momčadi

    Roko, dobrodošao u Dinamo!

    Prvi dojmovi Roka Lukića
  • Patak
    2.2k
    Jel dolazi možda i na studij u Zagreb ili je skroz posvećen košarci?
  • Zagreb1992
    1.2k
    Zanimljiv igrač...E sad je pitanje kako će se adaptirati na prijelaz sa juniorske na seniorsku košarku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.