• Ivanmtk
    677
    slobodno podijelim ovu sliku?
    Nemoj tako pa sami ovaj Alžirac je mlad, najveći potencijal svoje zemlje, imaš Gurlicu top talent, od Vrbančića i Lukanića ćemo dobit puno.. Ne bojim se ja za naše talente
  • Patak
    2.2k
    OK, samo Stojković je dečko iz Zagreba, smatram da bi Dinamo svakog pravog talenta iz Zagreba trebao prepoznati na vrijeme i dovesti još kao klinca kod nas, a ne da nam Lokomotiva bude konkurencija u tome.
  • Krizy
    35.5k
    Rekao je neki dan Marić da ne možeš dovesti svakog talenta u generaciji i sve razvijati.
    Možeš razvijati dvojicu na jednoj poziciji, ne petoricu.
    Očito je bilo talentiranijih od njega, iskočio je nešto kasnije.
    Lokomotiva radi odlično s mladima i prije im pruža prilike, možda bi neki naš bio i bolji da je imao toliku minutažu.
  • Mali dioničar
    14k
    slobodno podijelim ovu sliku?Ivanmtk

    Naravno.
  • The Undertaker
    4k
    možda bi neki naš bio i bolji da je imao toliku minutažu.Krizy

    To i jest trenutno naš problem. Predobri smo i pucamo na visoko da bi klinci dobivali minutažu. Davno smo trebali imati novu filijalu ili blokirati izbacivanje drugih ekipa iz druge lige.
  • Orc123
    5k
    Stojkovic da, Kaca nam ne treba i pre rizican s obzirom na cijenu i zdrastveni karton....
  • Ivanmtk
    677
    Da me je netko pitao ima godinu dana srušio bi Rogov rekord za Kačavendu. Lud sam bio za tim igračem. Osica, agresivan, brz, a s loptom na ti. Promjena pravca, prvi korak top Nakon ozljede baš u ta zadnja dva segmenta se osjeti neka kočnica.. I dalje bi ga uzeo, ali ne pod svaku cijenu.. 3mil je i previše
  • Orc123
    5k

    Ma previde brate...to nije vise isti igrac...samo zuji a malo meda daje trenutno. I na epu se vidjelo da ima i dslje problema i da je nacet s tom ozljedom...ne treba nam nakon Boska Sutala opet to ....
  • mali M
    3.3k
    ma ja jesam za to da ga se dalje uzme ali ne za tu cifru.. Kačavendu bi uzeo na posudbu sa otkupom jer nakon ozljede neznamo dal će se pretvoriti u Menala ili će ga glava koštat na kraju
  • xavier
    11.1k
    Kačavendu bi uzeo na posudbu sa otkupom jer nakon ozljede neznamo dal će se pretvoriti u Menala ili će ga glava koštat na krajumali M

    A zašto bi točno Lokomotiva pristala na tako nešto? Na takav način prodaješ nekog tko nije u prvom planu, a ne ponajboljeg igrača.

    Zamisli reakcije da nama netko ponudi tako nešto za Baturinu ili Šutala...
  • mali M
    3.3k
    razumijem ali njima kačavenda više nije ponajbolji igrač.. samo kažem da ja od njega nebi odustao, ali mora ostati oprez jer nakon ozljede lik igra 40% onoga kako je nekad igrao... ako Šikić za njega dobi 12 mil slobodno neka ga da tamo negdje... ili nek uzme sada 2,5-3mil...
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ne možeš svakog talenta prepoznati u tako ranoj dobi, jednostavno nemoguće. Neki klinci iskoče prije, neki kasnije. U generaciji Stojkovića je bilo vjerojatno talentiranijih klinaca koji na kraju nisu isplivali, a on je. Ne funkcionira to tako jednostavno kako ti misliš.
  • xavier
    11.1k
    razumijem ali njima kačavenda više nije ponajbolji igrač.. samo kažem da ja od njega nebi odustao, ali mora ostati oprez jer nakon ozljede lik igra 40% onoga kako je nekad igrao... ako Šikić za njega dobi 12 mil slobodno neka ga da tamo negdje... ili nek uzme sada 2,5-3mil...mali M

    Samo što odluku o tome treba donijeti Lokomotiva, a ne mi. Za 12 milja ga u ovom trenutku sigurno neće prodati. Tako nešto je moguće jedino da ostane i da stvarno "eksplodira", uđe u reprezentaciju i podigne igru za nekoliko razina.

    Naše je u ovom trenutku reći koliko dajemo za njega (recimo 2,5 milje), a na Lokomotivi je da odluči je li bolje imati vrapca u ruci (prihvatiti našu ponudu) ili goluba na grani (čekati da netko ponudi 4-5 milja).
  • marcio amoroso
    32k
    Kad čitam ovu temu izgleda da su se i tu svi ohladili od stranaca i vratili na HNL ekipu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.