• Lynx17
    2.6k
    Jel ovaj video vec bio na forum?

  • Šteco
    530
    Već ako bi imao usporedive ponude Ajaxa i npr Brenforda, bez razmišljanja bi ga poslao na otok.Zagi

    Radije bi ga gledao kasnije u ekipi koja gaji napadački nogomet i gura mlade igrače, nego u potencijalnom davljeniku Premier lige.

    PS Kad kažem kasnije, mislim što kasnije, recimo za godinu dana.
  • Armagedon13
    958
    Stojković u SN : "hajduk? Iskreno ne znam za to ,za moj razvoj najbolji bi bio odlazak u Dinamo"
  • mali M
    3.5k
    Bravo, uzeo si mi riječ iz usta, kad vidim da je nekome svejedno i da bi ga dao u Brentford... :roll: pa kako ćeš zaraditi išta od klauzule 20% onda ga valjda prodaješ negdje gdje je veći potencijal ta prodaju. Šta bi nam značilo da smo Gvardiola prodali u Burnley za 20mil koji bi onda potonuo i rezultatski i igrački i onda ga prodao dalje za 3mil ili ga pustio kod isteka ugovora... Tu se tvrdi da kao nije bitna teta iz računovodstva ali bi "reinvestirali"... Šta fali nam malo "tvornica novca"? Kakvi "navijači" ej...
  • Common Sense
    511
    Dečko je veliki Dinamovac i tu nema nikakve tajne gdje bi on htio nastaviti karijeru. U ovom slučaju vjerujem da vrijeme radi za nas, tek smo na početku prijelaznog roka, a kako on bude odmicao, i Šikić će biti popustljiviji oko cijene.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Stojković u SN : "hajduk? Iskreno ne znam za to ,za moj razvoj najbolji bi bio odlazak u Dinamo"Armagedon13

    Link?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Sa Šikićem se možemo dogovoriti da dobije nešto novca odmah i postotak od daljnje prodaje, definitivno su mu zahtjevi preveliki. Može on pričati bilo što, ali nešto se oita i igrača. Bio bi on prodao nekad i Majera u Sampdoriu da je ovaj htio ići.
  • BornaPŽ1986
    1k
    https://1908.nl/artikelen/transferupdates-over-targets-buitenposities

    Po ovom portalu Ivanusec je najrealnija opcija za Feyenoord, uz Zakharyana koji se spominje. U clanku pise kako bi ga mogli dobiti za oko 9 milijuna.
  • Kaktus Car
    341
    9 milijuna nije ni izbliza dovoljno da opravda odlazak jednog od ključnih igrača na početku jedne on najvažnijih sezona u povijesti kluba.
  • Krizy
    36.4k
    Lijepo ih je prcnuo i s ovim:"... a i osjetio bih igranje u europskim natjecanjima" :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    bilo bi lijepo dovesti i kačevandu i stojkovića, zajedno za 6.5M, mislim da bi to bilo pristojno,a pogotovo jer hajduk vrbuje stojkana. daj više nek taj gvardiol ode u City da se oslobodi budget :)
  • BBB Sibenik
    4k
    Momak je otvoreno posla poruku nama i njima, sta se ceka
  • Infinity
    15.2k
    Mozda nam jednostavno ne treba i nije nam u planovima. Mogu i ja poslati poruku da zelim u Dinamo.
  • Patak
    2.2k
    A tko nam je u planovima? Ja ne vidim baš previše mladih u školi Dinama nakon Baturine s nekim većim potencijalom...Evo čekamo Gvardiola da nam se otvori budget..uglavnom, ništa bez dobre škole. Stojković je trebao biti u Dinamu od 10te godine, sad ne bi razmišljali kako ga platiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.