• xavier
    11.1k


    Pa morao si uvijek printati. Ove sezone će na zapadu navodno biti i ručni skeneri, ali ne vjerujem da će zbog toga ulaznice.hr imati drugačiju poruku za ulaznice kupljene za sjever i zapad.
  • Infinity
    15.3k
    Tako piše na internetu, ali svi znamo da to nije istina i da mu je kapacitet odavno smanjen na nešto više od 3 tisuće.NORTE

    Zapad gore je imao kapacitet preko 5.000, a nakon smanjenja kapaciteta ima 4.333 stolice. I samog me mucilo to, pa sam nekad prebrojao stolice.

    Koliko ulaznica se pusta u prodaju je pitanje za ljude u klubu. Pretpostavljam da se pusta manje, jer se dogadja da je rasprodan, a ne bude pun. Ili mozda dijele ulaznice za tu tribinu i ljudi ne dodju?
  • zagr
    505
    zapad dole pojedinacne karte rasprodane, zapad gore jos jedan sektor ostal.
  • deda
    28.1k
    U ovim trenucima odlaze posljednje karte za sektor 4 na sjeveru gore. Dakle ostaju još 4 sektora tamo. To je cca. 2500-3000 ulaznica.
  • bbb medimurje
    2.9k
    U ovim trenucima odlaze posljednje karte za sektor 4 na sjeveru gore. Dakle ostaju još 4 sektora tamo. To je cca. 2500-3000 ulaznicadeda

    Germanijak pise da je ostalo jos 2000 ulaznica za sjever gore
    Naravno opet o broju prodanih ulaznica za jug nemaju info
  • mlinka
    4
    Poklanjam ulaznicu za zapad gore. Kome treba, neka se javi
  • Jakov
    4
    je li karta za zapad gore, ja bi uzeo ako jos imas.
  • mlinka
    4


    Je, tipfeler. Ajde javim se porukom.
  • criticus
    1.3k

    Ako je navodno to znači da nema nikakve službene obavijesti. Ja sam dobio dojam da su iz kluba to negdje rekli.
  • Sjena
    36
    Bilo bi dobro u budućnosti da klub na mail ili na njihovoj stranici omogući godišnjacima da si mogu isprintati ulaznice, jer vjerujem da ima nas kolekcionara koji skupljaju ulaznice s utakmica na kojima su bili.
  • Revan
    56
    Pozdrav svima, nisam bio jucer pa me zanima je li tko probao jucer na zapad dolje s godisnjom koja nije klasicna plasticna iskaznica vec potvrda o transakciji kaj smo na mail dobili? Je li bilo kakvih problema pri ulasku? Dovoljno pokazati na mobu ili treba papir printati? Hvala
  • The Undertaker
    4.1k
    Ispred mene je čovjeku skenirao sa mobitela, ne znam da li pojedinačnu ili godišnju, ali je prošlo bez problema.
  • Malesnica
    35
    Od koliko radi karatana dns?
  • deda
    28.1k
    11. Danas je samo prodaja godišnjih. Sutra kreće za stoku.
  • NORTE
    9.3k
    Online prodaja od ove sezone kreće par dana prije fizičke prodaje i to je odlično.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.