• DrawTube
    2.9k
    Treba te kentaure stvarno popraviti ili poraditi na brojanju, znam da je bitnija realna brojka ali glupo je da gubimo i 10 000 ljudi na statistici po godini
  • BBBaranja
    1.9k
    Živcira me ovih 10% na sjeveru dolje što nam panduri uzimaju svaku malo veću tekmu..
    Jel to praksa i ostalih policijskih uprava?
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Obavještavamo navijače da je u petak poslijepodne rasprodan sav raspoloživ kapacitet tribine sjever dolje za derbi utakmicu SuperSport Superkupa Dinamo - Hajduk

    ➡️ Odlukom PU Zagrebačke kapacitet tribine sjever dolje za spomenutu utakmicu je iz sigurnosnih razloga smanjen za 10%.

    ➡️ Kako je kompletna tribina sjever dolje rasprodana, prodaja godišnjih ulaznica za sezonu 2023/24. za tribinu sjever dolje privremeno je obustavljena. Godišnje ulaznice za tribinu sjever dolje ponovno će biti u prodaji nakon utakmice Superkupa, odnosno od ponedjeljka u 11 sati.

    ➡️ GNK Dinamo pravovremeno će dalje putem službenih kanala obavještavati navijače o tijeku prodaje preostalih godišnjih ulaznica i pojedinačnih ulaznica za utakmicu Superkupa.

    ➡️ U prodaji su i dalje:
    - pojedinačne ulaznice za derbi za tribine sjever gore i zapad gore

    - godišnje ulaznice za tribinu zapad dolje
  • ProudAndLoud
    85
    Do kada danas radi ticket point?
  • Tine1993
    3
    Pitanje. Jer se može normalno sa ulaznicom za sjever gore, doci na sjever dolje ili če to puno provjeravat na utakmici?
  • Oluja
    3.6k
    mislim da ce sve s ulaznicama za gornju tribinu pustiti dolje jer ce se tim potezom ustedjeti na osiguranju koje bi trebalo biti gore, nece nitko nista provjeravati
  • zagr
    505
    10% je 500 ljudi kaje z glavom drotovima?
  • Neki tip
    19.3k
    mislim da ce sve s ulaznicama za gornju tribinu pustiti dolje jer ce se tim potezom ustedjeti na osiguranju koje bi trebalo biti gore, nece nitko nista provjeravatiOluja

    Hm, mislim da si dao vrlo upitan savjet.

    Policija je smanjila kapacitet donje etaže za 10%, ali nema frke, da se smanje troškovi osiguranja na utakmici visokog rizika puštat će se ekipu sa sjevera gore na doljnju etažu. :chin:

    Ne čini mi se baš vjerojatnim scenarijem. :wink:
  • Oluja
    3.6k
    dao sam savjet u skladu s pitanjem
  • NORTE
    9.2k
    Kakve su najnovije brojke nakon zatvaranja ticket pointa?
    Koliko je ostalo na preostale 3 tribine?
  • Nino Bule
    11.5k
    , nece nitko nista provjeravatiOluja

    Nemojte pisati bezveze, naravno da znaju gledat i slat na poseban ulaz za gore, nisu ga slucajno uvodili
  • Neki tip
    19.3k


    Mislim da je bio ironičan.
  • Nino Bule
    11.5k
    Je trebo sam citat i drugi odgovor, isprike
  • Keyser Soze
    8.1k
    Otišao sektor 4 na zapadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.