• Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    dobro se otvorila sezona

    Laku noc dinamovci
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam se nadao dašku vjetra. Baš teško vrijeme. Jedno od težih navijanja meni danas. Moram priznat. Moguće da sam ja osobno podbacio na tribini danas. :roll:
  • Facke
    2k


    Tu vidim sansu ak im dojde Perisic da bi on to mogel premeniti. Da on njima donese drugi mentalitet. Nemrem si zamisliti Perisica kak kmeci ko sad Leko ili neki igraci. Da on dojde u Hajduk , mi bi gledeli potpune drugu ekipu.
  • LovroZG
    1.3k

    Kajk. (hrv. niže)
    Ne verjam da bi ih zde on neke premenil. On ja jan, a drugih, šteri su sigdar takvi narajcani, je preveč pri njih. Al da bi im z njim lažje bilo dojti do trafeja, bi.
    Hrv.
    Ne vjerujem kako bi ih on sada nekako promijenio. On je jedan, a drugih, koji su uvijek tako naelektrizirani, je previše kod njih. Ali ne može se reći kako im s njim ne bi bilo lakše doći do trofeja.
  • Lynx17
    2.6k
    Jel vi razumjete Lynxa?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Iznimno teško vrijeme za navijanje danas. Jako malo zraka na Sjeveru danas. Baš sam bacio oko, veli meterorloška postaja Maksimir 86% vlažnosti, Iznimno sparno danas na Maksimiru uz 30 stupnjeva. Svaka čast ekipi ovdje sa Sjevera koji su izdržali. :smile:Majki2111

    Ne sjecam se kad sam zadnji put ovako riknuo na tribini , al doslovce, a fizicki sam dosta aktivan, pogotovo s trčanjem.
  • zagr
    505
    nista nemre nadmasit futsal u ciboni.
  • Krizy
    35.9k
    Samo da ovako vezano jedno s drugim postavim, jer dole očito svi gube dodir sa stvarnošću.

    Leko:
    „Crveni? To je smiješno… Dogodilo se to da nije bilo bitno je li faul ili ne, nego pomoćni sudac pokaće da je korner, a glavni sudac čeka i hoće ispasti pametan jer je on kao s centra bolje vidio. Reagirao sam previše i zasluženo je to za žuti karton, ali nije ni blizu za crveni. Na terenu mu nisam ništa osobno rekao, kasnije u tunelu možemo pričati. I onda on ide glumiti autoritet i da bude glavni lik na terenu. Hvalio sam suce di god je trebalo, ali me nervira kada netko dođe i glumi frajera, on je došao glumiti frajera. Za ovo se ne daje crveni karton, on se došao praviti pametan“.

    Leko prije crvenog:
    i1uzsek78mrgwmt0.jpeg


    Par mjeseci je tu a već poprima komplekse, jedva čekam petak :rofl:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Piše se ćelavo.
  • Krizy
    35.9k
    Krovinović: Bili smo bolji od Dinama, očekujemo pobjedu u prvenstvu

    A ovaj padavičar ima automatiziranu izjavu, ovo je sigurno četvrti put da je izjavio da su bili bolji ali... :rofl: :rofl:


    To sam i ja odmah opazio.
  • Jurki
    8.6k
    četvrti put da je izjavio da su bili bolji aliKrizy

    Pokralo ih je govno celavo..kaj mores. :lol:
  • San Lorenzo
    11.3k
    Krovinović: Bili smo bolji od Dinama, očekujemo pobjedu u prvenstvuKrizy

    Bolje da šuti inače ćemo opet pustiti Martina na njega.
  • Zagi
    5k
    Kako on uopče planira igrati sa polomljenim gležnjevima?
    btw ima tko gif te akcije?
  • San Lorenzo
    11.3k
    Leko:
    „Crveni? To je smiješno… Dogodilo se to da nije bilo bitno je li faul ili ne, nego pomoćni sudac pokaće da je korner, a glavni sudac čeka i hoće ispasti pametan jer je on kao s centra bolje vidio. Reagirao sam previše i zasluženo je to za žuti karton, ali nije ni blizu za crveni. Na terenu mu nisam ništa osobno rekao, kasnije u tunelu možemo pričati. I onda on ide glumiti autoritet i da bude glavni lik na terenu. Hvalio sam suce di god je trebalo, ali me nervira kada netko dođe i glumi frajera, on je došao glumiti frajera. Za ovo se ne daje crveni karton, on se došao praviti pametan“.
    Krizy

    Ovaj se ne kani prestat blamirat, sudac je valjda trebao ostaviti na snazi krivu odluku jer je išla u korist hajduka?
    Dio o tome da mu na terenu nije ništa rekao najbolje pikazuje koje je to stanje uma dolje, imaš 10 kamera koje su zabilježile da mu jebe majku i da ne prestaje, kasnije je pokušao i fizički nasrnuti na suca, ali su ga vlastiti igrači uhvatili i smirivali...kroz zadnje tri sezone ih se naviklo da im se seljačija tolerira, sad je odmah epski kmek čim se dao crveni za ono što je crveni.
  • Zagi
    5k
    Presing na suce od prve utakmice. Biti će ova sezona teški cirkus.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.