• Keyser Soze
    8.1k
    Je li prodano 12k bez godisnjih ili sa?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Je li prodano 12k bez godisnjihKeyser Soze

    Receno je bez
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prodan i zapad dolje 9
    Znaci jos je ostalo zapad dolje 1 i 10
  • NitkoBitan
    12.1k
    Sutra nema prodaje godišnjih, rečeno na pressici.rob ljubavi

    !
  • criticus
    1.2k
    "Glasnogovornik Marko Bošnir otkrio je koliko je ulaznica prodano.

    - Prodaja ide odlično. Pojedinačnih ulaznica prodano je oko 12 tisuća, uključujući i Hajdukove ulaznice za jug. Malo više od tri tisuće godišnjih ulaznica je prodano, očekujemo oko 12 tisuća ljudi na utakmici, ali prodaja uvijek ide bolje i na dan utakmice. Pozivamo navijače da dođu što ranije na stadion."

    Malo matematika šteka. A da ne kažem da prodaja ni blizu nije gotova...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Otišao zapad gore 2
  • BBB Mataa998
    1.3k

    - Prodaja ide odlično. Pojedinačnih ulaznica prodano je oko 12 tisuća, uključujući i Hajdukove ulaznice za jug. Malo više od tri tisuće godišnjih ulaznica je prodano, očekujemo sigurnih 12000 ljudi,sa mogucnoscu veceg broja jer ne znamo koliko ce godisnjaka doci a i prodaja uvijek ide bolje i na dan utakmice. Pozivamo navijače da dođu što ranije na stadion."
    Malo sam ti ispravio tekst,nije rekao tako od rijeci do rijeci kako sam napisao ali uglavnom ovo su informacije koje su podijeljene iz kluba i imaju smisla
  • criticus
    1.2k

    ovo sam doslovno kopira sa SN portala. Čim sam stisnuo enter reko sebi triba sam poslušat šta je čovik reka, ovi su pouzdani ko Turski insajder. I eto ti sad.
  • Neki tip
    19.3k


    Ovak kak si ti prenio ima smisla, onak kak su Sportske prenijele nema. A kaj je točno rekao nisam čuo.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    A eto to su nam novinari,ne mogu pazljivo slusat i to prenijet na portal. Citam komentare ovdje i slusam pressicu i pitam se da li sam ja gluh ili ostali a stvar je u tome da su svi procitali na portalima a nisu slusali pressicu.
  • Zagi
    5k
    Ma ni glasnogovornik nije skroz siguran kaj hoće reći.

    Moja interpretacija:
    -više od 3000 prodanih godišnjih
    -očekuju više od 12 000 ljudi. Koliko više, nemaju pojma.

    Sve ostalo je nabadanje.
  • zagr
    505
    rasprodan sjever dole sektor 6
  • Salva
    2.3k
    Padaju u vodu sve teorije o “preskupim” ulaznicama čini se.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Rekao je sve tocno,poslusaj pressicu a ne citaj portale
  • deda
    27.9k
    A kentauri će pokazat 10 jer im 30% ljudi ulazi bez očitavanja. :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.