• Jurki
    9.4k
    Da Celta nudi 5 milja za Frigana.. Miško bi maloga nosio na rukama do Španjolske.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Šta vi mislite da Frigana stvarno nitko osim nas ne želi i da nas zli mediji žele nasamariti i uvaliti nam Frigana za 6 milijuna?
  • Jurki
    9.4k
    naravno da jos ima klubova koji zele Frigana, ali nitko ne zeli dati takvu suludu cifru za njega.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Koliko nude po tebi?
  • Jurki
    9.4k
    bubam iz glave 2-2,5 do 3 milje max..
    edit: jos bi mi trebali imati popust s obzirom da smo ga uvijek izvlacili iz govana.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Pa Dinamo je davao 3,3 pa je odbijen. Vjerojatno uz to još nekog igrača i procente. Čovjek ništa ne može tvrditi, ali ja ne bi bio iznenađen da Frigan ode za 5 ili 6 milijuna negdje van.
  • Jurki
    9.4k
    ok nema problema nek ode za 5-6 milja ako ga Misko moze za tolko prodati.. svaka cast.
    Ali realno njegova je cijena kak sam gore napisal.
  • marcio amoroso
    33.4k
    realno njegova je cijena kak sam gore napisal.Jurki

    Realno je njegova cijena koliko netko plati.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja mislim da oni izvana mogu bez problema dobiti nekih 4 do 4.5M + bonusi. Ako je Osijek za tolko prodao Mirka Marića (koji je imao 25 godina) i za neki sličan iznos Belju...
  • Jurki
    9.4k
    dal mislis da Frigan trenutacno vrijedi te novce kaj Misko trazi? 5-6 milja
  • Zagi
    5.6k
    Koliko košta Frigan određuje tržište.
    A da Lesi i Šola ne žele dobro ovom dinamu, to sam siguran.

    A da se od sada treba drugačije postaviti prema Rijeci, tu nema dileme.
  • Eduardo
    17.9k
    Frigan ima 20 godina tako da se kod njega više vrednuje potencijal koji bi trebao ostvariti u bliskoj budućnosti nego što mu se gleda trenutna kvaliteta koju također posjeduje.
  • marcio amoroso
    33.4k

    Iskreno mislim da nije lošiji od Biuka koji je otišao za blizu 7. Mlad je, očigledno čist u glavi, ljevak i ima dobre brojke za napadača.

    Bez problema bi dao 5 milijuna za njega.
  • Zagi
    5.6k
    O bolji je on od Biuka i to puno.
    Samo taj transfer Biuka je jedan od najboljih izlaznih transfera u povijesti HNLa.
    Taj mali ne vrijedi niti trećinu tih para. Potpuno pogrešna procjena amera.
    Uvjerljivo najgore krilo HNLa. Brze noge i doslovno ništa osim toga.
  • Jurki
    9.4k
    Budemo na kraju vidjeli tko je bio blize. Dinamo nebi smio ici u takve riskantne poteze da kupujemo igraca koji se tek treba dokazati za tolku lovu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.