• OsamŠest
    2.6k
    Brozović zajebo Sušića za Inter, sad Gvardiol Vuškovića za Man City.. A u pm..
  • Ludovic IX
    5.5k
    iskreno , mene boli kurac za ta predstavljanja igrača. pa ako ne valja, ni ne pozdravimo se s njim kad ode. nećemo mi prodat više dresova ako ga bolje predstavimo a ne želim da se natječemo s njima u tim nevaznim kategorijama. naši igrači se trebaju predstaviti samo kad počne tekma..
  • Zagi
    5.1k
    Da, zamisli da naši naprave neki video u stilu anime-a, vidi to neki klinac i istlači starog (koji je zadnji puta bio na maksimiru prije 15 godina) da idu gledat to japansko čudo.
    Klinac vidi sjever zaljubi se i maltra starog i dalje, a i tata se prisjeti kak je to nekad bilo.
    Dobiješ dva gledatelja.

    Nisu te promocije za tebe i mene.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Baš, boli me ona stvar za ta videa koje tovari rade. Nisam nikad nijednog pogledao. A i tako mi svejedno hoćemo li mi to raditi.
  • mali M
    3.5k
    Kad dolaze samo zaljepit sličku sa heštegom #dobrodošel, a kada odlazi #pusa. Toliko su mi važne najave... dobro kažu dečki, šta će mi najave, bomboni padaju s neba, eksplozije oko tehniciranja, tiktok reelsevi i onda frajer ispadne da je Štefulj i ništ ne pokaže niti ne odigra niti ne igra... #pusa i doviđenja
  • Salva
    2.3k
    Kao da je bitno kakva će kvaliteta biti na kraju, ako gledamo s marketinške strane. Možda će ovaj njihov Belgijanac biti totalni flop, ali ljudi su zbog njegovog dolaska napravili totalni hype s jednim običnim videom koji se snimi i montira za pola sata max. Doduše, njima je malo potrebno za ekstazu, ali shvaćaš šta želim reć. Kvalitetno i maštovito predstavljanje igrača (kao jedan od faktora kvalitetnog marketinga) može odjeknuti i potencijalno privući nove gledatelje, pogotovo mlađu populaciju. Mene, tebe ili većinu s ovog foruma, vjerovatno zaboli ona stvar za način predstavljanja novog igrača.
  • Keyser Soze
    8.1k

    Jako dobar potpis.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sheriff izgubio sinoc, raspada li se ta ruska pripizdina?
  • Eduardo
    17.6k
    mene boli kurac za ta predstavljanja igrača. pa ako ne valja, ni ne pozdravimo se s njim kad ode. nećemo mi prodat više dresova ako ga bolje predstavimo a ne želim da se natječemo s njima u tim nevaznim kategorijamaLudovic IX

    Debelo podcjenjuješ moć društvenih mreža i dobrog marketinga. S Japancem se odmah u startu mogu čuda napraviti po tom pitanju. Ok, tebe ne zanima, ali postoji ogroman broj onih koje zanima i to se jednostavno mora iskoristiti.
  • Droljo
    5k
    Ovo je iznenada, iako ne znam baš da je Marić dorastao tom poslu.Mr Anderson

    On nije a Šimić je?
  • Crusades1986
    9.8k
    Gdje je Mara bio prije Rudeša, a gdje Šimić prije Dinama? Daj ne pišite gluposti.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ako ti ne vidiš razliku između Silvija Marića i Šimića onda nemamo kaj pričati.
  • Droljo
    5k
    Ok. Upecat ću se.
    Šimić je bio nekakav skaut u milanu? Jedan vlak ima to u dinamu godinama sa puno više ovlasti nego dario u milanu. Ako je to referenca pomozi bože
  • Crusades1986
    9.8k
    odličan kontraargument. Naveo si osobu koja je zbog podobnosti uhljebljena u Dinamu. Nastavi dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.