• Eduardo
    17.6k
    Gledajući iz ovog kuta Marić ispada neozbiljan tip za tako važne pozicije. Isti klub napustio je dugi put u godinu dana. U prvom mandatu je bio sportski direktor Rudeša da bi tri mjeseca nakon imenovanja napustio klub. Vratio se potom, ali u funkciji glavnog menadžera prve momčadi i sad opet ode. Koliko prije toga uopće nije bio u nogometu?
  • Droljo
    5.1k
    odličan kontraargument. Naveo si osobu koja je zbog podobnosti uhljebljena u Dinamu. Nastavi dalje.Crusades1986

    Ok. Biti jedan od 60 skauta u klubu iz italije je referenca za voditi dinamo. Sve 5.
    Možda shvatiš da je isto nebitno bio ti sd rudeša ili skaut milana.
    Da odmah raščistimo ja ne zagovaram maru u dinamu niti tvrdim da je šimić loše riješenje.
  • ksapi
    2.2k


    Stvarno usporedujes Rudes i Milan? Kao da je covjek bio oružar u 3. ligi u Italiji, a inace ne vodi vrlo uspjesan posao nego birtiju na placu u Utrinama.
  • Droljo
    5.1k
    Samo velim da niti jedno niti drugo nije referenca za voditi klub poput dinama. Niš drugo
  • Sajla
    3.5k


    zar ima neki naš čovjek koji je vodio npr. bundesligaša ili barem uspješan klub iz neke druge kvalitetne europske lige? ne znam, meni više smisla ima da klub vode ljudi tipa Šimić i M.Marić nego neki stranac koji je bio sportski direktor u Standard Liege ili Bragi.
    ili drugim riječima - a tko ima reference?
  • mali M
    3.5k

    šimićeva refernca nikako nije skaut u milanu kao što ga ti omalovažavaš. da se ja ne "upecam" izguglaj njegove refernce pa reci da li piše samo 59. skaut u milanu ili ima još koja rečenica. Baš ga udaraš bez prestanka po "ovoj upravi" koja se hrva sa debilanama ostavštine onog krimosa i uporan si ko mazga. i dobro kažu momci, može bar jedno ime koje bi tebe zadovoljilo na Šimićevoj poziciji, hvala
  • Nino Bule
    11.5k

    Ako se ne varam simic je bio u milanu glavni za francusku, nizozemsku i belgiju, uzivo je isao na doslovno stotine utakmica skautirat kroz par godina koliko je tamo bio.

    Da li za sd-a ima zivotopis kakav bi ja htio, nema, za glavnog skauta je 10 puta kvalificiraniji od svih nasih kvazi skauta, jedan marijan vlak na trzistu ne bi dobio vecu ponudu od 1000 eura od lokomotive, moze samo sanjat simicev angazman
  • Droljo
    5.1k

    Sve stoji. Ja sam reagirao na omalovažavanje mare. Niš drugo
  • Mali Zeus
    9.7k
    Droljo ima ono što bi se u forumaškom svijetu nazvalo - meltdown.
  • Droljo
    5.1k

    Krivo shvaćaš. Ne udaram po upravi uopće. Učlanio ženu i sebe kad je trebalo. Navijao da uđe dario u klub. Sad mu dajem vrijeme da posloži stvari. Sudit ću na polusezoni ili na kraju.
    Nebi više na tu temu
  • Droljo
    5.1k
    Droljo ima ono što bi se u forumaškom svijetu nazvalo - meltdown.Mali Zeus

    Kaj?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kaj?Droljo

    Usporedba Rudeša i Milana, Marića i Šimića, smiješno. Nevažno. Zaključimo temu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    jebiga, Droljo, znaš da sam se napio jednom sa Marom i znaš i sam da nema tu mentalnih kapaciteta za voditi moslavinu, ako ćemo iskreno..

    šimić bar ima pozadinu , osnivajući relativno velike tvrtke i nebi ga milan zaposlio da nema nešto u glavi. milan ima 1000-e bivših igrača i nisu svi zaposleni
  • Droljo
    5.1k
    Lik je došao sa noine arke. Ali nema veze. Niš ja ne serem po njemu. Vrijeme će pokazati a ja sam optimist.
    Živeli
  • Nousername
    613
    Noina arka igrala polufinale lp sa onakvim budzetom kakav imaju, a prosle godine bili prvaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.