• Tom Hanks
    2.5k
    "Lik je došao sa noine arke. Niš ja ne serem po njemu"

    Naravno da ne
  • Droljo
    4.8k
    To moja izjava ili njegova?
    Ne razmemo se i nebum više.
  • Salva
    2.3k
    u7hddxkz1uyyj2rh.jpeg

    Jel ovo za temu shit of the day ili ne, presudite sami :lol:

    Populizam na najjače.
  • Tom vg
    963
    Sere mi se od hajduka više. Sere mi se kad vidim njihov grb i boje. I sere mi se kad dođem na zonu DINAMO i čitam kak ih razvlačite po svim temama na forumu.
  • BigZ
    393

    nadam se da zonu citas na wc-u
  • Infinity
    15.2k
    Meni je sve to tuzno. Mozda bi mogli otvoriti temu Hajduk, mozda i 2-3, bit ce nekima malo jedna.
  • DrawTube
    2.8k
    Malo gledam i zbrajam jer mi je dosadno i vidim da ako sve glatko prođe kako najavljuju HNL kroz par godina uopće neće imati loše stadione


    Evo gdje bi 9 prvoligaša trebalo igrati domaće tekme, tu još najvjv dolazi i stadion u Zaprešiću


    579evd7ocz7mhuws.jpg
    16x1nk2yegz6jvrz.jpg

    Apropo natkrivenih kapaciteta:

    Opus Arena - 13005 / 13005 - 100%
    Kranjčevićeva - 12000/12000 - 100%
    Poljud - 26 000 / 34 200 - 76%
    Aldo Drosina - 5104/8923 - 57%
    Ivan Kušek Apaš - 1305/3205 - 41%
    Stadion Varteks ~4000/10800 -37%
    Stadion Rujevica - 2787/8279 - 34%
    Stadion V.G. ~ 900/4000 - 23%


    Nakon toga bilo bi dobro potpuno natkrit stadion u Varaždinu i Rujevicu, a velikogorički rušiti i napraviti neki bombon od 3000 mjesta. Također natkriti i sjevernu pa kasnije i južnu tribinu Drosine
  • vjeko1701
    5.9k
    ako sve glatko prođe kako najavljujuDrawTube

    Bojim se da je u ovom velika caka...a pitanje dal će navedeni biti prvoligaši.
  • DrawTube
    2.8k
    pod to najavljivanje sam uzeo samo Kranjču i natkrivanje Istoka na Drosini što je ja mislim već odlučeno. Obje stvari su već dosta dugo na meniju i dobili smo konkretne rendere i osiguran dio proračuna ja mislim.

    Ove Plenkijeve najave za novi Poljud, Maksimir, Šubićevac, Apaš, sređivanje Ruje,Drosine,Herjavca ne pušim ni najmanje
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve ok, ali vidi Pampas. Kada je bio prvi datuim dovršetka a kada je zapravo dovršen (ok, bilo je realnih olakotnih okolnosti).

    Samo kažem da sam naučen da takvi projekti baš nikad ne prolaze glatko xD
  • Neki tip
    19k
    Ove Plenkijeve najave za novi Poljud, Maksimir, Šubićevac, Apaš, sređivanje Ruje,Drosine,Herjavca ne pušim ni najmanjeDrawTube

    Ja popušio u cijelosti. Bumo vidli
  • Rex Ramae
    2.3k
    Sudeći po odlascima iz Gorice i Varaždina, Rudeš dobiva ozbiljnu konkurenciju za 10. mjesto
  • Krizy
    35.5k
    Slaven Belupo također skromno.
    Lokomotiva i Istra dosta ispred ostalih.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ma njima prognoziram od 5. do 8. mjesta da će se ugurati (te tri ekipe), Belupo je neuništiv :lol: Vidjeti ćemo šta će Nizozemac iskemijati, Crnac im izgleda odlazi.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Njihova ponuda navodno iznosi oko pet milijuna. Mišković ih je odbio, ali Španjolci su navodno još u Rijeci te pripremaju drugu ponudu. Celta doista djeluje kao vrlo privlačna opcija za nastavak karijere. Primera je sjajna liga, a Celta odličan klub, a opet ne toliko jak da bi to bila previsoka stepenica za mladog napadača.

    Koji manipulator i lazov je ovaj Miskovic sa svojim bajkama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.