• Jurki
    8.7k
    Da Celta nudi 5 milja za Frigana.. Miško bi maloga nosio na rukama do Španjolske.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Šta vi mislite da Frigana stvarno nitko osim nas ne želi i da nas zli mediji žele nasamariti i uvaliti nam Frigana za 6 milijuna?
  • Jurki
    8.7k
    naravno da jos ima klubova koji zele Frigana, ali nitko ne zeli dati takvu suludu cifru za njega.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Koliko nude po tebi?
  • Jurki
    8.7k
    bubam iz glave 2-2,5 do 3 milje max..
    edit: jos bi mi trebali imati popust s obzirom da smo ga uvijek izvlacili iz govana.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Pa Dinamo je davao 3,3 pa je odbijen. Vjerojatno uz to još nekog igrača i procente. Čovjek ništa ne može tvrditi, ali ja ne bi bio iznenađen da Frigan ode za 5 ili 6 milijuna negdje van.
  • Jurki
    8.7k
    ok nema problema nek ode za 5-6 milja ako ga Misko moze za tolko prodati.. svaka cast.
    Ali realno njegova je cijena kak sam gore napisal.
  • marcio amoroso
    32.4k
    realno njegova je cijena kak sam gore napisal.Jurki

    Realno je njegova cijena koliko netko plati.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja mislim da oni izvana mogu bez problema dobiti nekih 4 do 4.5M + bonusi. Ako je Osijek za tolko prodao Mirka Marića (koji je imao 25 godina) i za neki sličan iznos Belju...
  • Jurki
    8.7k
    dal mislis da Frigan trenutacno vrijedi te novce kaj Misko trazi? 5-6 milja
  • Zagi
    5.1k
    Koliko košta Frigan određuje tržište.
    A da Lesi i Šola ne žele dobro ovom dinamu, to sam siguran.

    A da se od sada treba drugačije postaviti prema Rijeci, tu nema dileme.
  • Eduardo
    17.6k
    Frigan ima 20 godina tako da se kod njega više vrednuje potencijal koji bi trebao ostvariti u bliskoj budućnosti nego što mu se gleda trenutna kvaliteta koju također posjeduje.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Iskreno mislim da nije lošiji od Biuka koji je otišao za blizu 7. Mlad je, očigledno čist u glavi, ljevak i ima dobre brojke za napadača.

    Bez problema bi dao 5 milijuna za njega.
  • Zagi
    5.1k
    O bolji je on od Biuka i to puno.
    Samo taj transfer Biuka je jedan od najboljih izlaznih transfera u povijesti HNLa.
    Taj mali ne vrijedi niti trećinu tih para. Potpuno pogrešna procjena amera.
    Uvjerljivo najgore krilo HNLa. Brze noge i doslovno ništa osim toga.
  • Jurki
    8.7k
    Budemo na kraju vidjeli tko je bio blize. Dinamo nebi smio ici u takve riskantne poteze da kupujemo igraca koji se tek treba dokazati za tolku lovu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.