• Krizy
    36.9k
    E jbg Deda možda fali iz kupa ili nešto, znam da ti imaš točnije podatke. Ali evo bar okvirno da se vidi koliko je tko u klubu :)
  • Carrasco
    4.1k
    Nema nikakvih nagovještaja da Dani odlazi. To želim čuti :smile:
  • Neki tip
    19.4k
    Pa nisu toliko ludi da dan prije utakmice drve o odlasku Danija.. drve već mjesecima, kud bi još i danas. :) Polako, pričekajmo kraj tekmi s Rosenborgom pa ćemo vidjet..
  • deda
    28.3k
    Stavit ću ja poslije kad nađem vremena točnu statistiku ako vas zanima
  • Infinity
    15.3k
    Nemojte se zaje*avat, od cijele moderature samo vam deda nije i nema veze s Bosnom :rofl:

    Sto se tice ovih s harmonikom. U pitanju je nogometni klub iz Visokog, popularni FK Zanatlija. Imao sam jednom prilikom gledati njihovu utakmicu na pomocnom terenu u Visokom dok smo mi kao juniori i kadeti gostovali kod Bosne. Njihovo ponasanje ne cudi, znate i sami kako se ponasa vecina navijaca iz kukuruz liga, nebitno o kojoj drzavi u okruzenju se radi. Oni igraju najnizi rang u BiH i sve je podredjeno krkanluku. Nisu cak ni kantonalna liga, nego opcinska, nesto kao da imaju turnir mjesnih zajednica.

    Ja sam bio na toj utakmici s PAOK-om, ali nisam ove vidio, nismo bili na istoj tribini. Kasnije je izbacilo na yt i znao sam da su iz Visokog, a kad sam saznao tko su tocno gosti sve mi je bilo jasno.
  • reziser
    6.4k
    pustimo sad krvna zrnca (svaka metropola je multikulturalna i ne broje se krvna zrnca- kaj god mi mislili o tome...) i transfere
    sutra je tekma i sve treba biti podređeno prolazu u LP
  • reziser
    6.4k
    Jelkovec sinoć :ok: dww1vggl6jbh66r4.jpg
  • Eduardo
    17.6k
    Sad u ekipi imamo prilično dobre izvodjače slobodnih udaraca. Kadzior, Majer, Izet, Ivanušec... valjda bude koji gol više direkt iz slobodnjaka. Prošle sezone je samo Kadzior pogodio protiv Hajduka.
  • El Capitan
    74
    Golove iz slobodnjaka dajemo svake prijestupne.
  • reziser
    6.4k
    bolje da uigravamo akcije, to nam bolje ide, od direkt udaraca iz slobodnjaka
  • xavier
    11.1k
    Možemo pobjeđivati i autogolovima protivnika što se mene tiče :cool:
  • reziser
    6.4k

    ili čak da sudac iz voleja zabije za nas :rofl:
  • reziser
    6.4k
    kad smo kod suca
    čini mi se da mi je promaklo novo pravilo?
    ako lopta pogodi suca sudi se indirekt?
    molim pojašnjenje
  • xavier
    11.1k


    To više ne može jer se od ove sezone igra prekida kad lopta dira suca :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.