• El Capitan
    74
    Peder Morales, lik koji je odigrao jednu zbilja yebačku sezonu i onda valjda čekao da po njega sleti privatni avion i milijunski ugovor sa nekim kebabsporom, lik koji u 3 i pol godine nije naučio beknuti Hrvatski (što govori koliko se očekivao zadržati) i koji je zadnje 2 i pol godine više manje samo uzimao plaću i prešetavao se po terenu.

    Možda sam malo oštar ali dobijem čir na želucu čim ga se spomene.
  • Neki tip
    19k
    Kad smo kod jebačke sezone pa propuha nakon toga, jel upratio tko Henriqueza nakon odlaska?

    Ni danas mi nije jasno što se dogodilo tom dečku. Kurcobolja nije, nije bio takav tip, barem koliko pamtim.
  • Carrasco
    4k
    1800 minuta - 6 golova
  • Građanski1911
    326
    Morales je nakon Dinama bio dosta dobar u Malagi, a kasnije je postao ikona Vancouvera. Staromodan igrač, ali rekao bih da je u Glavinoj eri bilo masu više promašaja od njega.

    Dapače, njega čak ne bih ni uvrstio u promašaje, zabijao je u Europi Šparti, Temišvaru, imao je mislim tri asistencije u onoj 4:0 pobjedi protiv Heartsa...
  • El Capitan
    74
    O promašajima možemo do sutra, ja sam se samo osvrnuo na Moralesa. Prvo igra kao Deco a onda preko noći zaboravi igrati, to teško probavljam.

    Henriqueza mi je žao, dečko stvarno nije odavao dojam da mu se više ne da, tu prvu sezonu je briljirao i onda je upao u crnu rupu iz koje se više nije mogao izvući. Mislim da je tu više bilo pitanje psihe. Nije ni nakon Dinama briljirao.
  • BluePhone67
    3.2k
    O promašajima možemo do sutra, ja sam se samo osvrnuo na Moralesa. Prvo igra kao Deco a onda preko noći zaboravi igrati, to teško probavljam.El Capitan

    https://www.zonadinamo.com/discussion/200/page/p1

    Evo ima tu tema neka slobodno ide u nadopunu ako se netko sjeti
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja sam volio Moralesa, problem je bio što je u to vrijeme u klubu bio Sammir koji je bio Krkanov ljubimac i sve se podređivalo njemu. Pedro je guran u stranu, na krilo, kad bi igrao na svojoj prirodnoj poziciji, a to je kad nije igrao Sammir bio je jako dobar.
  • El Capitan
    74


    Isprike, očito ima puno tema koje sam previdio.
  • BluePhone67
    3.2k
    Potpis, po meni i bolji igrac od Sammira u pojedinim trenutcima. Ona prva predstavljanju na Hitrecu mislio sam da je Maradona stigao :strong: :cheer:
  • Infinity
    15.2k
    Meni ie isto ostao dojam da je Morales 'ugusen' zbog Sammira. Sto se Henriqueza tice, vec sam vise puta napisao. Nakon Cope on nije dobio niti dana slobodno, odmah se morao vratiti u klub i tad je sve stalo. Ja vjerujem da ga je to psihicki ubilo i da vise nije mogao normalno funkcionirati. Kasnije je sigurno docekao neke godisnje odmore, a sto se nije vratio u formu je upitno. Mozda je totalno upao u crnu rupu to ljeto, ne znam, al mi ga je u svakom slucaju i dan danas jako zao.
  • marcio amoroso
    32k
    I meni je žao Henriqueza. Onaj gol Kaliniću glavom od pod za pobjedu od 2-3 na Poljudu je dokaz da je klasa. Nakon Cope je jednostavno bio drugi igrač. Čak su gurali Hodžića ispred njega iako je nekoliko klasa lošiji igrač. Mislio sam iskreno da će Angelo eksplodirati negdje drugdje ali očigledno je ono bio definitivni pad, stvarno šteta.
  • El Capitan
    74

    I meni nekako zvoni da je 'umro' baš nakon te Cope, kao da se vratio neki drugi igrač. A nije da se nešto naigrao tamo, stvarno čudno.

    Henriqueza ne mogu staviti pod promašaje i tarabe jer kao što sam rekao, nije bilo nikakvih naznaka da neće ili mu se ne da. Nije mu više ništa ulazilo i očito se do dan danas nije uspio isčupati iz te krize. Ružno i tužno, mali je tu prvu sezonu stvarno razarao. Dapače, bio sam frapiran kako se brzo prilagodio na HNL.
  • Neki tip
    19k
    Slažemo se dakle oko Angela.. da, sjećam se da je nakon Cope bio neki drugi igrač, ništa nije ulazilo. Šteta, pamtim mu tu prvu sezonu, imao je i tehniku i stav, baš sam mu se veselio kao igraču.
  • Infinity
    15.2k
    Igraca kojeg je islo godinu dana pa onda stalo ne moze nazvati tarabom. Tarabe su oni koje nikad nigdje nije islo. Henriquez je dobar igrac, al neki k* se dogodio s njim.
  • Hipo
    406
    Angelo i hodzic su u jednoj polusezoni zajedno imali 2 gola u kupu poreču.
    U čitavoj polusezni. To je nama bio napad tada.

    Angelo je prije toga bio vrhunski.

    A Pedro Morales je bio igračina samo takva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.