• Krizy
    35k
    Mislim da je Moralesa ponajviše zeznuo katastrofalni potres u Čileu, nakon toga se pogubio.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    podržavam, ali tajming je absolutna katastrofa i okrenut će ljude protiv...
  • Goran
    80
    Tuđen već neko vrijeme šiba takve tekstove, prvo su me iznenađivali. Jest da se sve što on piše već zna, ali opet je dobro da je nešto takvo vani, da ljudi ne zaborave Dinamovu stvarnost opijeni rezultatom i igrama.
  • Pop corn
    4.7k
    podržavam, ali tajming je absolutna katastrofa i okrenut će ljude protiv...Dragon1Warrior123

    a daj mi reci kad je tajming? kad to?

    u DTSM je bila prisutna jedna uzrecica lani u ovo doba godine i gurala se cijelo vrijeme: USPJESI NA TERENU NE SMIJU BITI MAGLA PRED STVARNIM PROBLEMIMA U KLUBU. Vrijedi to i danas....
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    recimo poslje jedne od dvije najbitnije utakmice sezone npr... članak ima smisla, ali opet baš dan prije utakmice, koji je smisao osim narušavanja atmosfere. Da je to napravio nakon što smo recimo ušli u ligu prvaka imalo bi smisla, ovako ne (bar meni)
  • Carrasco
    4k
    Ja mislim da je zbog ovog članka pola ljudi pokidalo svoju ulaznicu. Uozbiljite se malo.
  • Pop corn
    4.7k
    recimo poslje jedne od dvije najbitnije utakmice sezone npr... članak ima smisla, ali opet baš dan prije utakmice, koji je smisao osim narušavanja atmosfere. Da je to napravio nakon što smo recimo ušli u ligu prvaka imalo bi smisla, ovako ne (bar meni)Dragon1Warrior123

    da jer eto Livaković je to pročitao i totalno je sjeban, Ademi nemre vjerovati i razmislja ne nastupiti, Olmo zaboravlja akcije kod kornera. Daj se uozbilji, to se treba cijelo vrijeme ponavljati jer upravo iza ovakvih razmisljanja i ovakvih teza o tajmingu i atmosferi, te rezultata se skriva ova nelegalna i nelegitimna uprava.... opijene mase su najopasnije....

    Ja mislim da je zbog ovog članka pola ljudi pokidalo svoju ulaznicu. Uozbiljite se malo.Carrasco

    a i godisnje se režu....

    Tuđen već neko vrijeme šiba takve tekstove, prvo su me iznenađivali. Jest da se sve što on piše već zna, ali opet je dobro da je nešto takvo vani, da ljudi ne zaborave Dinamovu stvarnost opijeni rezultatom i igrama.Goran

    neka šiba.... koliko cujem uskoro ce i još neki....
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    da jer eto Livaković je to pročitao i totalno je sjeban, Ademi nemre vjerovati i razmislja ne nastupiti, Olmo zaboravlja akcije kod kornera. Daj se uozbilji, to se treba cijelo vrijeme ponavljati jer upravo iza ovakvih razmisljanja i ovakvih teza o tajmingu i atmosferi, te rezultata se skriva ova nelegalna i nelegitimna uprava.... opijene mase su najopasnije....Pop corn

    a gle ja sam reko svoje mišljenje, opijena masa nam ne treba da, ali klubu više šteti to što ljudi više ne dolaze na utakmice i jedva se okupi 5-6 tisuća u hnl-u zbog konstantne negativne atmosfere oko kluba. Za to jesu krivi i Mamići, ali evo iskreno sam ja već pomalo alergičan na te negativne članke. To ne znači da ih ne treba pisat, ali oni rade svoju štetu nažalost. Sad jel korist veća od te štete ne znam i zato ne želim previše ulazit u to. Ali eto to je to od mene na ovu temu.
  • El Capitan
    74
    Ja sam recimo alergičan na hrpu toga što se događa u klubu i siguran sam da ta događanja rade veću štetu nego par kritičkih članaka. Nije da ih ima tona, ljudi većinom ili ne smiju pisati o tim temama da ne završe na burzi rada ili su (in)direktno na platnoj listi iz Maksimirske 128.
  • BluePhone67
    3.1k
    bvk2m32rklg5jrfo.jpg
    xhyejbmpd1h0pm03.jpg
    is736livxtgg1zhp.jpg
    0zpiza2ltup4e5pt.jpg
    gsh4ceb3wa9eim2e.jpg

    Sn 21.08.2019
  • xavier
    11.1k
    Za to jesu krivi i Mamići, ali evo iskreno sam ja već pomalo alergičan na te negativne članke. To ne znači da ih ne treba pisat, ali oni rade svoju štetu nažalost.Dragon1Warrior123

    Prvo, da nije takvih članaka, 2/3 ljudi bi valjda i dalje mislilo da je Mamić "najveći menadžer u ovom dijelu Europe i jedini zaslužan što Dinamo uopće postoji". Zapravo, neki to misle i uz sve ovo što je napisano pa zamisli koliko bi takvih bilo da nije bilo ovakvih članaka.

    Drugo, još nisam vidio takav članak, a da netko nije komentirao kako je to "ok, ali sad stvarno nije pravi trenutak". Svaki trenutak je pravi trenutak i kako je @BluePhone67 napisao, rado bih žrtvovao rezultat jednu ili više sezona kad bih to mogao zamijeniti za čišćenje kluba od ove ekipe.
  • BluePhone67
    3.1k
    I Olivari o Lovricu i 2,5/milja eura kao i odlasku Orsica
  • BluePhone67
    3.1k
    Prvo, da nije takvih članaka, 2/3 ljudi bi valjda i dalje mislilo da je Mamić "najveći menadžer u ovom dijelu Europe i jedini zaslužan što Dinamo uopće postoji".xavier

    Namjestaju mu crveni Kmeri, mrzitelji svega Hrvatskog i siklja im krv iz usta, ne mogu podnijet da je netko uspjesan i zato mu podmecu, a cijeli svijet vidi uspjehe i rezultate njegovog rada. :cool:

    Sva sreca da su Svicarci i Amerikanci temeljiti inace bi ga nasi i oslobodili kako su korumpirani i nesposobni. A ovako pod patronatom svjetske pravde nece se bas sramotit.
  • Hipo
    406
    I Olivari o Lovricu i 2,5/milja eura kao i odlasku OrsicaBluePhone67

    RASPRODAJA 128

    Zbogom oršić i olmo.
    Welcome ivanušec.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.