• Maximo
    279


    Najgore mi kad igrač , pogtovo napadač, barem iz videa...nema nešto posebno istaknuto, brzina, dribling...čak ni finišing mi se ne čini top

    https://www.youtube.com/watch?v=vrr3xbqXnfM
  • Droljo
    5.1k

    Meni su mnogi tak izgledali pa su znali proigrati da sam morao "pojesti diplomu". Neam pojma. Bumo videli
  • Maximo
    279
    Ma ne...slažem se...dok ga ne vidim bar 2-3 tekme, nemrem stvoriti neki realan dojam...
  • Ivanmtk
    678
    dosta nisko se spušta po loptu.. Petko type.. Takvi igrači teško mogu proć u Italiji.. Kod nas bi mogao proigrati jer očito ima nešto čim su se za njega otimali Englezi i Inter, a Inter od nas traži pravo prvootkupa. Vjeruju i oni da će kod nas eksplodirat..
  • Nogo
    1.3k
    Satriano bi trebao doći u Zg možda već sutra/prekosutra, a cura će mu uskoro roditi pa bi mogao brzo nazad :)
  • Captain America
    14k
    Blesički već glanca tipkovnicu za naslov: "Dinamo nema za biber pa mora posuđivati igrača s 2 gola prošle sezone".
  • vjeko1701
    5.9k
    "Dok Hajduk šuška o Perišiću, Dinamo posuđuje igrača koji je prošle sezone zabio manje od otpisanog KTC-a"
  • Ivdzo11
    3k



    Feynoord poslao 7mil ponudu za Ivanuseca danas prema njihovim izvorima...
  • Ivanmtk
    678
    meni nije jasno jel se oni sprdaju ili stvarno misle da ga za te novce mogu dobit?
  • KlasicZg
    515

    Nasjeli su na priče iz medija da nemamo love pa misle da cemo prodat sve za bagatelu
  • Gelipter
    3.5k
    uj0a9a9ihka051pn.jpg
    qh8if8glfg01s4jy.jpg
    Evo kako se netendenciozno pišu naslovi po zadimljenim redakcijama opskurnih portala...

    Pred prvi derbi sezone očekujem neki naslov u stilu: "Novi veliki sponzor iz Rusije u Hajduk dovodi Brunu Petkovića! "
  • Ivdzo11
    3k
    ha, ništa ih ne kosta probati, a nasi ako su pametni neće ići raditi kontra kluba i prodavat takvog igraca ispod 15mil....
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Brutala video. Centarsut desnom, udarac lijevom,dribling top. Bas bi ga volio vidjet kod nas.Laugreano

    Uz ovog japanca bi se i Kulenović nazabijao...
  • Captain America
    14k
    Malo bi popustio s očekivanjima od Japanca. Bernauer je isto tako izgledao dobro, imao dobre ocjene, fora highlightse, malo su ga dečki s Ofenzive nahajpali pa je sada u hijerarhiji možda 4. stoper i to jer nismo još vidjeli Maura. Drago mi je da se pokušava naći igrača za deficitarnu poziciju na nogometno rastućem tržištu gdje su većina igrača hc profesionalci, al nek dođe i pokaže da može bit koristan poput Kadziora.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    A gle, ja bi čak pričekao s francuzom. Lik ima brutala dugu loptu, a nije loš ni u obrani baš toliko. Treba mu dati malo vremena da se navikne. Nisu svi isti igrači na pripremama i u jeku prvenstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.