• K3p
    131
    Nisi, on je ...
  • scooniepenn
    1.7k

    Kolega, a da vi i ja zajedno odemo kod dr. Gabrića u Svjetlost? :roll:
  • Droljo
    4.8k
    453l0kwnbj6yggwk.jpg
    Eto iz ovog sam ja zaključio da žele zadržati reprezentativce do kraja kvalifikacija ali da nema garancija kako to budu uspjeli. :cool:
  • Armagedon13
    958
    Bojkotirati SN ,kafići otkazati pretplatu,smijeniti glavnog urednika,neki k .... treba poduzeti
  • IstinaZaDinamo
    1.2k


    Ali ti se rekao ovo:
    7itrh9oir2uik89x.jpg

    To nema veze sa ovim tekstom gore. Plus taj dio o odlasku 3 igraca je napisao autor clanka, i to nije ni napisano da je to Dario rekao.



    Ako mozes sredit termin za nekih mjesec dana onda moze :rofl:
  • Zagi
    4.9k
    Poprilično je teško garantirati ostanak svih reprezentativaca ako ti jedan od njih ima fiksnu otkupnu klauzulu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Treba, pa to je vec prokomentirano. Da bi sprijecio gamad moras imat komunikaciju prema van. Zohari su vidjeli da reakcije nema pa se kote ko blesavi. Naravno, najvaznije je na terenu usutkat debile.
    Klub se mora vise potrudit na marketinskom nivou, Boysi svoje odrade na svaki put. Od poziva na uclanjenje do poziva na kupnju godisnjih.
    Trebat ce jos vremena da se klub procisti na svim nivoima.
  • Droljo
    4.8k

    Pa zajebo sam se. Kao što sam triput već napisao da je to 3 od 4 autor stavio. Joj oprosti. Ako je nam je naj veći problem to što sam ja krivo nešto interprerirao onda problema nemamo. Bit mog prvog posta je da pokušavaju zadržati igrače do kraja kvalifikacija za lp i to mi se ne sviđa a to je potvrdio i dario.
    Živeli
  • scooniepenn
    1.7k


    Dogovoreno! Vrime nam je jer smo očito s godinama postali Obnevide :lol:
  • Ivdzo11
    2.9k
    Ja moram pohvaliti ono što hajduk ima tzv. ćakula gdje bude nadzorni odbor i uprava, pozivaju se clanovi kluba i ostali i tu svatko moze postaviti pitanje upravi sta ga zanima... I poslusati sta kaze Uprava.... Po meni je to dobra stvar, volio bih da i nas Dinamo ima takvu nekakvu opciju... A ne da je nasa uprava zatvorena za komunikaciju kao da su u Aclatrazu...
  • Bosna86
    11.5k
    Ja da sam član uprave, direktor ili bilo sta nekog nogometnog kluba, nikada se ne bi pojavio na tako nečemu… Smatrao bih uvredom da me svaka susa ima pravo pitati o svemu sto mu padne na pamet… Postoje izbori, postoji procedura opoziva ako izabrani krši statut kluba i cao…
  • Schpatz
    359
    S ovime kakva se histerija siri oko Dinama, ne znam koliko bi bilo pametno da clanovi kluba, u ovom trenutku, postavljaju pitanja Upravi.
    Koliko tu citam, ima doslovno svega i svecega.

    Dinamo, trenutno, jos uvijek nema jasno definiranu Upravu. Dinamo pocinje, mozda bas ne od 0, ali treba se naviknut na novi nacin poslovanja nakon xy godina izdrkavanja cetnika po imenu i ugledu kluba.

    Unutar kluba jos uvijek postoje ljudi koji se nalaze u supku ZM i pokusavaju sve napravit da se uzdrmaju temelji koji se polako postavljaju nakon ZM i, koliko vidim, prema histeriji ovdje i svudje okolo, jako dobro uspijevaju.

    Kaj ste vi mislili da ce sve jednostavno i lako bit tijekom ljeta jer je dosao Simic i Uprava se polako okrece u drugom smjeru od onoga koji je bio desetljecima u klubu?

    Vi zbilja mislite da nema novinara, „navijaca“ Dinama, ljudi koji su jos uvijek u Upravi ili zaposlenici Dinama koji ce sve napravit i rade da pokazu kako Dinamo bez one seljacine dolje ne moze?

    Ljudi moji dragi, mislite da je utjecaj ZM skroz nestao? I njegovih ljudi? Pa pogledajte kaj se sve pise o Dinamu po novinama u posljednje vrijeme?

    Velite, PR kluba bi trebao reagirat. Na kaj? Zakaj bi se itko isao opravdavat, na neki nacin, hrpi novinarskog smeca koji slusaju naredbe jos uvijek iz Hercegovine ili nekog njegovog potrcka iz kluba? Mislite da je ova vijest o „kasnjenju placa“ uopce istinita? Sumnjam da je uopce i jedan dan kasnila. I kad bi klub izlazio s priopcenjima svaki put kad neki novinarski mamicev potrcko napise neku glupost o Dinamu, ljudi u Dinamu bi se morali bavit samo priopcenjima i opravdavanjima „nije to tak“. Gluposti.

    Nakon skupstine u ozujku, kaj ste mislili da do ovoga nece doc? Uozbiljite se i razmislite malo prije nego kaj toliko histerizirate i paniku dizete oko kluba

    Ova godina ce bit jedna od najizazovnijih za nas klub, klub ne treba trenutno ovakvu depresiju i histeriju jos i s navijacima.

    Mi, kao navijaci, moramo shvatit da je pobjeda blizu, ali da podrska klubu je trenutno najvaznija od icega. I od lijevog beka i od novog ugovora Petkovicu i od napadaca od 10 milijuna eura ili od Frigana, Kacavende, Stojkovica…

    Ljudi koji su novi dosli u klub, siguran sam, rade u najboljem interesu kluba, trenutno im nije uopce lako s obzirom na cjelokupnu situaciju u klubu.

    Zato… Nemojte jos i vi tu neprestano sa svim ovim pitanjima oko transfera, kukanja, jadikovanja i depresije jos vise stvarat potpuno nepotrebnu negativu.

    Nista ne ide preko noci, tako niti ovo.

    15.07.2023, Svi na MAKSIMIR! Nema isprika!
  • Jaro
    5.4k
    paaa.... nisam ziher da ce nakon zadnje i oni ovo zadrzati posto je ili clan novinar ili novinar preko clana poznanika dobio materijal i napisao clanak o necem sto je kao interno medjuclansko... S tim clankom, malo im je i pala euforija oko Perisica jer kako smo tu na forumu pisali: nit ce se Periaic odrec garantirane love, nit ga Levy zeli dat dzabe jer eto zena pere zimsku posteljinu...
  • vjeko1701
    5.9k
    Znači ekskluziva koju doznaje SN samo patka...ko bi to ikad pogodio.

    Nakon ovih mjeseci, svaki dinamov navijač bi trebao bojkotirati sve portale, pa nek piskaraju kaj žele.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.