• Do kraja2023
    126
    Samo neka kmece mediji svaki dan, to bolje, svaka Dinamova pobijeda bit ce sve sladja i sladja.:wink:
  • NORTE
    9.3k
    Ja da sam član uprave, direktor ili bilo sta nekog nogometnog kluba, nikada se ne bi pojavio na tako nečemu… Smatrao bih uvredom da me svaka susa ima pravo pitati o svemu sto mu padne na pametBosna86
    Član kluba i njegov navijač zainteresiran za rad svog kluba za kojeg želi da bude bolji je "svaka šuša"?

    Valjda postoje neki uvjeti za sudjelovanje.
  • Bosna86
    11.6k
    Da, stojim u potpunosti iza svojih rijeci… Čitam njihov članski forum već valjda 5-6 godina… Pročitao sam transkripte većine njihovih cakula i znam sto govorim…


    Kad uhvatim vremena, objasnim malo detaljnije
  • NORTE
    9.3k
    Nakon ovih mjeseci, svaki dinamov navijač bi trebao bojkotirati sve portale, pa nek piskaraju kaj žele.vjeko1701
    Šta ćemo s ovima? Nije valjda isto piskarala?
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/259610
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo jedne floskule - time neka se bave institucije. U ovom svom šumu podmetanja nogu sa svih strana ionako ne znaš kome i čemu vjerovati.
  • Facke
    2k
    A i ja sam glup kaj opce verujem vu te price. Prije par dani piseju kak oceme igrace s francuske i z italije a sad najemput ne placame place. Ojdite si vrit na ham, novinari.....
  • Ivanmtk
    678
    Čitajući malo vaše komentare vidim da ima dosta ljudi kojima je žao što na skupštini nije pobijedila struja sa Damirom Zorićem na čelu.. A čini mi se da je još gora situacija u klubu di takvi likovi odani bjeguncu namjerno podapinju klipove pod Dinamo samo radeći ono što je i on. Svoj interes stavljaju ispred interesa kluba. Dužnost svakog Dinamovca je sad jače nego ikad stati iza kluba, iza igrača i momčadi. Statut je blizu, neki ljudi, koliko god oni i njihove potrčke to ne željeli priznati, su prošlo svršeno vrijeme. Podrška ovoj ekipi, njihova zadaća je zajebana. U nas u Dalmaciji se kaže da su upali u kašetu brokava, ali meni je dosta to šta znam da im je Dinamo na prvom mjestu. Dogodine u ovo vrijeme ćemo imati demokratski izabrano vodstvo kluba i to je ono što me veseli. Do tad nikad jače iza kluba!
  • Sajla
    3.5k
    Čitajući malo vaše komentare vidim da ima dosta ljudi kojima je žao što na skupštini nije pobijedila struja sa Damirom Zorićem na čelu.Ivanmtk

    a ne... ne mogu se s ovim složiti, ne prepoznajem to u komentarima na zoni

    Do tad nikad jače iza kluba!Ivanmtk

    s ovim se slažem :)
  • Infinity
    15.2k
    To sto zelimo pojacanja i sto nam ovaj nerad ide na onu stvar ne znaci da smo mamicevci.
  • Droljo
    5.1k
    To sto zelimo pojacanja i sto nam ovaj nerad ide na onu stvar ne znaci da smo mamicevciInfinity

    Točno to. Jedino neznam što im je u glavama i sa čime se bore. Normalno da su i oni vidjeli (i prije no što su ušli u klub) šta fali, šta treba itd
  • Ivanmtk
    678
    dobro ponijelo me pa sam presro.. Forum svakako bez, ali među navijačima Dinama sam čuo i vidio dosta likovanja nakon šta je ovo o plaćama pušteno u javnost.
    Mislim da o pojačanjima mislimo svi isto. Šta bi Otto rekao fale nam dva igrača ali jebi ga ko što mi odugovlačimo sa prodajom naših najboljih igrača, tako rade i ostali. A pogotovo je zajebano kad si igraču druga, treća opcija ko što smo mi. Prijelazni rok traje još više od dva mjeseca. Ja sam strpljiv.
  • Jurki
    8.7k
    ali među navijačima Dinama sam čuo i vidio dosta likovanjaIvanmtk

    Onda to nisu navijaci Dinama.. ni u kom pogledu. Da ga jebes.

    Zalosno je da smo dosli do toga da svaka fukara pljuje po klubu kak se ko zmisli i nikome nikaj.
    Svako jebeno usrano piskaralo pljuca po Klubu ko da je rijec o nekakvoj vatrogasnoj zadruzi iz pičke materine donje.
    Edit: znam da citate draga piskarala, ali jebo vam pas mater.
  • Ivanmtk
    678
    uvijek sam zavidio hajduku na tome.. Imaju par svojih novinara koji bi prije o svom djetetu loše napisali nego o klubu. Gabelić, Duplančić, Jurišić, Holiga, Antonijević.. Nakon njihovih tekstova imaš osjećaj da su prvaci Europe ili samo što nisu. Žalosno da nemamo novinara iskrenog Dinamovca...
  • Bosskovitz
    7.5k
    Bojim se da su neki ovdje malo nerealni u očekivanjima od trenutne uprave, odnosno cijelog establišmenta u klubu. Već sam komentirao slično, ali nemojte ovo tretirati kao neku "finalnu verziju Dinama", konačnu pobjedu, niti nekaj potpuno posloženo. Mamić i njegovi banditi još uvijek nisu riješeni. Dok se ne donese statut i ne provedu izbori, to je prijetnja koja visi nad klubom. Taj klub je, usput, još uvijek pun ljudi koji nisu lojalni klubu nego bjeguncu u susjednoj zemlji. Ako među vama ima onih koji misle da je Mamić govorio istinu kad je rekao da odustaje od Dinama - bez uvrede, ali prenaivni ste za sudjelovanje u ovoj raspravi. Sve ove negativne vijesti koje cure iz kluba, pa čak i izmišljotine koje cure iz kluba (mediji su svakakvi, ali ne bi izmislili da plaća nije stigla nego su povjerovali nekome tko je očito dovoljno relevantan da bi mu/joj se moglo vjerovati - a lagao/la je) nisu slučajne. Ovo je work in progress i trajat će, sve je puno ne samo kostura iz ormara nego kostura koji hodaju po hodnicima i rade ti iza leđa, ali na pravom smo putu. No taj put će biti pun rupa i podvaljivanja - na to trebamo biti spremni. Ovo nije traženje alibija ni izlika za upravu, ovo je naprosto realnost.

    I tu dolazimo do onoga što treba prigovoriti klubu, a to je užasna komunikacija. PR & marketing u klubu kao da ne postoje. To je tragično. Već ima tu kolega iz branše koji su komentirali da klub lagano ulazi u sferu kriznog komuniciranja - i to kompletno nepotrebno, iz čistog vlastitog nerada. To treba mijenjati pod hitno. Ono s godišnjima je bilo na razini srednjoškolskog projekta, očito nepostojanje ikakvog odnosa s medijima do te mjere da laži poput današnje izlaze u javnost je amaterizam, da ne ulazim u ofrlje i diletantske projekte oko onog s ulaznice.hr . Tu je potreban potpuno drugačiji pristup jer trenutno klub sam sebi podmeće nogu dok hoda i naravno da to ostalima oko kluba izgleda konfuzno, neuspješno i kaotično.

    To se treba mijenjati jučer. Ljudi odgovorni za komunikacije i marketing ili su kronično potkapacitirani, ili - što je možda i gore - nemaju volje raditi svoj posao.
  • criticus
    1.3k

    Naravno da ima, ali više se cijeni novinarska objektivnost nego navijačko novinarstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.