• Droljo
    5.1k

    Sve se slažem sa tobom. Samo zašto je dario onda rekao da idu trojica. Ako je rekao...
  • vjeko1701
    5.9k
    Di je to rekao?
  • Armagedon13
    958
    Čitam sa da je glavni magarac jučer tri sata odgovarao na pitanja magaradi o svemu pa i transferima.A ovi naši u ilegali
  • Neki tip
    19.4k
    Samo zašto je dario onda rekao da idu trojica. Ako je rekao...Droljo

    Pa zar nisam citirao sve što je rekao? Sve ostalo je konstrukcija novinara. Pročitaj što sam izvadio da je Šimić rekao, a ostatak "intervjua" ne postoji i nisu Šimićeve riječi.
  • xyz
    840


    Bonus od Gvardiola neće doći odmah nego u ratama. Pa neće City, ako ga kupi, iskeširati 100 milijuna eura. To će se prolongirati na 2-3 godine i tako će i nama dolaziti rate. Ulazak u LP je daleko s ovim rosterom, a još nikada nismo dvije godine za redom igrali u LP. Ovo ljeto je prodaja Šutala pod obavezno.
  • Neki tip
    19.4k
    još nikada nismo dvije godine za redom igrali u LP.xyz

    Osim što jesmo, nekoliko puta.

    1998./1999., 1999./2000.
    2011./2012, 2012./2013.
    2015./2016., 2016./2017.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Slabo ti pratiš Dinamo kad kažeš da nikad nismo 2 godine za redom igrali LP. I zašto bi ulaz u LP s ovim kadrom bio jako daleko? Stvarno ne razumijem to.
  • Droljo
    5.1k
    Di je to rekao?vjeko1701

    U tekstu
    rd9jyb9qd9c4t0et.jpg
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Jesam ja slijep ili sta ali ja to ne vidim u tekstu :brow:
  • Droljo
    5.1k
    Možda sam ja izvukao iz konteksta ali zadnja dva odlomka na slici govore da ih se možda neće prodati do kraja kvalifikacija ali kako nema garancije. Neam pojma
  • Armagedon13
    958
    E sad ako ne učinimo sve onda ..
  • Mr Anderson
    5.4k

    Isto tako može značiti da ih se uopće neće prodati u ovom roku.
  • Droljo
    5.1k
    Isto tako može značiti da ih se uopće neće prodati u ovom roku.Mr Anderson

    Može. Samo ranije u tekstu autor veli da idu 3 od 4. Ok on vjv trabunja bez veze ali mi je svejedno gadno za pročitati..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Doslovno si bio napisao kako je Šimić to rekao. Sad nije Šimić nego autor teksta.
  • bluepower86
    820
    Molio bih vas da se prestanete referirat na clanke iz novina konkretno SN.Hajka traje od kraja sezone i svaki clanak je o “mogucim transferima”raspadu Dinama,da fali love u blagajni.Nista od tog nije istina i doslovno nijedan clanak nije bio tocan.Lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.