• Imamo Dinamo
    3.4k

    Taman i ja razmisljam
    Mora bit zajebancija "od brata sestra, i njena neka zna nekog tipa sto zna nekog tipa sto ima praonicu, a taj tip zna zenu sto radi u praonici, a ona zna njegovu zenu pa ju je vidila"
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim, mora biti parodija...ovo ne može netko ozbiljno izjaviti.
  • Patak
    2.4k
    Moj pogled na Perišićev mogući dolazak u Hajduk. Ne bih volio da dođe iz razloga jer mi je jedan od omiljenih igrača reprezentacije zadnjih desetak godina ne samo po nogometnom znanju nego i po karakteru i kak sad da ga gledam u Hajduku uz Grgića, Kalika, Livaju i tu ekipu? Nikako mi ne paše tam...
  • xavier
    11.3k
    Dobro, pa valjda je prilično jasno da je parodija.
  • miro
    3.4k
    meni isto, najbolji poslije Luke, ali mislim da bi se iznenadio što se tiče mentaliteta, u roku keks bi postao isti
  • NORTE
    9.7k
    Kaže GabelićCaptain America
    Ko je on?


    Evo pravih informacija oko Perišića:

    "Euforija oko dolaska Ivana Perišića i dalje traje. Iako je neutemeljena. I to potpuno. Barem što se tiče bliže budućnosti.

    Stoga, eto, ostavljamo neki mini-promil otvoren za zadnje dane ljetnog prijelaznog roka. To također nije realno, al imamo pravo sanjati. Sljedeća zima je već neka druga priča. Stoga je važno dobro startati i držati korak s Dinamom, pa onda pokušati u drugom dijelu ubaciti u višu brzinu. Dakle, idemo držati korak na vrhu, a onda bitno pojačani krenuti u finiš prvenstva."
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Iako je neutemeljena. I to potpuno. Barem što se tiče bliže budućnosti.NORTE

    Definitivno nije. Napisao sam prije par mjeseci još da ima priče iza toga, pa sam ispao debil na forumu, ali i dalje tvrdim da nije neutemeljeno. Ne tvrdim da je 100%, ali ima priče iza svega toga.
  • Šteco
    531
    Mislim da je jasno da je parodija. Širi se svugdje. Samo mala šala na tu temu, očekivao sam da će se tako i shvatiti. Pardon ako je kriva tema i ako tako nekaj nije primjereno. I ako je većini bio samo gubitak minutu plus nadoknada. Ž!
  • Jurki
    9.4k

    Ajmo cinjenice i matematiku staviti na stol.
    Znaci Perisic se nebu odrekel godisnje place od 10 milja.
    Levy gazda Tottenhama nece napraviti raskid ugovora di bu moral Perisicu isplatiti minimalno 5 milja eura.
    Levy je zidov koji ne jebe emocije i on bu Perisica utrpal bilokam pa makar za 2-3 milje.
    Perisic ima ponude Rome i Atletico Madrida di jos moze igrati ozbiljan nogomet..
    A ovi dole mu mogu dati kaj?
    Kašetu maslina..
    Svaka ljubav pa i najveca se gasi pred hrpom eura..jer svijet se vrti oko para..
    Kak sam vec x puta napisal on da se htel vratiti, vratio bi se lani..
    Ostalo je prica za tupavu masu
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Inicijativa postoji s obje strane u ovom trenutku, kako planiraju izvesti ne znam, ali nije nemoguće koliko neki to ovdje pokušavaju prikazati
  • bbb medimurje
    3k

    Ako jedan blaz duplancic (citaj sluzbeno glasilo lukse) veli da je neutemeljeno onda je neutemeljeno. Tocka.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Let's agree to disagree.
  • Jurki
    9.4k
    evo ako moze mala oklada.. u pivo da Perisic nebu otisel dole.
    Tu pivu popijemo na Maxu nakon zavrsetka prijelaznog roka
  • Šteco
    531

    Ako se mogu uključit z okladu... Stavljam još jednu pivu (može i runda) u ulog da neće doći. Ma i + Janković
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Jeli ti citas sta sam ja napisao tamo gore xD?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.