• Imamo Dinamo
    3.3k

    Taman i ja razmisljam
    Mora bit zajebancija "od brata sestra, i njena neka zna nekog tipa sto zna nekog tipa sto ima praonicu, a taj tip zna zenu sto radi u praonici, a ona zna njegovu zenu pa ju je vidila"
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim, mora biti parodija...ovo ne može netko ozbiljno izjaviti.
  • Patak
    2.2k
    Moj pogled na Perišićev mogući dolazak u Hajduk. Ne bih volio da dođe iz razloga jer mi je jedan od omiljenih igrača reprezentacije zadnjih desetak godina ne samo po nogometnom znanju nego i po karakteru i kak sad da ga gledam u Hajduku uz Grgića, Kalika, Livaju i tu ekipu? Nikako mi ne paše tam...
  • xavier
    11.1k
    Dobro, pa valjda je prilično jasno da je parodija.
  • miro
    3.2k
    meni isto, najbolji poslije Luke, ali mislim da bi se iznenadio što se tiče mentaliteta, u roku keks bi postao isti
  • NORTE
    9.3k
    Kaže GabelićCaptain America
    Ko je on?


    Evo pravih informacija oko Perišića:

    "Euforija oko dolaska Ivana Perišića i dalje traje. Iako je neutemeljena. I to potpuno. Barem što se tiče bliže budućnosti.

    Stoga, eto, ostavljamo neki mini-promil otvoren za zadnje dane ljetnog prijelaznog roka. To također nije realno, al imamo pravo sanjati. Sljedeća zima je već neka druga priča. Stoga je važno dobro startati i držati korak s Dinamom, pa onda pokušati u drugom dijelu ubaciti u višu brzinu. Dakle, idemo držati korak na vrhu, a onda bitno pojačani krenuti u finiš prvenstva."
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Iako je neutemeljena. I to potpuno. Barem što se tiče bliže budućnosti.NORTE

    Definitivno nije. Napisao sam prije par mjeseci još da ima priče iza toga, pa sam ispao debil na forumu, ali i dalje tvrdim da nije neutemeljeno. Ne tvrdim da je 100%, ali ima priče iza svega toga.
  • Šteco
    530
    Mislim da je jasno da je parodija. Širi se svugdje. Samo mala šala na tu temu, očekivao sam da će se tako i shvatiti. Pardon ako je kriva tema i ako tako nekaj nije primjereno. I ako je većini bio samo gubitak minutu plus nadoknada. Ž!
  • Jurki
    8.7k

    Ajmo cinjenice i matematiku staviti na stol.
    Znaci Perisic se nebu odrekel godisnje place od 10 milja.
    Levy gazda Tottenhama nece napraviti raskid ugovora di bu moral Perisicu isplatiti minimalno 5 milja eura.
    Levy je zidov koji ne jebe emocije i on bu Perisica utrpal bilokam pa makar za 2-3 milje.
    Perisic ima ponude Rome i Atletico Madrida di jos moze igrati ozbiljan nogomet..
    A ovi dole mu mogu dati kaj?
    Kašetu maslina..
    Svaka ljubav pa i najveca se gasi pred hrpom eura..jer svijet se vrti oko para..
    Kak sam vec x puta napisal on da se htel vratiti, vratio bi se lani..
    Ostalo je prica za tupavu masu
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Inicijativa postoji s obje strane u ovom trenutku, kako planiraju izvesti ne znam, ali nije nemoguće koliko neki to ovdje pokušavaju prikazati
  • bbb medimurje
    2.9k

    Ako jedan blaz duplancic (citaj sluzbeno glasilo lukse) veli da je neutemeljeno onda je neutemeljeno. Tocka.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Let's agree to disagree.
  • Jurki
    8.7k
    evo ako moze mala oklada.. u pivo da Perisic nebu otisel dole.
    Tu pivu popijemo na Maxu nakon zavrsetka prijelaznog roka
  • Šteco
    530

    Ako se mogu uključit z okladu... Stavljam još jednu pivu (može i runda) u ulog da neće doći. Ma i + Janković
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Jeli ti citas sta sam ja napisao tamo gore xD?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.