• Gražvydas Mikulėnas
    11.9k


    jedan moj frend sa područja KC KŽ veli da je belupo ove godine kanta za napucavanje, navodno cijeli roster na prodaju . nemam točnije info, bio sam pijan
  • Sajla
    3.5k
    nemam točnije info, bio sam pijanGražvydas Mikulėnas

    :rofl: nekak mi se čini da u Slavenu za ovu sezonu imaju pristup da ne mogu biti lošiji od Rudeša pa idu na rasprodaju jer sigurno ostaju u ligi. moglo bi im se osvetiti
  • Ali
    1.9k
    Uvidom u informacije i dezinformacije zadnjih dana idem ovdje staviti upis o nekoj projekciji tablice hnl 23/24, pa bum sam sebe provjerio u svibnju 2024. Ak ništa drugo mogu se na pivi hvalit jednog dana supijat "jesam vam rekel"

    1.Dinamo (naravno, sa >15 bodova)
    2.Rijeka (ak ostane Jakir cijelu sezonu)
    3.Hajd.u.k
    4.Osijek
    5.Lokomotiva
    6.Varaždin
    7.Gorica
    8.Istra
    9.Slaven
    10.Rudeš
    Stim da 9.i10. do zadnjeg kola mrtva trka, čak bih i promijenio ako Žuti ostane cijelu sezonu iako je to teško za očekivati, ali ak ostane onda bih rekao slaven prvi put 2.liga...
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ako Teklić i(li) Brodić odu iz Varaždina, mogli bi se (Varaždin) lako priključiti Belupu i Rudešu u borbi za ostanak.
  • Ivdzo11
    3k
    Izgleda da ce ove godine velika cetvorka se odvojiti od ostatka prelagano... Rekao bih da ovih 6 klubova stagnira sa kadrom
  • Captain America
    14k
    Mislim da će Istra ostat 5. kao i prošle sezone.

    Moramo vidit i kako će Šika spiskat 15 milijuna od Kačavende i Stojkovića :lol: Ako ostanu njih dvojica, Loxa će bit nezgodna svima.
  • Neki tip
    19.4k
    Ako ostanu njih dvojica, Loxa će bit nezgodna svima.Captain America

    Ovaj "ako" je hipotetskiji nego da do kraja sezone imamo novi Maksimir.

    Sumnjam da će ostati ijedan, a nema teorije da ostanu obojica. Šikić prodaje sigurno, za koliko je druga priča.
  • Šteco
    530
    Ne znam jel prikladna tema i jel neko već objavio.

    Audio, Perišić, Hajduk.

    Edit: jbg ne znam uploadat...

    Edit evo ga...
    Attachment
    AUD-20230707-WA0037.m4a (594K)
  • Zagi
    5.1k
    Kaj je je, zvuči ozbiljno.
  • Carrasco
    4.1k
    Na šta potroših minutu i 7 sekundi života sunce ti krvavo jebem.
  • Ivdzo11
    3k
    Pa šta je ovo majko moja... Lik izmislja neke bajke, žena došla prati zimsku posteljinu to je znak da Perisic dolazi u Hajduk... Pa oni su bolesnici teski
  • Nino Bule
    11.5k
    Meni je najjace kod ovog audia sto se ne moze skuzit jel prica istina ili je parodija njihovih gluposti i ismijava ekipu
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Rekao bih ovo drugo ali nisam 100% siguran
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.