• keppi
    130
    Prije je poslao u javnost da bi Turska za Petkovića bila viša razina, sada razgovara s Petkovićem (igračem koji je još ugovorno vezan s Dinamom) privatno, ne o transferu. Turski novinari na to svakodnevno kure vatru (Petković je u svađi s klubom i slično). Ja nisam vidio neko drugo jače zanimanje za Petkovića od ovog pa bi ga se možda moglo lakše nagovoriti za produženje ugovora
    da nije ovog pritiska...možda se još može naći zajednički jezik od obostrane koristi.
    Za mene način interesa Bjelice unošenje nemira u klub, ali to je samo moje skromno mišljenje s kojim se ne mora svatko slagati.
  • Yery
    72
    Dobro Jutro ima li kakvih pojačanja na vidiku ? Pustimo međusobna prepucavanja !
  • Neki tip
    19.4k
    Kako objašnjavate činjenicu da ljudi više prate vijesti o transferima nego o samim nogometnim utakmicama?

    "Razumijem to i drago mi je da je tako jer je to moj posao, ha, ha. Mislim da prijelazni rok navijačima svih klubova omogućuje da puno toga sanjaju. Razmišljaju o igračima koje bi željeli vidjeti u svojem klubu i vijesti o transferima kod ljudi izazivaju razne emocije.

    Jedan dan si sretan, drugi dan si razočaran što tvoji nekoga nisu doveli. Slično je to kao i s utakmicama, ali vijesti o transferima je jako puno svakog dana pa imaš dojam da se stalno nešto oko njih događa. Ljudi to vole." F. Romano

    Zapravo zvuči prilično uvjerljivo i dobro objašnjenje. Drži vodu, što bi se reklo.

    Evo, podijelih kako bi malo skidanje krimena s obožavatelja transfernih tračeva došlo od jednog s "utakmične" strane jednadžbe. :)
  • Olmic
    2.7k


    Mislim da nista od pojacanja dok netko ne ode ako ode
  • Šteco
    530
    Osobno sam na temu lijevog beka pokrenuo raspravu s ciljem da ukažem da smo na toj poziciji često imali problema i da smo je teško zatvarali kupovinom, pa smo i kombinirali s igračima kojima to nije prirodna pozicija.

    Moubandje je imao 150+ nastupa u Fra, 20+ za Švi reprezentaciju pa se pokazao lošom "kupnjom". O Čabrajama, Štefuljima i Lecjaksima ne treba niti pričati.

    Teško je naći kvalitetnog lijevog beka za razinu koja nama treba. Vjerujem da se zato i dugo važe oko kupovine.
  • Neki tip
    19.4k


    Ma i Lecjaks je izgledao ok po životopisu. Moubandje da i ne govorim.

    Ono što bismo svi mi htjeli od lijevog beka ne košta milju i pol ili 2 koliko bismo maksimalno htjeli dati.

    Lovu veću od te daješ eventualno za nekog napadača, krilo, pa i plemenitog veznjaka, ali dobro, ovo zadnje znamo "proizvesti" bolje od svega.

    Razumljivo mi je da se teško odlučiti dati, štajaznam, 3.5 milijuna za lijevog beka i opet nisi siguran da nije neki moubandje u pitanju.

    Skidam kapu Šimića ako nađe lijevog beka do kraja transfernog roka, a kamoli "jučer" kad nam je trebao.
  • scooniepenn
    1.9k

    Ako smo mi takvo govno od kluba da nam jedan Trabzonspor može raditi pritisak i da se bojimo hoće li Bjelica nagovoriti Petka da ide onda je bolje da zatvprimo butigu. Ne bi da ga Atletico Madrid ili Arsenal vabe. Prvo i osnovno Petko ima važeći ugovor, drugo ovi ne žele platiti 5 milja eura koliko mi navodno tražimo (premda to nitko nije eksplicitno rekao pa je i to upitno) i treće Trabzonspor je u europskim okvirima potpuno nebitan klub koji povrh toga ne igra niti Europu. Da sam na mjestu vrhuške Dinama rekao bih im da gledaju u svoje dvorište i da ne vrše pritisak na naše igrače jer ću ih prijaviti UEFA-i.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    S Lecjaksom je problem sto njega niko nije zapravo skautirao. Lik je sam rekao da on nije tip igraca za Dinamov sustav gdje se trazi tehnika i pas igra. Igrao je u Svici s par dodira i samo ponavljanja gore - dolje.
    To i je nas problem sto se ocito skauting radi kao i ovdje na forumu, otvori transfermarkt, pogledaj CV i kupi..
    Igrac moze bit jeftin s manom koja se timski maskira i onda je kod tebe top.
  • Common Sense
    511
    Tko je bio najzaslužniji za dovođenje Moubandjea, Lecjaksa i takvih? Vlak? Bimbo? Zoki?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da je Moubandjea doveo Zoki iako ga Bjelica nije tražio. Ako se dobro sjećam, Bjelica je htio za lijevog beka onog nekog Bosanca, zaboravio sam kako se zove.
  • Common Sense
    511

    Sjećam se, Čivić se zvao taj lijevi bek kojeg je Bjelica tražio. Na kraju je otišao u Spartu Prag, ali ni on se nije pokazao kao neki igrač.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    da, onu rupu Civica, al tko zna.. Kod Bjelica su i Stojanovic i Leovac izgledali svjetski
  • emilperska
    3.1k
    Nek nam Uprava sad daruje jedan ulazni transfer da tema eksplodira u drugom smjeru hahah..
    Od kad smo osigurali naslov, a sad je vec proslo 2mj i vise, ova tema se vrti u krug.
    Depresija - Euforija - Šizofrenija pa onda nazad
  • Eduardo
    17.6k
    Sjećam se, Čivić se zvao taj lijevi bek kojeg je Bjelica tražio. Na kraju je otišao u Spartu Prag, ali ni on se nije pokazao kao neki igrač.Common Sense

    Mislim da je tad otišao u Ferencvárosi u kojem igra i danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.