• Efes Pilsen
    7k
    Feyenoord bi morao srusit svoj rekord da dovede Ivanuseca. Mislim da iz Nizozemske jedino Ajax moze dovest nase top igrace.
  • OsamŠest
    2.6k
    Jedna poznanik, Nizozemac, inače veliki navijač Feyenoorda, kaže da od toga nema ništa i da su čak njihovi mediji naveli da je cifra jako visoka za njihove standarde i da se ne mogu boriti s klubovima iz Petice.

    Također, njihova glavna želja za lijevo krilo je vraćanje Sinisterre iz Leedsa na posudbu, nakon što je Leeds ispao u Championship.
  • NitkoBitan
    13k
    Pretpostavljam 120 milijuna eura sa bonusima a ne bez, da se ne bi neki zaletili sa racunicama. Uglavnom minimalno 100 fiksno, fino.

    Btw. ako cemo Leipzigu prodavat Sutala moramo imat na umu da su puni kao brod. Kao i kad ovi nasi HNL klubovi dizu cijenu igracima kad Dinamo upadne u kesolovilo :lol:
  • Nino Bule
    11.7k
    Kakav livescore, morat ce se pricekat romano ili netko tog ranga da bi saznali cifru, a koliko sam upratio lepizeig je vec u pregovorima za nekog stopera kojeg ce platit 30 mil tako da sumnjam da ce sutala kupovat
  • SAS1987
    13.7k
    Kakav romano, morat ce se pricekat osvrtnik ili netko tog ranga
  • NitkoBitan
    13k
    morat ce se pricekat romano ili netko tog ranga da bi saznali cifruNino Bule

    Upravo Romano objavio da slijedi nova runda pregovora i da Leipzig ocekuje barem 100.
  • maddaddam
    2.9k
    Kakav romano, morat ce se pricekat osvrtnik ili netko tog rangaSAS1987

    :rofl: jbes marce, le monde i gazete dela sportivo dok osvrtrit ne amenuje transfer :lol:
  • SAS1987
    13.7k
    a kad ja najavim transfer ljudi mi se smiju... :lol:
  • Captain America
    14.6k
    Otvori stranicu na Instagramu pa nećeš imati takvih problema.
  • deda
    28.7k
    Ah gdje su ta lijepa vremena kad se igrače dopeljalo u bunkeru ili pod prijetnjom. :cool:

    Nostalgija.

    A bome su nas zeznuli i s Nikom jer su ga prvog uvaljali.
    Kak ćemo sad koristit frazu +Janković. :fear:
  • Armagedon13
    958
    Opet u ništa
  • Eduardo
    17.8k
    Bakar navodno otkazan. Neki od naših igrača nisu htjeli u Istru na posudbu.
  • bbb medimurje
    3k
    Evo javljaju SN da nista od Bakrara jer je stefulj odbil otici u Istru
  • Keyser Soze
    8.3k
    Taj Štefulj je teški smećar, nigdje lik neće ić samo da živi na dinamovoj sisi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.