• xavier
    11k


    Očito su ti tovari hakirali mob :cool:

    z489mz8124xlqnwp.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Prijedlog. Broj stranica na vrhu teme. Ne samo na kraju.Majki-Papi2111

    Na mobitelu misliš? U svakom slučaju ne možemo promijeniti...
  • Majki2111
    2.5k
    Opcija za izbrisat svoj post??? Znam bit brzoplet pa da ne tražim stalno od ljudi da brišu jel ima to negdje??
  • deda
    26.3k
    Imaš na dnu posta 3 točkice. U ponudi imaš editiranje, brisanje, dijeljenje ...
  • Majki2111
    2.5k
    Nemam. Imam dijeljenje i uređivanje samo, brrisanje ne,
  • deda
    26.3k
    Provjerit ćemo sutra s Eduardom, on je maher za to. Moguće da imamo samo mi moderatori. Za prvu ruku ako misliš da si nešto ishitreno napisao jednostavno editiraj brisanjem pa ostavi prazan post.
  • xavier
    11k


    Nemaš opciju brisanja ako nisi moderator, ali tako je uglavnom na svim forumima. No kako si i napisao, uvijek možeš editirati post na način da u njemu obrišeš neželjeni dio ili napišeš nešto drugo.
  • Eduardo
    16.8k
    Nema te mogućnosti za obične članove niti će je biti. Pratio sam neke forume gdje je takva opcija izazivala kaos jer su ljudi iz nekih svojih razloga brisali vlastite postove i to uvodne postove tema koje su pokretali pa su nestajale cijele teme i hrpe postova drugih forumaša.

    EDIT opcija je sasvim dovoljna. Za sve što treba obrisati tu su moderatori.
  • Hipo
    406
    se može namjestit citiranje slika tj.postova sa slikom?

    Ako je moguće to namjestit onda pritom onemogućit citiranje više od 1-2 slike...(ako je i to moguće :sweat: )
  • Eduardo
    16.8k
    Nažalost nije. Ima ova platforma nekih nedostataka koji su sasvim uobičajeni na drugim forumima. Ali, ovo je jedna od stvari koje smo kao feedback poslali hostu. Rekli su da je uzeto ne razmatranje pa ćemo vidjeti, ali ne obećavam ništa niti znam kad će slijedeći update foruma.
  • Hipo
    406
    Opcija potpisa?
    Npr za određeni broj znakova.
  • Eduardo
    16.8k
    Trenutno ne.
  • gh0c
    256
    Zainteresirani da složim(o) aplikaciju za Predictions league? :brow:

    Imam nešto slobodnog vremena i malo motivacije za primit se takvog jednog projekta.
    Ne znam kaj se vrti u pozadini Zone; koja je razina pristupa, koja server-side tehnologija, jesu li forum i blog napisani od nule od strane korisnika Zone ili je to proizvod neke treće strane?

    Zadnjih nekoliko godina sam zaglibio u PHPu pa bi mi to bio prvi izbor. Vjerojatno bih odabrao Laravel kao framework povrh kojeg bih implementirao ostatak stvari da minimaliziram pisanje low-level koda. Volio bih neku integraciju, ako ništa drugo zbog zadržavanja postojećih korisnika/loginova, ali u krajnjem slučaju, može to biti i nezavisno od Zone na nekoj drugoj lokaciji ili hostu pa se useri tamo još jednom registriraju.

    Imam već neke ideje za modele utakmica, rezultata, prognoza itd. Ako se to odradi bez nekih bugova i malo istestira, onda preostaje prebaciti završena kola kroz neko sučelje i brinuti se samo o nadolazećim kolima. Predlažem da Infinity zadrži zadovoljstvo moderiranja cijele stvari :razz: , ali po potrebi to može biti delegirano i na više korisnika. Svaki sudionik sam unosi svoje prognoze kroz sučelje aplikacije umjesto kroz obične forumske upise. To naravno i smanjuje mogućnost grešaka i manualni rad na zbrajanju i administriranju. Rezultati (bodovanje) su skoro pa u stvarnom vremenu jer se odrađuju dinamički čim se unese rezultat utakmice (također kroz sučelje)...

    Trebalo bi pokriti sve scenarije opisane pravilima, vidjeti jesu li potrebni neki cron jobovi (npr. jednom tjedno provjera ima li potencijalnoh sudionika koje treba diskvalificirati...) i takve neke manje ili veće začkuljice.

    Javite pa mogu raspisati još neke detalje koji su mi na pameti...
  • BluePhone67
    3k
    Bude ti se netko od decki javio oko toga, ja sam nepismen za ovo sto pises .. Cisto da znas, da smo vidjeli poruku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.