• Mr Blue
    3.3k
    Postoji li opcija "označi kao pročitano" ilitiga "mark as read" za topice i podforume? Dobro bi mi došla. :)
  • Eduardo
    17.1k
    nažalost ne na način na koji ti misliš.
  • Infinity
    15.1k
    Ma jednostavno kliknes na temu, vratis se nazad i oznacit ce ju procitanom. Lakse nego da imas opciju za koju trebas par klikova
  • Eduardo
    17.1k
    Malo da nas pohvalim :blush:

    Svakodnevno napredujemo na svim platformama. Broj pratitelja na Facebooku, Instagramu pa čak i YouTubeu se polagano povećava iz dana u dan.

    Upravo smo prešli i prvih 100 registriranih članova na forumu. Smatram to relativno dobrom brojkom i nadam se da će se ih se što više aktivirati u rasprave na forumu.

    Moram pohvaliti ZD Staff koji radi fenomenalan posao na svim frontovima. Hvala ekipa što trošite svoje slobodno vrijeme, ali i više od toga da sad ne idem javno u detalje.

    Takodjer, hvala i Vama što nas pratite, čitate i posebno što pišete ovdje.
  • Majki2111
    2.6k
    Samo 100? Po meni mala brojka al nema veze, super je jer je večina aktivna kolko kužim. I super je atmosfera ovdje... Ima foruma koji imaju puno više ljudi pa nisu kvalitetni.
  • BluePhone67
    3.1k
    Cita se jako puno, sto je super, pise se vise nego na svim Dinamo forumima zajedno u ovom trenutku ako se racuna samo Dinamo i plava obitelj, ono sto je lose ima vise spavaca nego aktivnih kao i svugdje i svakako ova brojka ce se povecavat u buducnosti jer smo mladi kao forum i publika je iskljucivo Dinamova, ne tovari, ne real, ne politika itd sto dolaze trolat i trovat po zadatku stranke ili neke udruge, ne dolaze davat pluseve i minuse vec se ovdje ulogiraju da nesto i napisu.
  • reziser
    6.2k
    I admini su bolji tu nego na snetu :cool: :rofl:

    Malo sale, zna se prema kome :joke:
  • BluePhone67
    3.1k
    Jucer sam dobio privat poruku, da neki novi clanovi nisu dobili aktivacijski povratni email za ukljucivanje u forum, nakon registracije. Posto sam provjerio malo i tu se u vidljivom stanju vidi da ih 3 novih clanova ceka .. Neka provjere spam postu, junk i ostalo, ukoliko nema i nista ne rijesimo do kraja dana, molim neka se ponovno ulogiraju i ponovno registriraju, a povratni email za aktivaciju treba doci automatski odmah nakon upisa. Lp
  • Kwedi
    3.8k
    Jel postoji tema vezana uz statistike igrača?

    Nemrem nigdje naći
  • Kwedi
    3.8k
    e to!

    tenks.

    imao sam prijedlog dal može neka real time excel tablica koju bi prosherali samo za gledanje[ne uređivanje] pa da može se filtrirati po igraču, po natjecanju ili po utakmici tko je zabio gol/nastupio?
  • BluePhone67
    3.1k
    To @Eduardo vodi i statistiku igraca i sve ostalo oko toga, pa kada ulovi vremena bude odgovorio
  • Eduardo
    17.1k
    imao sam prijedlog dal može neka real time excel tablica koju bi prosherali samo za gledanje[ne uređivanje] pa da može se filtrirati po igraču, po natjecanju ili po utakmici tko je zabio gol/nastupio?Kwedi

    Osobno nisam nikada do prošle sezone vodio statistike. Tako da pojma nemam kako bi to išlo u excelu i koliki je to obujam posla. Ovo što si nabrojio svakako zvuči zanimljivo. Ako ima koji mudrac neka podijeli znanje s nama.
  • Kwedi
    3.8k
    mogo bi ja, samo nemam vremena rudariti podatke već bi mogao gotove brojeve prokuhati i kroz excel baciti van
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.