• Hipo
    406
    Moze li pdf utakmice iznad pdf-a igraci?
    Utakmice su ipak puno bitnije od pojedinaca.

    Predlazem i da se svakako redizajnira logo zone, posto ga se stavlja na slike itd...
    Ako bi ovakav tip logotipa ostao to je ok, ali po meni uz nužne 'manje' izmjene...
    Tu i ja mogu pomoc, mogu i napravit svoje prijedloge ili slicno...
  • 000
    941


    https://www.zonadinamo.com/discussion/120/kutak-za-grafi%C4%8Dke-radove

    Ubaci tu ako imas sto, ne stignemo sve pa je svaka pomoc dobrodosla.
  • Dudu
    2.6k
    Lijep pozdrav za sve članove foruma. Baš mi je drago što ima jedan ovakav forum koji okuplja Dinamovce. Zonadinamo je odličan naziv. Nek poraste broj ljudi na tribinama, pa slijedom događaja i na ovom forumu. Volim te Dinamo :)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Dobrodošao Dudu :up:
  • deda
    26.3k
    Dobrodošao Dudu, i nemoj se zbunit. Običaj je nas moderatora da svakog pojedinačno pozdravimo. :lol:
    Ipak smo mi Dinamovci gospoda. :wink:
  • Majki2111
    2.5k
    Forum mi je zapamtio kod citiranja poruke koje nisam poslao i kad otvorim određene teme sada mi se konstantno pojavljuje kao da sam stitnuo da citiram nekoga.... I na kompjuteru i na mobitelu. Koristim safari i Mozillu.

    Npr. Ovo mi je automatski napisano kad otvorim temu europski koeficijent.
    mo je prvi u cetvrtom potu, ali nam naInfinity
  • 000
    941
    U gornjem desnom kutu gdje su 3 tocke ima draft i tamo udjes i imas opciju za izbrisat. Vezano za problematiku oko teksta sto zna ostati od prije ili nisi poslao, izbrisao itd..

    Samo sam prekopirao post od ranije.
  • Majki2111
    2.5k
    Hvala. Odličan forum. Vizualno i praktičan je. Pohvale sve.
  • reziser
    5.8k

    ja nisam moderator
    ali pozdravim sve :nerd:
  • Eduardo
    16.8k
    @Majki-Papi2111 to nije bug već je napravljeno namjerno i s namjenom. Dok pišeš post možeš slobodno surfati drugim stranicama teme ili čitati druge teme, a ovo što si napisao ti se neće poništiti kao što se dogadja na većini drugih foruma. Ili npr. pišeš post preko PCa i moraš hitno ići i jednostavno nemaš vremena završiti możeš slobodno ugasit PC i završit pisanje posta koristeći mobitel. Meni je ta mogućnost odlična jer mi se znalo u prošlosti dogadjati da zbog tako nekih gluposti gubim već napisane poduže postove pa moraš sve od nule. Ovdje toga nema i zato mi je ta mogućnost odlična.
  • reziser
    5.8k

    edo i to mi se jako dopada, da PAMTI napisano!!!
    slazem se da je to odlicna mogucnost!
  • Infinity
    14.9k
    To moze zivcirati kad nekad nesto krenes pisati pa odustanes i taj tekst obrises, ali ga i dalje pamti dok nesto novo ne napises, ali je meni ta opcija zaista vrh. Znam se zaletit nekad nesto pisat i posao me odvuce, kasnije upalim komp i nastavim. Isto tako na mob krenem nesto pisati, pa se to razvuce i onda samo predjem na komp gdje je lakse istipkat duzi post. Ta opcija mi je bas :up: :up: :up:
  • deda
    26.3k
    Ma lako zbrišeš i upišeš novi tekst. Opcija je genijalna.
  • Papastrumf
    9.1k
    Sve super, ali zagorski gemišt? Pa daj me nemoj :razz:
  • BluePhone67
    3k
    Sve super, ali zagorski gemišt? Pa daj me nemoj :razz:Papastrumf

    Ups, u krivu temu sam stavio i to javno.. :rofl:

    Tko je vidio, vidio je. Nesto se radi, mozda se i napravi nesto. Ako bude, stavljamo za sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.