• BluePhone67
    3.1k
    Forum ZD je zamisljen da okupira sve teme vezano za Dinamo Zagreb na jednom mjestu i pri tome uzimamo si zapravo da smo jedinstveni i trenutno jedini sa 99% koji se bave iskljucivo tom tematikom sto ne znaci nuzno da smo i najpametniji i najbolji..

    Uz klub se nadovezujemo svakodnevno i za sve sto je usko vezano uz klub, kao sto su navijaci, udruge, igraci bivsi i sadasnji, od utakmica starih do live uz sve nabrojano i jos vise od toga, a sve se u par koraka moze pronaci na samoj temi, a uz navedenu teme su i podteme koje su nadovezeju na samu temu sto je ustvari jednostavno kada se uhodas. Tu treba nadodati da ima i trazilica sa kojom se moze uvijek pronaci pojam koji potrazujes ako nesto zatreba u buducnosti, a pod All discusissions na svakodnevnom citanju mozes uvijek vidjeti sto je novo napisano od zadnjeg citanja na samom forumu i pod koju temu i nema potrebe traziti i otvarati druge teme ako te ne zanima sto je bilo prije sto uveliko olaksava interakciju citalaca samo se treba jednostavno naviknuti. Eto mozda ti pomogne.

    Za sve kritike i pohvale smo uvijek otvoreni i dapace ukoliko imate neke ideje i nova rijesenja mozete napisati ovdje na ovom topicu ili poslati na kontakt
  • reziser
    6.2k

    To sam ja rekao od pocetka foruma...ali se nekak snalazim. Samo ako nekaj zelim pronaci...je teze
  • BluePhone67
    3.1k
    To sam ja rekao od pocetka foruma...ali se nekak snalazim. Samo ako nekaj zelim pronaci...je tezereziser

    Sto trazis, da ja probam pronaci
  • Papastrumf
    9.3k
    Ma, snađe se čovjek bez problema nakon nekog vremena, ali i ja sam isto tako rekao da je tema previše.. Ali ionako će se s vremenom iskristalizirati gdje se piše, a gdje ne.
  • reziser
    6.2k


    hvala, trazio nesto neki dan, ali nisam nasao, nema veze, hvala, ko da jesi

    all discussions mi omiljena :smile:
  • Eduardo
    17.1k


    Slobodno ih napiši. Kao što Blue kaže, uzet ćemo u obzir.
  • Hipo
    406
    evo ovo je copy paste sa sportneta koji sam prije dva i pol mjeseca u privat poslao jednom od admina zone:


    1. izbaciti podforum 'igrači i treneri' pošto je riječ o aktualnim zbivanjima u dinamu koje će se raspravljati u podforumu kluba.
    -nema smisla da svaki igrač ima vlastitu temu, tako se forum razvodnjava.

    2. izbaciti podforum 'bivši igrači' i otvoriti jednu zajedničku temu za sve njih u podforumu parlaonica/m.n.r.

    poredak na forumu:

    1. dinamo zagreb
    2. utakmice
    3. bbb dtsm futsal dinamo
    4. parlaonica (o svemu i svačemu ali i nogometu)
    5. pravila i obavijesti



    * vidim da je nadodana i kategorija povijest dinama.
    iskreno ona je možda sama dovoljna da bude kao jedna tema unutar pdf-a D.Z.
    uostalom i opis pdf-a D:Z kaže "povijest sadašnjost i budućnost"
    a tamo je i nostalgija...


    poanta je da forum bude jednostavniji i pregledniji.
    tako će bit puno zanimljiviji i življi svim dinamovcima.


    imam tu još nekoliko zamisli kako da to sve bude življe i bolje.
    o tome drugi put.
  • Eduardo
    17.1k
    vidim da je nadodana i kategorija povijest dinama.
    iskreno ona je možda sama dovoljna da bude kao jedna tema unutar pdf-a D.Z.
    Hipo

    U biti je ta kategorija zamišljena kao PDF u koji će ići samo tekstovi koji se objavljuju na blogu tako da budu kategorizirani na jednom mjestu, a ne razbacani po svim kategorijama.
  • Hipo
    406
    Povijest Dinama je važna stvar, ali ako postoji blog na zoni čemu onda prenašat tekstove s bloga u zasebni pdf?

    Ako sam te dobro shvatio ...
  • marcio amoroso
    31.8k
    Preko all discusions se vrlo lako mogu naći sve moguće teme. Ovo je forum o dinamu i normalno je da svaki igrač ima svoju temu. Ja ću dati primjer transfermarkta gdje bundesligasi imaju forum sličan ovom našem. Mi smo mogli sve strpati u temu DINAMO i ćao ali mislim da je ovako bolje. Moja praksa je da idem na zonu pa na all discusions, pogledam zadnje upise i to je to, veoma jednostavno.
  • Eduardo
    17.1k
    zato što blog tako funkcionira. Ne możeš postaviti post da bude vidljiv samo na blogu već bude vidljiv i na forumu i na blogu. Glupo, ali tako funkcionira. Iz tog razloga je poseban PDF za blog da ono što se bloga bude sve u posebnom PDFu, a ne razbacano po svim drugim kategorijama.
  • Kwedi
    3.8k
    Evo par prijedloga:

    1. Otvoriti rubriku transferi - šuškanja, friški potpisi, dolasci, odlasci, da se ne gubi rasprava u jednom kanalu

    2. Umjesto za svakog bivšeg igrača otvarati posebnu rubriku, jednostavnije možda jednu kao zbirnu gdje bi pratili šta rade bivši igrači Dinama, igre u drugim klubovima, transferi... npr. Krstanović danas potpisao za Belupo, glupo bi bilo za njega otvarati rubriku

    3. Rubrika mediji - super je ovo kaj Bluephone67 svaki dan poslika Sportske, ali kao nekakva mini baza podataka ili tome slično, tamo di je moguće s weba copy-paste vijesti, članaka, komentara vezanih uz Dinamo. Npr. Bljutarnji list dok nije prešao prije dve godine na novu web stranicu imao je sve kolumne Židaka od 2001,2002 na ovamo. To nema šanse više za nać u bespućima interneta već moraš po pojedinim ključnim riječima googlat da bi dobio nešto tipa ovo https://www.jutarnji.hr/arhiva/tomislav-zidak-mamic-zna-sto-je-zivot/2212209/ ,a recimo bilo bi sigurno zanimljivo vidjeti kaj je Lesički pisao tamo 2006,2007 dok mu nije zamirisao novac EPH,a kasnije od GNK
  • 000
    941

    Otvori sto mislis da je korisno, ideje su dobre.
    I ja bih strpao sve bivse igrace u folder "bivsi".
  • Kwedi
    3.8k
    ma neću na svoju ruku, za to su ovdje administratori.

    neće ulica vodit forum! :wink:
  • 000
    941
    Ma cvarci su tu pro forma, vise za dogovor oko drzanja domene na zivotu.
    Svi smo mi ulica vise manje. Ako imas dobru ideju - reagiraj, dok ne ispari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.