• Stihl
    3k

    Pa ne znam bas, kad god zelim nekome poslat fotku na PM, kaze mi "please the link to your image here"
    Jedino ak to ne funkcionira na mobitelu...
    iniijplo7je2hi93.jpg
  • Eduardo
    16.9k
    Da, nažalost na taj način funkcionira ovaj forum. Obični članovi ne mogu putem PMa slati slike pomoću 'Upload' ikone tj. 'attach files'. Jedini način trenutno je da sliku uploadate na neki od vanjskih servisa (nor. Imgur) i zaljepite link u poruku.

    Ukoliko se nešto promijeni po tom pitanju obavijestit ćemo vas.

    @reziser@Stihl
  • Stihl
    3k
    Ok, hvala na odgovoru
  • Kwedi
    3.8k
    čisto kao prijedlog; da ne hranimo klikovima svakakve vijesti i portale,a i smisao foruma je pročitati vijest, a ne samo vidjeti link i vezati se na njega - ako je nekakva vijest vezana uz dinamo, boyse, hr nogomet ili nešto četvrto - kopirajmo kompletan članak/tekst/komentar i stavimo link, a ne samo link koji sadrži najčešće neki klikbejt naslov, a iza toga je nekakva kamilica od teksta?

    čisto možda kad netko od forumaša objavi vijest pa napomenut da ubuduće stavi cijelu vijest,a ne da hranimo index, jutarnji, večernji i slično...
  • Bosna86
    11.1k
    Mislim da je razlog za to da se ne gusi forum, nekad jedan text zauzme pola stranice
  • xavier
    11k
    Slažem se s obojicom. Ako je neki kraći dio bitan, onda definitivno copy/paste, ali ako se radi o cijelom dužem tekstu, onda stvarno nema smisla lijepiti cijeli članak. Napišete ukratko o čemu se radi i link.
  • reziser
    5.8k

    Ja sam to u zadnje vrijeme i radio. Da ne stavljam link. Kopirao sam najvažnije i na dnu stavio izvor.. :wink:
  • Somport
    556
    Ako forum već nema, htio bi predložiti da admini/moderatori tema imaju opciju zakvačiti određenu poruku na forumu. Može biti bitna informacija, dokument, bilo što, samo da ima važnost i kontekst na temu. Funkcioniralo bi tako što bi netko npr. prikvačio poruku u opcijama i onda na vrhu svake teme bi bila "ladica" s prikvačenim porukama.
  • Kwedi
    3.8k
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3308315895901627&id=330398693693377

    Zdravku je bio isto nedavno rođendan, moglo se čestitati najtrofejnijem i najuspješnijem čelniku Dinama svih vremena
  • deda
    26.3k
    Nismo ni Luki čestitali. Ovo je faktografija u kasnonoćnom terminu. :razz:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam dal je ko pisao, malo me nadahnula rasprava o SN na temi Dinamo. Što mislite o nekom godišnjem ili polugodišnjem online časopisu Zone. Imamo dobre dizajnere, odlične istraživače. Može biti opći pregled i analiza (polu)sezone sezone Dinama, ocjene igrača i proglašenje najboljeg po forumašima. Odaberemo 3-4 najbolje priče "Zašto volim Dinamo" s teme, prebaci se tamo i godišnji pregled koeficijenta. Mogu biti članci "Izdvojeno iz plave povijesti", Galerija dresova kroz povijest, ma sve kaj smo više manje već imali ovdje. Još kada bi se ubo neki intervju...moglo bi biti zanimljivo, materijala imamo više nego dovoljno.
  • Dudu
    2.6k
    Zanimljivije bi bilo tiskano izdanje, kada bi bilo tipa zainteresiranih 50 ljudi za pretplatu, mislim da bi se to moglo otiskat u nekom katalog/časopis obliku za nekih 500+ kuna (20-25 stranica), da se to sve spoji zajedno, doda neki dizajnerski štih, platit nekom 500-600 kuna..

    Tih 50 ljudi bi trebalo unaprijed dat po 25-30 kuna..
    PS. Ne znam jesam promašio s računicama :grin:
  • og1986
    2.9k

    Slažem se sa idejom. I ja sam za bez obzira na visinu pretplate. :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma mislio sam zato online barem za prvo pa ako bi bilo interesa uvijek se može naknadno izdat tiskano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.