• Eduardo
    17.2k
    meni se prijedlog i više nego svidja, posebno polugodišnji ili godišnji e-časopis za početak. Vremenski daje dovoljno vremena i prostora da se odabere, prikupi i sastavi odličan materijal tj. da se kreira kvalitetan i zanimljiv sadržaj na ne pretjerano velikom broju stranica kako se ne bi izgubila kvaliteta. Samo, nisam siguran koliko je izvedivo. Osobno ne znam niti osnove dizajna časopisa. Resurse za plaćanje takvog posla nemamo. Trenutno ne znam ni što bih dalje napisao u vezi ovoga, ali da mi je intrigantna zamisao - je. Slobodno nastavite diskusiju, posebice ako ima netko iskustva s nečim sličnim, a voljan je podijeliti dojmove.
  • Kwedi
    3.8k
    A da jednostavno pišete kaj god želite pa se objavi na Zoni i shera na fbu, Instagramu i slično, a o časopisima, filmovima, knjigama i turnejama otom potom?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma radio sam davno u srednjoj tako nešto, nije jako komplicirano. S količinom talenta koji ovdje imamo u svim potrebnim poljima ,ne bi bilo nešto zahtjevno, Ovo zbilja nije van naših mogućnosti. Ako netko ima dodatne ideje ili prijedloge može napisati ovdje il meni na PM.
  • Eduardo
    17.2k
    Dečki, jedna zamolba.

    Mislim da nema potrebe za postovima u kojima se objavi samo emotikon tipa; :up: :wink: :rofl: ili bilo koji drugi smajli. Isto tako, postovi tipa; OK, hvala, aha i sl.

    Baš radi takvih postova postoji LIKE. Uz funkciju da izdvoji kvalitetne postove služi i da se smanji takva vrsta 'spama'.

    BTW - kad objavljujete YouTube linkove radite to na sljedeći način;
    • kliknite gore na onu ikonicu kamere u editoru
    • zalijepite željeni link i kliknete 'Go' kako bi se prikaz na forumu ostvario u obliku videa, a ne linka

    Isto tako za Twitter. Gore u editoru imate ikonu 'ptičice' koju kliknete i zalijepite Twitter link. U ovom slučaju nije potrebno ništa brisati. Znači;
    • klik na ikonicu 'ptičice'
    • zalijepi link u prazno polje i klikni 'Go'
    • Tweet će se na forumu pojaviti u izvornom formatu, a ne u obliku linka
  • agramZ
    2.3k
    iz https obrišite samo taj s kako bi se prikaz na forumu ostvario u obliku videa, a ne linkaEduardo

    o cemu ti? kakve veze sifrirani link ima sa prikazom u obliku videa, jer ja uvijek zalijepim sa https-om i uvijek funkcionira.
  • Eduardo
    17.2k
    sorry u pravu si. Pomiješao sam neke stvari, odnosno za*ebo. Edit gornjeg posta.

    BTW - kad linkate tweet dogadja li vam se kada da objavljeni post bude 'prazan', tj. tweet se ne pojavi?
  • Mali dioničar
    13.9k


    Ja sa mobitela ne vidim na twitteru tu opciju kopiranja ptičice.
  • Eduardo
    17.2k
    sa Twittera kopiraš link, a 'ptičica' se nalazi na forumu. Klikneš 'ptičicu', zalijepiš link u prazno polje i klikneš 'Go'. Treća ikonica s desna.

    t02zxwen6lcdg1qo.jpeg
  • NORTE
    8.9k
    Ja ću samo pohvalit ljude zaslužne za kreiranje ovog foruma. Puno ovo znači za sve dinamovce. Uz to još vodit nekoliko profila na mrežama, čestitam vam.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Hvala ti u ime ekipe :up:
  • Krizy
    35.1k
    Svoj 1000.post koristim da zahvalim svima na Zoni, ljudima koji su nam omogućili najkvalitetniji kutak na internetu vezan za Dinamo. Od samog početka sam tu, pozvan od Dede i Marcia u prvim danima "otvaranja" plavoga kutka. Lijepo je biti među dinamovcima te dijeliti razne informacije vezane za naš najdraži klub ali i upoznavati nove ljude. Živili svi i živila Zona, nadam se da ćemo se još dugo družiti :smile: :clap:
    170uk4ppzm7wpfck.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Zamolio bih vas da otvorite temu dzg statistike. Ima tu nekoliko zonaša koji ih stavljaju i svaka čast na svom trudu ali zaista neka to bude u jednoj temi jer je toga nekad previše i za skrolat a kamoli čitat.
  • r1oma
    1.5k
    Tek sam sada primjetio novu sliku na dnu foruma. Moderatori radite odlican posel i steta da u klubu nemaju ovakve ljude sto za dizajne, sto za najave utakmica itd. Jos jednom veliko bravo za moderatorsku ekipu a slika odmah ide na desktop :wink: :up:
    ehwq4wytneyfr661.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Može li moderatura potencijalno biti represivnija prema forumašima koji kontinuirano pišu pizdarije, vidi se kako od njih nema nikakve koristi i pretvorili su Zonu u svoju trol zonu?

    Radije bi se nadjebavao ovdje s pravim zadrtim mamićevcima koji bi konstruktivno kontrirali nego čitao gnojenja određenih forumaša.

    Posljedično vidi se kvaliteta postova, tema i koliko je forumaša otišlo/odustalo.
  • Bosna86
    11.5k
    Nažalost forum nema opciju ignore… Ja iskreno ne čitam upise od 3-4 forumaša, jednostavno ih samo preskočim… Treba malo samokontrole, ali poboljšava mentalno zdravlje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.