• Nino Bule
    11.3k
    nemoj svaku kritiku smatram uperenom prema moderaturi, pretpostavljam da oni koji zele da se ne pisu usporedbe s regijom i oni koji ne zele da se pise previse o tovarima ne traže banove i cenzuru nego da oni koji se pronađu u tome promjene ponasanje. Nije za svaki problem rjesenje moderatura, mozemo se mi i sami nekad korigirat.
  • Majki2111
    2.6k
    Ima @Kwedi pravo dijelom. I ja sam primjetrio da se dosta o Hajduku piše, al i da onako paničimo o oni kad nam me ide... Al sad da odem sa foruma radi toga, baš i ne. Ono kaj me ne interesira, ne čitam... Ima dobrog sadržaja na forumu. Dobro ja možda manje pišem ove novinarske tračeve i stvari o kojima nisam informiran jer ispadne uvijek nekak 10 u odnosu na novine i kak se možda napiše po forumu. Al fakat ima za svakog stvarno, svega.

    I ja se potrudim kopirat koji članak kaj mi je interesantan, dat neki argument kad mislim da treba. Neku raspravu pokrenut. Pridonjet forumu pa i ak treba i sa Kastratijem i mazivima, al bar stojim iza tog još uvijek kaj sam reko. Eh pa čak mi je i onaj ivai lucija revolucija bio interesantan na svoj način :lol: .

    Al da komentiranja tak Hajduka ni meni nisu nešto interesantna, preskočim samo. :smile:
  • deda
    27.5k
    @NinoBule Jesmo nas dvojica jučer ima žestoku, ali argumentiranu raspravu. Volio bih da je mnogi pročitaju i da vide kako se može udarati i primati udarce da se ne nafunjiš. To bih ja volio, no znam da je to teško postići. No da ne filozofiram, Zona će postojati dok interes za njom bude postojao. Sami forumaši će to diktirati, nas par koji smo ovo pokrenuli u dobroj vjeri želimo da to bude trajno, ali Bože mili, nije smak svijeta ako Zone jednog dana ne bude. Puno smo napravili u protekle tri godine, nadam se da ćemo još puno napraviti u budućnosti.
  • reziser
    6.2k
    meni ovo nije jasno, zamjera se pisanje o hajduku na temi 1 hnl, smeta pisanje o mamicu na shit of the day, a cak ima i svoje teme. nekima puno toga smeta...
    ljudi, stanimo na loptu, ovo je forum. razmjena misljenja. Tu smo svi zbog istog razloga a to je LJUBAV prema DINAMU (bar se nadam). Naravno da ima agresivnijih forumaša, koji nazivaju druge debilima, retartiranima, i slično, Ne opravdavam to, niti ću se spuštati na tu razinu komunikacije.
    Ima puno tema, pa ak vam se neka ne sviđa, ili nečiji postovi, jednostavno ih preskočite?! di je problem?
    Tu nas nema puno, i sad jos ako se mi razjednimo nece biti dobro.
    Ovaj forum je odlican, i sve pohvale incijatorima, administratorima i moderatorima. Ima za svakog po nesto! samo treba vise tolerancije jedni prema drugima i uvazavanje drugacijeg misljenja
    hvala unaprijed
  • masacusec
    3k
    Upravo iz tog razloga postoji i ova tema koja obuhvaća riječ kritike...
  • reziser
    6.2k
    o mamicu ima tema:
    1. Zdravko & Zoran Mamić
    2. Optužnica - Zdravko Mamić
    3. sto nakon mamica
    4. koliko je zoran mamic zapravo dobar trener?

    kaj rec na ovo?
  • reziser
    6.2k
    ne kuzim zakaj neki forumasi ne dolaze vise, naravno da je njihova osobna stvar. Zao mi je sto ne pisu vise.
    isto tak ima puno forumasa koji samo dijele lajkove a slabo pisu (bar teme koje ja pratim)

    budimo malo samokriticni, cijenimo druge i bit ce svima bolje
  • Tundra
    510
    Evo jedan prijedlog ako mislite da ima smisla, uvođenje nove kategorije KK Dinamo po uzoru na Futsal Dinamo. Neke stare teme se mogu tamo prebaciti te bi bilo odlično da postoji općenita tema za svaku sezonu.
  • GZomanid
    572
    Prije nego napadnete tundru, sjetite se ljubavi i mira u ovo blagdansko vrijeme i usmjerite mladića u pravom smjeru
  • Pop corn
    4.8k
    Evo jedan prijedlog ako mislite da ima smisla, uvođenje nove kategorije KK Dinamo po uzoru na Futsal Dinamo. Neke stare teme se mogu tamo prebaciti te bi bilo odlično da postoji općenita tema za svaku sezonu.Tundra86

    Nema potrebe dok se ne plasira u Premijerligu i posloze još neke stvari u klubu
  • Mali Zeus
    9.3k
    Odličan novi banner, samo nastavite s dobrim poslom.
  • Eduardo
    17.2k
    ponudili smo dečkima kad se priča oko KK Dinamo zakotrljala, ali tad nisu iskazali zanimanje za tim. Vidjet ćemo za ubuduće.
  • Baneki
    714
    S obzirom da ova tema uključuje i riječ pohvale - ja bi onda pohvalio sve koji su uključeni u organizaciju ovog foruma, i to rade (koliko znam) volonterski godinama. Svaki posao zahtijeva određeno vrijeme koje se može upotrijebiti i na druge načine. Da, i meni smetaju određene rasprave, teme i pojedini forumaši koje bi najrađe stavio na ignore da ta opcija postoji (neki bi stavili i mene da ih ne uzrujavam nepotrebno), ali mislim da ta opcija i nije toliko bitna da forum bude zabavna razbibriga svaki dan.
  • Eduardo
    17.2k
    Da, i meni smetaju određene rasprave, teme i pojedini forumaši koje bi najrađe stavio na ignore da ta opcija postojiBaneki

    Doći će i to, ali ne mogu reći kad jer ni sami još ne znamo kad će doći upgrade kompletnog foruma.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Prijedlog, ne znam jel bio, ako se može, da se emoji mogu stavljat sa mob.tastature, te da se ove opcije za umetanje twitta, videa, i umetanje slike bude u i inboxu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.