• Crusades1986
    9.5k
    Jel ima netko iz moderature možda originalnu sliku sa naslovnice foruma? Negdje sam ju nedavno vidio i sad ju ne mogu nać pa da se stavi ovdje...
  • Crusades1986
    9.5k
    E to, al bez zoninih dodataka ako ima... :up:
  • über alles
    1.4k
    Kolko dugo cemo morat trpit upise placenih piskarala ?

    Dajte bar neku block opciju,ak vec necete banat.
  • Infinity
    15.2k
    Ako netko krsi pravila, imas opciju za prijaviti post. Trolanje je takodjer protivno pravilima tako da ce se i trol ukloniti.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Još jedan odličan banner. :clap: :clap: :clap:
  • Ali
    1.9k
    Jedna mala opaska za Moderatore. Nakon one tablice koju su prenijeli svi portali se po mom misljenju pojavilo jako puno copy/paste tekstova sa raznih portala ovdje na forumu.
    Skoro u svakoj temi ima xy kartica, pa mi se nekad cini da postoji tu dosta mkt.

    Uobicajeno da se prenese neka recenice pa se poslije komentira (ali bas full tekst nije u duhu foruma) a zadnjih tjedan je fakat hrpa tih clanaka, da ne spominjem kako su cesto sami autori tih tekstova vrlo upitni u pouzdanksti a puno njih je u zoni izmisljanja i nagadjana...
  • Infinity
    15.2k
    Ne mozemo zabraniti ljudima da kopiraju tekstove, ali evo moje misljenje. Moje, a ne stav moderature.

    Slazem se s tobom. Tekst koji netko kopira i samo zalijepi mi nema nikakvog smisla na forumu.

    Prvo, puno je lakse, a i ljepse zalijepiti link, te u taj link postaviti naslov teksta. Imamo opciju s kojom to jako lijepo izgleda.

    Drugo, naravno da bi od nekog tko postavi neki clanak na forum ocekivao i komentar na taj clanak. Moze se zalijepiti link/naslov, te ispod kopirati dio teksta ako zelis komentirati samo dio teksta.

    Ako cemo samo dijeliti clanke bez ikakvih komentara onda nismo forum.
  • NORTE
    8.9k
    Davanje bana ubuduće na zoni za stavljanje linka na članke bolesnika, mislim da većina zna na koga mislim (ako ne onda razmislite još jednom).

    Znam da traženje bana nije popularno, ali ovo je mjesto dinamovštine na kojem ne bi trebalo biti nimalo mjesta za ijedno slovo potpunih psihopata iskompleksiranih dinamom.
  • Nolifer
    6.4k
    Pohvale za naslovnu! :clap:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kao i uvijek perfektna.
  • Vučko53
    172
    Dugo čitam forum, ali tek sam se neki dan odlučio i priključiti komentarima. Pa imam samo jedno pitanje, nadam se da je ovo ok topic za napisati ga.

    Komentirao sam prije par dana pod temom Scout služba - igrači koje biste voljeli vidjeti u Dinamu, ali mi objava još uvijek nije odobrena od strane moderatora. Pa ne znam je li samo do toga da dečki nisu stigli pregledati ili sam nešto krivo napravio i ne žele odobriti? Hoću li dobiti obavijest što sam krivo napravio ako je to slučaj?

    Inače, sve pohvale Zoni na poslu koji se obavlja!
  • Infinity
    15.2k
    Evo odobreno je. Nemam pojma zasto neke postove treba odobravati. Jako rijetko se pojave zahtjevi za odobravanjem postova pa se onda to i ne gleda. Nisi nista pogresno napisao.
  • Somport
    556
    Zona je prešla 1000 članova! Svaka čast administraciji i pohvale na brzom i profesionalnom ponašanju, te neka toga bude još i dalje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.